Apie svetainę menulio.info

Mano vardas yra Žiedūnė, visada jaučiau gilų ryšį su gamta ir dvasingumu. Užaugusi mažame kaimelyje, apsuptame laukinių gėlių laukų, paguodą rasdavau vėjo šnabždesiuose ir paukščių giesmėse.

kaimukasMano kelionė į dvasingumą prasidėjo jaunystėje. Mano močiutė, išmintinga moteris, kurios širdis buvo didelė kaip dangus, supažindino mane su mistiniu astrologijos ir horoskopų pasauliu. Po žvaigždėtu dangumi ji mokė mane iššifruoti žvaigždynuose užrašytas paslaptis ir suprasti kosminį planetų šokį. Nuo tos akimirkos mane sužavėjo visatos paslaptys.

Kai tapau vyresnis, žinių troškimas paskatino mane tyrinėti įvairius dalykus, įskaitant socialinius mokslus. Gilinausi į psichologijos, sociologijos ir antropologijos knygas, trokšdamas suprasti sudėtingą žmogaus prigimtį ir visuomenę. Atradau grožį kultūrų įvairovėje ir socialinės dinamikos subtilybėse.

Nepaisant neformalaus išsilavinimo, troškau gilesnių įžvalgų apie žmogaus psichiką ir visatos veikimą. Pradėjau savęs pažinimo kelionę, pasinėriau į meditaciją, jogą ir kitas dvasines praktikas. Per savianalizę ir kontempliaciją atskleidžiau paslėptas tiesas apie save ir mane supantį pasaulį.

Aš esu Žiedūnė

aš kaime pas mamą2007-2011 m. Vidurinėje mokykloje studijavau psichologiją ir sociologiją, domėjausi žmonių elgesiu ir visuomenės struktūromis.
2012-2015 m. Mokydamasis bendruomenės koledže tyrinėjau įvairias dvasines praktikas, įskaitant meditaciją, jogą ir astrologiją.
2016-2018 m. Įsteigė tinklaraščio tipo svetainę, kurioje dalijosi įžvalgomis apie dvasingumą, astrologiją ir socialinius mokslus, stengdamasi atrasti savo balsą didžiuliame interneto pasaulyje.
2019 m. – dabartis Toliau rašo ir dalijasi savo patirtimi interneto svetainėje, bendrauja su bendraminčiais ir mokosi iš jų išminties.

Per savo gyvenimą susidūriau su daugybe iššūkių ir triumfų, kurių kiekvienas suformavo mane tokį, koks esu šiandien. Kiekviena patirtis paliko pėdsaką mano sieloje – nuo meilės ir draugystės džiaugsmo iki liūdesio ir netekties.

Dabar, apmąstydamas savo kelionę, suprantu, kad esu dvasingumo ir žinių mišinys, žydinti gėlė, siekianti suprasti egzistencijos paslaptis. Ir nors mano kelias gali būti pilnas posūkių, juo einu drąsiai ir grakščiai, vedama žvaigždžių išminties ir savo širdies šnabždesių.

Kodėl Mėnulis?

Mano dvasinėje kelionėje svarbiausia yra didžiulė mėnulio įtaka. Daugelyje kultūrų ir tradicijų mėnulis garbinamas kaip moteriškumo, intuicijos ir emocinio gilumo simbolis. Jo didėjimo ir mažėjimo ciklai atspindi paties gyvenimo atoslūgį ir tėkmę, primindami mums apie visatai būdingą ritmą ir pusiausvyrą. Mėnulis, pereidamas savo fazes, daro subtilią, bet galingą įtaką mūsų emocijoms, elgesiui ir santykiams. Kiekviena fazė – nuo raminančios pilnaties iki introspekcinės jaunaties energijos – suteikia galimybę augti ir keistis. Prisitaikydami prie mėnulio ciklų, galime geriau pažinti savo vidinį pasaulį ir aiškiau bei tikslingiau įveikti gyvenimo iššūkius.