Horoskopai šiandienai (Gruodžio 12d)

Šiandienos horoskopas avinui

Avinas

Būsite linkę ieškoti rėmėjų, sąjungininkų savo projektams, dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame gyvenimo verpete. Vis dėlto popiet jau mažės energijos ir drąsos atvirai reikštis viešumoje ir pan. Labiau kibs infekcijos.
Šiandienos horoskopas vėžiui

Vėžys

Galite sutvarkyti reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis ar numatoma kelione. Galbūt gausite kreditą, susitarsite dėl investicijų, komisinių, palūkanų ar pan.
Šiandienos horoskopas svarstyklėms

Svarstyklės

Šiandien labai tiktų skirti laiko kūrybai, sportui, vaikų lavinimui. Pravartu pasidomėti jų interesais, gabumais. Palanku ieškoti dalykinių partnerių bendrai veiklai, ypač norint ją plėsti, reformuoti.
Šiandienos horoskopas ožiaragiui

Ožiaragis

Įmanomos investicijos į nekilnojamąjį turtą, susitarimai dėl tiekimo, pirkinio, atlygio ar pan. Tikėtinas svarbus pokalbis dalykiniu ar materialiniu klausimu.
Šiandienos horoskopas jaučiui

Jautis

Darbe jums šiandien kiek patampys nervus. Pasistenkite būti pareigingi, korektiški. Mintys suksis apie permainas, reformas. Sutvarkykite reikalus, susijusius su mokesčiais, draudimu, investicijomis. Pasijusite ir ramiau, ir saugiau.
Šiandienos horoskopas liūtui

Liūtas

Turėtų atsirasti sąjungininkų, tarpininkų, arba tiesiog augantis saviraiškos poreikis skatins jus konkuruoti, oponuoti, imtis naujo iššūkio ar pan. Jus gali nustebinti artimo žmogaus poelgis.
Šiandienos horoskopas skorpionui

Skorpionas

Emociškai nelengva diena. Galbūt teks labiau rūpintis artimais žmonėmis, plėšytis tarp darbo ir asmeninių reikalų. Venkite kelti per didelius reikalavimus. Vakare galima išmėginti laimę žaidimuose, scenoje.
Šiandienos horoskopas vandeniui

Vandenis

Galite sulaukti pasiūlymų dėl bendros veiklos ar įsiliejimo į komandą, kolektyvą. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir kitų pasitikėjimu. Naudokitės ne svetimu geru, o įgyta patirtimi, žinių bagažu.
Šiandienos horoskopas dvyniams

Dvyniai

Regis, jums bus aktualu leistis į kelionę, ieškoti teisybės, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas ar tiesiog ieškoti dominančios informacijos internete. Tikrinkite faktus, siekite objektyvumo.
Šiandienos horoskopas mergelei

Mergelė

Darbe įmanoma permaina, neplanuotas įvykis arba išgirsite gandus, kurie vers nerimauti. Itin rūpinkitės sveikata, venkite įtartinos kokybės maisto, alkoholio.
Šiandienos horoskopas šauliui

Šaulys

Iš ryto būsite gerai nusiteikę, originalūs, kūrybingi, tad per ilgai nedrybsokite lovoje. Popiet jau aptingsite ir tapsite dirglesni. Galbūt išaiškės tai, ką jūs ar šeimos narys stengėtės nuslėpti. Kontroliuokite žodžius, kad neįžeistumėte artimo žmogaus.
Šiandienos horoskopas žuvis

Žuvis

Būsite linkę filosofuoti, tyliai stebėti, kas vyksta aplink, aiškintis priežastis ir padarinius. Įmanoma suvokti tiesą. Kitas dalykas, kad ji gali nedžiuginti. Galite atskleisti kažkokį sąmokslą, paslaptį ar klastą.

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2018

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.