Horoskopų suderinamumas Jautis ir Vandenis

Jaučio suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Vandenis

Jautis ir Vandenis poroje

Jautis ir Vandenis poroje iš tiesų yra kaip žmonės iš skirtingų pasaulių. Ir atrodytų jiems drauge nėra ką veikti. Tačiau meilei įsiplieksti šioje poroje tikimybė labai didelė. Nors ir nepavyks išvengti daugybės sunkumų poroje tarp žemės stichijos ženklo – Jaučio ir oro stichijos atstovo – Vandenio, tačiau vieną žinome tikrai: įsimylėti vienas kitą Jautis bei Vandenis gali nors ir kiekvieną dieną iš naujo. Paaiškinti ir suprasti šį fenomeną yra sunku, bet tuo pačiu ir itin paprasta, nes Venera (valdo Jautį) ir Uranas (valdo Vandenio ženklą) yra dvi planetos besisukančios priešinga kryptimi nuo likusių planetų. Todėl ir šie zodiako ženklai, kaip du atskalūnai einantys prieš srovę, kartu dalinasi šia unikalia savybe. Ir būdami apjungti šios savybės jie lyg ir jaučia stiprų potraukį būti kartu, vienas kitą suprasti bei užtarti, tačiau realybėje neturi jokių šansų susiderinti savo poreikių bei būdo bruožų. Štai Jautis – lėto tempo, ramybės bei poilsio karalius. O vandenis, be atvangos judantis, tekantis, naujų vietų beieškantis ir nepailstantis horoskopo ženklas. Tai štai tokia, keista pora yra Jautis bei Vandenis, atrodo žvaigždės juos apjungė, bet tuo pačiu ir išskyrė neperbrendama praraja.

Jautis ir Vandenis lovoje

Jaučio lėtas ir švelnus būdas tikrai nėra privalumas žiūrint iš Vandenio pozicijos. Galima sakyti, ši savybė Vandenius net šiek tiek erzina, o štai Jautis visiškai nesupranta Vandenio permainingumo ir aptakumo. Todėl norint kalbėti apie šiuos du partnerius lovoje, būtina pabrėžti, jog greičiausiai jie nejaučia jokio potraukio vienas kitam. Ir vienintelė priežastis kodėl jiems kažkas gali pavykti yra ta, jog jie abu nusprendė pasielgti lengvabūdiškai. Tačiau abu neužtruks išsiaiškinti, jog ilgalaikiam bendravimui ir partnerystei šie du zodiako ženklai nori kitokio parnerio: Jautis ieško stabilių santykių ir tvirto tarpusavio ryšio kurio atrodytu niekas negali sugriauti. Tuo tarpu Vandenis ieško laisvės ir nepriklausomybės, o tai visiškai nesuderinama su Jaučio požiūriu. Todėl net jeigu trumpam jiems pavyksta užgniaužti savo prigimtinius poreikius dėl trumpalaikių tikslų, ilgainiui šie esminiai nesuderinamumai vis tiek išlenda ir tampa neįveikiama kliūtimi šiems partneriams būti kartu.

  • Jautis ir Vandenis lovoje 15% 15%

Jautis ir Vandenis pasitikėjimas

Ar Jautis bus atviras ir patikimas partneris Vandeniui iš tiesų priklauso nuo paties Vandenio, o tiksliau nuo to, koks atviras Vandenis sugebės Jaučiui būti. Tačiau tai Vandeniui gali pasirodyti per daug sudėtinga, o Jaučio santūrumas ir stabili laikysena gali Vandeniui sukelti įtarimą, kadangi tokia natūra nėra būdinga jam pačiam. Dar vienas abejonių kurstytojas – savikritiškumas. Tai savybė griaužianti Jautį, tačiau Vandenis yra visiškai laisvas nuo tokių minčių, jam tai nėra pažįstama būsena ir todėl partneriams dar sunkiau įsijausti į vienas kito poziciją ir geriau vienas kitą suprasti. Kartais Jaučiui atrodo, kad Vandenis nenori, o galbūt negali būti atviras ir šis nepasitikėjimo ratas gali labai graitai įsisukti. Todėl norėdami vienas kitą geriau suprasti šie partneriai turi pažinti vienas kito prigimtinius bruožus.

  • Jautis ir Vandenis pasitikėjimas 20% 20%

Jautis ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Norint apibūdinti bendravimą tarp Jaučio ir Vandenio galima pradėti nuo to, jog tai bendravimas tarp Žemės elemento bei Oro elemento ženklų. Todėl retai šie ženklai randa bendrą diskusijų temą kuria gali palaikyti civilizuotą pokalbį. Atrodytų jog visos Vandenio idėjos yra griaunamos Jaučio konservatyvaus užsispyrimo, bei apdairaus analizavimo. Atrodytų, jog viskas Jaučiui turi būti pagrįsta faktais ir analizėm, o laisvės interpretacijoms čia beveik nelieka. Tai žinoma visiškai priešingas požiūris Oro elemento atstovui Vandeniui kurio mintys skrenda bei klajoja nuostabiais fantazijų laukais kur atrodytų viskas yra įmanoma ir pasiekiama. Tačiau toks požiūris, dėl savo akivaizdaus lengvabūdiškumo Jautį šiek tiek net erzina. Todėl poroje šie partneriai netrunka pastebėti savo požiurių skirtumo ir, kadangi jaučiasi teisūs, netrukus ima gvildenti nesutarimus įvairiausiais kasdieniais klausimais. Tai gali apsunkinti net paprasčiausius buitinius rūpesčius ir neįmanoma paversti net ir menkiausią užduotį. Vienintelis dalykas galintis išgelbėti tokius santykius – tai gebėjimas priimti vienas kito skirtumus ir gebėjmas išklausyti kitą, net ir pačiam nesuprantamą poziciją.

  • Jautis ir Vandenis bendravimas ir intelektas 10% 10%

Jautis ir Vandenis emocijos

Emociniu požiūriu tarp šių ženklų nieko naujo – Jautis itin tolimas ženklas Vandeniui ir meilės tarp Jų tikėtis beveik neįmanoma. Tai rodo ir priešiškas Jaučio santykis su Venera – planeta kuri globoja Vandenio ženklą. Tačiau nenuvertinant Veneros gebėjimo įžiebti aistrą galima pasakyti, jog trumpalaikiai santykiai tarp šių dviejų zodiako ženklų tikrai yra įmanomi.

  • Jautis ir Vandenis emocijos 15% 15%

Jautis ir Vandenis vertybės

Jautis vertina materialius dalykus ir stabilumą, tuo tarpu vandenis vandenis trokšta bei vertina laisvę visomis jos apraiškomis. Todėl akivaizdu, jog šių ženklų vertybės nei kiek nesutinka. Vienas ženklas ieško stabilumo, o kitas laisvės. Vienas trokšta įsivirtinimo, o kitas skrydžio. Nei vienas partneris nėra pasiryžęs keistis ar prisitaikyti, kadangi tai yra jų prigimtiniai nuostatai kurių jie keisti nenori, ir greičiausiai negali. Ir nors paviršutiniškai gali pasirodyti, kad tam tikri požiūriai gyvenime gali sutapti tarp Jaučio ir Vandenio, tačiau tai greičiau atsitiktinimuas negu taisyklė.

  • Jautis ir Vandenis vertybės 1% 1%

Jautis ir Vandenis bendri užsiėmimai

Iš pažiūros gali pasirodyti, kad šių partnerių laisvalaikio interesai visai panašūs. Tačiau greitai vandenis pastebės, kad Jaučio užsidegimas ką nors veikti yra labai trumpalaikis. Ir tai visai nereiškia, kad su Jaučiu negalima nuveikti nieko įdomaus ar kurs nors toliau išvažiuoti. Priešingai – Jautis tikrai ryšis aplankyti dar nematytą vietą ir taip prlaiesti nuostabią dieną su Vandeniu, tačiau jo energija greitai išsenka, ir jau tos pačios dienos pabaigoje jis mieliau grįžtų namo, negu naktį praleistu viešbutyje ir tęstų kelionę. Todėl pasirinkus tokį aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą Vandenis greitai supras, jog Jaučiu jam tenka rūpintis lyg mažu vaiku ir tolimesnė kelionė tampa vargu jiems abiems.

  • Jautis ir Vandenis bendri užsiėmimai 5% 5%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!