Horoskopų suderinamumas Jautis ir Žuvis

Jaučio suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Žuvis

Jautis ir Žuvis poroje

Santykiai tarp Jaučio ir Žuvies – tai santykiai paremti tikra meile. Abu šie partneriai siekia romatiškų santykių, ir Jaučio derinys su Žuvimis būtent tokią romantiką jiems suteikia. Nors ir yra skirtingų elementų ženklai (Jautis – žemė, o Žuvis vanduo), jie puikiai sugeba papildyti vienas kito gyvenimą ir leidžia pažinti platesnį pasaulį.

Žuvis yra vienas iš nedaugelio ženklų gebančių sušvelninti Jautį ir padaro jį šiek tiek lankstesniu. Tai nėra paprasta užduotis, žinant užsispyrusį ir atšiaurų jo būdą. Tačiau būdami kartu šie partneriai gali patikėti, jog egzistuoja ta tikroji, būtent jiems skirta meilė.

Ir jeigu nutinka taip, jog santykiai tarp Jaučio su Žuvim priartėja prie pabaigos – abu jie tai netrukus pajaučia ir atrodytų žodžiai čia tampa beprasmiai. Išsiskyrimas tampa neišvengiamas ir tai padaryti Jaučio ir Žuvies pora sugeba civilizuotai, be didesnių barnių ar bereikalingų diskusijų.

Jautis ir Žuvis lovoje

Poroje Jautis ir Žuvis tikrai negali skųstis blogu seksualiniu gyvenimu. Jautis, nors iš pažiūros ir grubus, gyvuliškas, tvirtas sutvėrimas iš tiesų yra labai švelnus ir nuostabus partneris lovoje.

Tuo tarpu Žuvis jaučia, jog Jautis tikrai pateisina visus lūkesčius ir tai leidžia abiems partneriams tikamai atsispalaiduoti, susilieti ir paskęsti vienas kitame. Taip išsipildo visos slapčiausios jų svajonės ir numalšinami ne tik kūniški geduliai, bet ir jaučiama abipusė emocinė pilnatvė kurios šie partneriai taip smarkiai ieško.

Abu šie partneriai jaučiasi pakankamai gaunantys ir pakankamai duodantys todėl jų seksualinis gyvenimas švyti, o emocinė nauda kurią patiria abu partneriai yra neišmatuojama. Tai stiprina jų ryšį dar labiau, ir padeda kurti tvirtus ir ilgalaikius šeimyniškus santykius.

  • Jautis ir Žuvis lovoje 99% 99%

Jautis ir Žuvis pasitikėjimas

Žuvys mano, kad santykių tvirtumui yra labai svarbus atvirumas ir dėl to visuomet stengiasi deklaruoti šią vertybę pačioje santykių pradžioje. Negana to, žuvis greitai pastebės koks saugus ir stabilus partneris yra Jautis ir dėl to Žuvims tikrai nebus sunku laikytis šios atvirumo taisyklės kuri yra kiekvienų tvirtų santykių pagrindas.

Tačiau nors Žuvis ir vertina Jaučio stabilumą, pati Žuvis negali pasigirti šia savybe ir kartais nutinka taip, kad atrodytų be jokios priežasties Jautis atsibosta. Tuomet kažkur pradingsta anksčiau taip puoselėta pagarba ir santykiuose gali atsirasti melo bei tuščių pasiteisinimų kurie verčia Jautį daryti išvadas ir nutraukti santykius arba priimti situaciją tokią, kokia ji yra.

  • Jautis ir Žuvis pasitikėjimas 80% 80%

Jautis ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Jeigu esate matę vieną tų porų kurie supranta vienas kitą iš pusės žodžio ir jiems nereikia daug pastangų susitarti ką ir kaip reikės daryti, tai Jaučio ir Žuvies derinys yra būtent tokia pora.

Jautis žavisi Žuvies subtilumu ir elegantišku elgesiu, dėl to labai norį geriau pažinti ir suprasti savo antrąją pusę. Tačiau dažniau tai daro tyliai stebėdamas negu diskutuodamas bei klausinėdamas kiekvienos detalės. Toks bendravimas yra priimtiniausias abiems partneriams, kadangi ir Žuvis verčiau susilaikys nuo daugžodžiavimo ir verčiau klausysis nei kalbės.

Kartais užsuptas stiprios emocinės energijos kurią spinduliuoja Žuvis, Jautis gali pasimesti ir nutolti nuo realybės. Svarbiausia, kad tai netruktų per ilgai, kadangi jam svarbu nuolat pasitikrinti “kas tikra” ir laikytis tvirtai ant žemės. Priešingu atveju Jautis gali nejučia prarasti savęs pojutį ir visiškai paskęsti savo partnerio gelmėje.

  • Jautis ir Žuvis bendravimas ir intelektas 95% 95%

Jautis ir Žuvis emocijos

Emociniu požiūriu ši pora yra unikali – jie turi nepaaiškinamą, (tarsi magišką) emocinį ryšį. Tai išskirtinis bruožas kuriuo dauguma porų tikrai negali pasigirti. Matyt dėl to kartu jie taip gerai sutinka. Tiesa, dominuojančią poziciją Jaučio su Žuvimi poroje užima Žuvis todėl būtent nuo Žuvies dažniausiai priklauso kaip ilgai šie santykiai trunka.

Tačiau nors stiprus ir tvirtas Jautis ir nėra dominuojančioje padėtyje, jam tai nesukelia didelių problemų ir savo besąlygiška meile ir šiluma jis pasiruošęs apdovanoti Žuvį kiekvieną dieną kurią jie praleis kartu, kad ir kaip ilgai ar trumpai tai betruktų.

Tuo tarpu Žuvis, vos tik pastebi tarpusavio ryšio susilpnėjimą ir pajunta santykių pabaigos grėsmę staiga pakeičia savo elgesį ir taip emociškai dar labiau atitolina save nuo partnerio. Už šio slenksčio atrodytų kelio atgal jau nebėra, tačiau nuostabu yra tai, jog nei vienas iš partnerių nesijaučia nukentėjęs, nors prisirišimo ir atsidavimo šiuose santykiuse tikrai buvo apstu. Tai dar vienas šio magiško emocinio ryšio privalumas kurį turi Žuvis ir Jautis būdami poroje.

  • Jautis ir Žuvis emocijos 99% 99%

Jautis ir Žuvis vertybės

Jaučio bei Žuvies vertybės dažnai skiriasi, štai Jautis dažniausiai žvelgia į praktinę pusę ir savo pasaulį siekia praturtinti materialiais dalykais kurie jam užtikrina stabilumą. O Žuvys labiau gilinasi į emocinius aspektus ir dvasinis pasaulis Žuvims yra artimesnis.
Tačiau nepaisant šio gana didelio skirtumo, juos smarkiai vienija tikros meilės siekis ir ši vertybė padeda partneriams pasiekti bendrų tikslų net tuomet kai jų prigimtinės vertybės nėra identiškos.

  • Jautis ir Žuvis vertybės 85% 85%

Jautis ir Žuvis bendri užsiėmimai

Iš pradžių šie ženklai tikrai gerai leis laiką kartu, tačiau vėliau Žuvis pastebės, kaip smarkiai Jautis siekia stabilumo ir tai sukels šiek tiek problemų norint keliauti kartu. Žuvims Jautis gali pasirodyti, kad Jaučiai yra nuobodūs, kadangi neturi tokio paties užsidegimo atsidurti vis kitame pasaulio krašte ir nuolat keisti savo aplinką.

Jaučiams šis Žuvies poreikis nėra suprantamas, kadangi jie trokšta stabilumo bei pastovumo. Nėra nieko geriau Jaučiui už namų jaukumą ir šeimos židinio puoselejimą.

  • Jautis ir Žuvis bendri užsiėmimai 70% 70%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!