Horoskopų suderinamumas Jautis ir Skorpionas

Jaučio suderinamumas su Skorpionu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Skorpionas

Jautis ir Skorpionas poroje

Santykiai tarp Jaučio ir Skorpiono klostosi gana gerai ir tai lemia keletas dalykų, tarp kurių ne paskutinėje vietoje atsiduria materialūs bei kūniški malonumai. Ir čia mes nekalbame vien apie fizinę meilę, tačiau būtina suprasti tai, kad platoniški santykiai nei vienam iš šių ženklų nėra labai įdomūs ar reikalingi. Abu šie zodiako ženklai yra romantiški bei artumą mėgstantys partneriai. Būdami kartu Jautis (Žemės stichija) ir Skorpionas (Vandens stichija) kuria tvirtus ir itin artimus santykius. Iš šalies gali pasirodyti, kad partneriai yra valdingi vienas kito atžvilgiu tačiau jiems taip visai neatrodo. Iš tiesų didelė tikimybė, jog abu partneriai bus patenkinti tokiais santykiais ir keisti nieko nenorės.

Jautis ir Skorpionas lovoje

Seksualinis suderinamumas tarp šių zodiako ženklų yra puikus. Šiedu kaip ir kiti visiškai priešingi zodiako ženklų deriniai turi tą nesuvaldomą potraukį vienas kitam kuris juos atrodytų valdo kiekvieną dieną. Ir nors Jautis iš esmės neturi įpatingai didėlio polinkio į seksualumą, būdamas švelnus ir romantiškas, fizinių malonumų siekiantis zodiako ženklas, labai gerai dera šioje poroje. Ir iš tiesų, žvaigždės lėmė, jog ši pora turi išskirtinę dovaną giliam, seksualiam ir emociškam bendravimui kuris puikiai dera su fizinių geidulių patenkinimu ir troškimų išsipildymu. Todėl ir fizinė meilė tarp šių dviejų ženklų greičiausiai bus išskirtinai gera, apdovanojanti ir išlaisvinanti abiejų, tiek Jaučio tiek ir Skorpiono kūną, dvasią bei mintis.

  • Jautis ir Skorpionas lovoje 95% 95%

Jautis ir Skorpionas pasitikėjimas

Skorpionas yra linkęs pasitikėti tik savimi todėl suteikti besąlygišką pasitikėjimą kitam asmeniui jiems gali pasirodyti šiek tiek sunku. Ir tai tikrai nereiškia, jog Skorpionas neišmoks pasitikėti savo partneriu, tiesiog jam reikia šiek tiek laiko per kurį santykiai pasiekia reikiamą brandą. Šis atsargumas nėra perdėtas ar nelogiškas, tiesiog skorpionas yra linkęs aiškintis visus motyvus ir intencijas, analizuoti juos ir rinkti informaciją. Todėl pasitikėjimo klausimas šioje poroje labai priklauso būtent nuo to, kaip bendraus Jautis. Ir čia yra galimi bent du scenarijai: Jautis gali būti pernelyg tylus ir uždaras, o tai natūraliai atrodo kaip įtarimą kelianti savybė Skorpionui. Vėliau tai veda link abipusio pasitikėjimo trūkumo ir nesutarimų kurių galima būtų išvengti. Dėl šios priežasties jų santykiai gali pablogėti ir užstrikti tam tikrame taške iš kurio pajudėti gali būti gana sudėtinga. Kitu atveju Jautis pastebėjęs Skorpiono poreikį aiškintis ir analizuoti supranta, jog tai reikalinga Skorpiono pasitikėjimui susikurti ir stengiasi išpildyti šį jo poreikį būdamas atviresnis. Šiuo keliu eidamas Jautis gali gerai jaustis, nes žino, jog padeda santykiams suteikdamas partneriui tai ko jam taip reikia. Savo ruožtu Skorpionas jaučia jog viskas yra gerai ir santykiai palengva juda link abipusio pasitikėjimo kurio jiems taip reikia.

  • Jautis ir Skorpionas pasitikėjimas 80% 80%

Jautis ir Skorpionas bendravimas ir intelektas

Galima pagalvoti, jog šie ženklai neturi nieko bendra, juk yra išsidėstę skirtingose pusėse bei atrodo yra visiškai priešingi savo esybe. Tačiau prisiminkite posakį, jog priešingybės pukiai dera ir papildo viena kitą. Būtent taip yra ir šiuo atveju – štai Jautis būdamas švelnus ir jautrus gamtos kūrinys sunkiai palyginiamas su pavojų ir mirties simbolių tapusiu Skorpionu. Tačiau puikiai supranta jo intelekto gilumą ir mielai leidžiasi į ilgas diskusijas apie viską kas jam svarbu gyvenime. O Skorpionas, nors ir nesuvokia Jaučio požiūrio iki galo, puikiai supranta jo pasaulėžiūros perspektyvas.

  • Jautis ir Skorpionas bendravimas ir intelektas 75% 75%

Jautis ir Skorpionas emocijos

Šis emocinis ryšys tarp dviejų partnerių yra tikra likimo dovana. Visų pirma šiuos ženklus sieja įpatinga Mėnulio pozicija: išaukštintas jaučio ženkle ir kritęs Skorpiono ženkle mėnulis sudaro ašį jungiančią Jaučio bei Skorpiono žvaigždynus. O be to, Veneros poveikis yra stipriai jaučiamas vienoje pusėje, kartu su intensyviu vandens elemento poveikiu kitoje pusėje. Būdami poroje šie ženklai kuria meilės idilę, bei įkūniją amžiną atsidavimą meilei kuris neišblėsta niekada.

  • Jautis ir Skorpionas emocijos 99% 99%

Jautis ir Skorpionas vertybės

Meilę bei gyvenimą šie du zodiako ženklai vertina taip, kaip niekas kitas to nesuspranta. Jų vertybių sistema yra ištobulinta ir kompleksiška, leidžianti turėti aiškią poziciją vienu ar kitu klausimu. Bendraudami šie parntneriai greitai supras, jog tarp jų yra labai daug bendro, tačiau materialines bei emocines vertybes jie supranta šiek tiek skirtingai. Tačiau tarp jų randasi tiek daug bendro, kad šie skirtumai nublanksta ir pasimeta nereikšmingame stalčiuke. Tai leidžia partneriams kurti puikius santykius ir kasdieną tobulėti bei bręsti emociškai ir intelektualiai.

  • Jautis ir Skorpionas vertybės 99% 99%

Jautis ir Skorpionas bendri užsiėmimai

Nors Skorpionas yra laikomas permainingu horoskopo ženklu, tai visai nereiškia, jog jis nuolat siekia permainų kasdieniam gyvenime. Iš tiesų Skorpionas yra gana statiškas ir inertiškas kalbant apie kasdienes veiklas ir tuo labai panašus į Jautį. Ir nors šiame zodiako ženkle glūdi branduolinė energija, kasdieniame gyvenime jis yra gana rutiniškas ir prie kitų prisitaikantis partneris. Nepaisant to, Skorpionas mielai užsiims naujomis, kvapą gniaužiančiomis veiklomis bei ieškos nuotykių, tačiau tai daryti jis gali ir savo laiku, be jokių priekaištų įsitraukti nenorinčiam partneriui. Tačiau būdami drauge jie nesunkiai atras ką veikti ir ne tik lovoje. Šie partneriai greitai supras jog jiems abiems priimtinų užsiėmimų yra apstu. Dauguma Jaučio mėgstamų veiklų yra puikiai priimtinos Skorpionams todėl šioje vietoje jie nesunkiai sutars.

  • Jautis ir Skorpionas bendri užsiėmimai 85% 85%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!