Horoskopų suderinamumas Jautis ir Šaulys

Jaučio suderinamumas su Šauliu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Šaulys

Jautis ir Šaulys poroje

Nei vienas iš šių zodiako ženklų nestokoja vidinio grožio, o jų gyvenimo prasmės bei grožio paieškos daro juos panašiais. Tiesa, būdami žemės bei ugnies elementų ženklais jie retai gali suderinti savo tempą ir Jautis partneriams Šauliams dažnai atrodo pernelyg lėtas. Tuo pat metų Jautis negali suprasti kodėl Šaulys taip skuba ir jam tai atrodo gana chaotiška.

Santykiai tarp šių ženklų žmonių būna sėkmingiausi tuomet, kada jie yra pasiruošę pažinti vienas kitą labai giliai, tačiau tuo pačiu nekelia didelių lūkesčių poros ateičiai. Tai leidžia atsispalaiduoti ir mažiau reikalauti iš savo antros pusės, o tuo pačiu ir suteikia laiko tinkamam artumui sukurti. Tik taip šie santykiai gali turėti bent kokių ilgalaikių perspektyvų.

Jautis ir Šaulys lovoje

Atrodo jog Šaulys neturi jokių savybių kurios atitiktų Jaučio seksualumo kriterijus. Jautis mato Šaulius kaip vėjavaikius kurių nuomonė keičiasi kaip oras už lango. Ir nors tai nėra visiškai tiesa, to pakanka, kad Jaučio supratimu tarp jų nebūtų vietos jokiems intymiems santykiams.

Tuo tarpu Šaulys žiūrėdamas į Jautį mato žmogų, kuriam rūpi tik ilsėtis ir skaniai maitintis. Toks paviršutiniškas šių partnerių požiūris yra dėl to, kad abu zodiako ženklai yra per toli vienas nuo kito.

Tačiau juos valdančios planetos – Venera ir Jupiteris visai neprieštarauja santykiams lovoje. Nepaisant visų pirmų įspūdžių ir paviršutiniškų vertinimų, atradę pagarbą vienas kitam jie gali turėti gana gerus santyius lovoje.

  • Jautis ir Šaulys lovoje 25% 25%

Jautis ir Šaulys pasitikėjimas

Visiškai neperdedant galima sakyti, kad Šaulys yra atvirumo etalonas. Įdomu yra tai, kad Šaulys net savo galvoja sunkiai sukonstruoja įtikinančiai skambantį melą, jau nekalbant apie bandymą kalbėti ne tiesą.

Tačiau tai nereiškia, kad šioje poroje bus stiprus pasitikėjimas. Priešingai – pasitikėjimas šioje poroje yra būtinas, tačiau labai trapus. Ir iškilus bent kokioms abejonėms vienas kito sąžiningumu poros santykai dažniausiai nutrūksta ir keliai išsiskyria.

Abu partneriai tuomat užsiima teisuolio pozicijas ir jaučiasi pasielgę teisingai. Santykiai žlunga be jokios savigraužos ar gailėsčio.

  • Jautis ir Šaulys pasitikėjimas 5% 5%

Jautis ir Šaulys bendravimas ir intelektas

Pasaulyje yra tiek nuostabių dalykų kurios nori aptarti abu šie partneriai. Jų požiūris į gyvenimą yra skirtingas, jų charakteriai nepalyginami, tačiau džiaugsmas, kurį jie gali jausti kai kurių dalykų atžvilgiu, yra visiškai vienodas.

Svarbu, kad partneriai pastebėtų šią savybę vienas kitame, nes priešingu atveju pokalbis tarp jų gali visiškai nesirišti ir Šaulys norės nedelsiant pabėgti iš šio pokalbio, o Jaučiui atrodys, kad pašnekovas šneka visiškas kvailystes.

  • Jautis ir Šaulys bendravimas ir intelektas 50% 50%

Jautis ir Šaulys emocijos

Abu šie zodiako ženklai turi tam tikrus saitus su mėnuliu, dėl to tarp jų dažnai randasi šilti jausmai. Tačiau Šaulys neskuba to pripažinti ir Jaučio būdas jam dažnai atrodo lėtas ir neįdomus.

Tuo tarpu šiltai ir jausmingai Jaučio prigimčiai Šaulio charakteris bei romantiški santykiai atrodo pernelyg platoniški ir šalti.

Tačiau nepaisant atokios laikysenos ir šaltesnio būdo Šaulys yra linkęs gana dažnai įsimylėti, tačiau palyginti trumpam laikui. Ne retai tokia meilė būna paremta vien fiziniu potraukiu, bei patrauklia priešingos lyties atstovo išvaizda.

  • Jautis ir Šaulys emocijos 25% 25%

Jautis ir Šaulys vertybės

Jaučio ir Šaulio ženklų derinys vertybiškai primena gėlių vaikų taikos ir meilės pasaulyje ideologiją. Jie gali taip smarkiai ir aistringai palaikyti vienas kito utipines idėjas, kad netgi šiek tiek atitrūkti nuo realybės.

Jie gali taip pasinerti į savo idėjų pasaulį, kad pamiršti pasirūpinti įprasta buitimi ir kasdieniais dalykais. Nesugebėjimas apsirūpinti materialiai gali kelti porai tikrų sunkumų, todėl šie ženklai turėtų paskirstyti savo prioritetus ir nepamiršti, jog gyvena realiame pasaulyje kur reikia rūpintis ne tik humanitarinėmis idėjomis, bet ir elementariais materialiniais dalykais.

  • Jautis ir Šaulys vertybės 60% 60%

Jautis ir Šaulys bendri užsiėmimai

Nors dauguma dalykų kuriuos šie partneriai galėtų veikti drauge yra panašūs, tačiau tai kiek jie nori skirti energijos vienai ar kitai veiklai smarkiai skiriasi. Ir kai Šaulio vakaras dar tik prasideda, Jautis jau mieliau grįžtų namo ir pasiilsėtų.

Taip yra dėl to, kad žemės elemento ženklas – Jautis yra šiek tiek pasyvesnis ir racionalesnis, jis geriau planuoja savo laiką ir būtinai skirs pakankamai laiko poilsiui prieš sunkią dieną, priešingai negu ugnies elemento ženklas Šaulys kuris žymiai rečiau galvoja apie pasekmes ir dažniau veikia impulsyviai.

  • Jautis ir Šaulys bendri užsiėmimai 20% 20%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!