Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Liūtas

Dvynių suderinamumas su Liūtu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Liūtas

Dvyniai ir Liūtas poroje

Dvyniai ir Liūtas poroje sutinka gerai ir jų laikas praleistas drauge yra tikrai vertingas. Taip mano abu partneriai ir tai nėra sunku pastebėti aplinkiniams. Kadangi jiems būnant kartu nuolat skamba juokas ir spindi šiltos šypsenos. Savo entuziazmu jie užkrečia ir kitus, todėl yra puikūs kompanionai bet kuriai porai.

Tačiau ne visi žino, jog tiek Liūtas (Ugnies stichija) tiek ir Dvyniai (Oro stichija) norėdami išlaikyti šiuos santykius turi priimti tam tikrus kompromisus ir prisitaikyti prie gyvenimo poroje. Štai Liūtas turi būti lankstesnis ir priimti judresnį gyvenimo būdą kuris taip svarbus Dvyniams. Tuo tarpu Dvyniai turi suprasti, jog šioje poroje dominuoja Liūtas ir būtent nuo Liūto priklausys kiek ilgai tokia draugystė gali trukti.

Tačiau tarpusavio pagarba ir bendros vertybės yra pakankamai stiprios, kad smulkūs nesklandumai ir kasdieniai rūpesčiai nepakištų kojos šios poros ateičiai drauge.

Dvyniai ir Liūtas lovoje

Šie partneriai lovoje iš tiesų yra labai geras derinys. Dėl Liūto energingumo, ir Dvynių sugebėjimo išvengti monotinijos jų seksualinis gyvenimas iš tiesų būna labai jaudinantis ir pakankamai įvairus.

Tiesa, Dvynių vaikiškai nerūpestinga prigimtis neleidžia rimtai žiūrėti į lovos reikalus ir dėl to atsiranda tam tikras paviršutiniškumas (gal net gėda). Tačiau Liūtas yra geras partneris tokioje situacijoje, kadangi sugeba išlaikyti priderantį intymumą ir paslaptingumą.

  • Dvyniai ir Liūtas lovoje 90% 90%

Dvyniai ir Liūtas pasitikėjimas

Pasitikėjimas Dvynių ir Liūto poroje kyla iš to, jog jie abu yra puikūs klausytojai. Tai leidžia išgirsti vienas kito poreikius ir geriau suprasti vienas kito jausmus (netgi be jokio reikalo atvirai apie juos kalbėti).

Pasitikėjimui šioje poroje koją kiša nesugebėjimas įsiklausyti į vienas kito poreikius. Vienas iš partnerių nuolat kalba tik apie savo poreikius, o kitas atrodo negali sutelkti dėmesio rimtesniam pokalbiui šia tema. Taip visai nejučia jie gali atsidurti santykiuose kuriuose trūsta ne tik pasitikėjimo, bet ir kiekvienas rūpinasi tik savimi, kadangi akivaizdžiai nesugeba patenkiti vienas kito poreikių.

Dėl šios priežasties atsiranda stripri neištikimybės grėsmė, kuri gali sugriauti santykius užsimezgusius tarp Dvynių ir Liūto zodiako ženklų.

  • Dvyniai ir Liūtas pasitikėjimas 90% 90%

Dvyniai ir Liūtas bendravimas ir intelektas

Still, there is an issue of Leo’s “perfect” Sun. This position gives so much energy to Leo that they sometimes feel obligated to burn everyone around them by imposing their will. This is a strange need of Leo, since the sign supports Sun greatly, but it is there. They usually have this idea to change the world and make it a better place, and this can drive their Gemini partner crazy in case they don’t have enough room for their own opinions.


Kadangi Dvyniai ir Liūtas yra abu labai racionalūs ženklai, kurie smarkiai vertina protinius sugebėjimus, todėl ir bendraujant jiems ne mažiau rūpi pašnekovo intelektas.

Šios poros santykiuose nėra daug vietos saldžiažodžiavimui. Tiesą sakant, net ir daugumą jausmingų temų šie parneriai aplenkia nepaliesdami. Nors Liūtas galbūt ir norėtų daugiau apie tai pasikalbėti, tačiau Dvyniai vikriai perima iniciatyvą ir nukreipia pokalbio temą kitur. Tačiau tai iš esmės neturi didelės neigiamos įtakos poros santykiams, kadangi abu partneriai tiki proto viršenybe prieš jausmus, kurie dažniai nebūna labai racionalūs. O racionalumas ir aiškumas yra vienas iš šių zodiako ženklų prioritetų gyvenime.

  • Dvyniai ir Liūtas bendravimas ir intelektas 95% 95%

Dvyniai ir Liūtas emocijos

Šiluma kuria Liūtas apdovanoja Dvynius yra tokia stipri ir vertinga, jog tai tikrai negali palikti Dvynių abejingų. Tuo tarpu Dvynių vaikiškai nerūpestinga prigimtis džiugina Liūtą ir žadina pačius geriausius jausmus kurie skatina dar labiau rūpintis ir mylėti savo partnerį.

Tačiau Liūtas turi būti pasiruošęs palaukti kol Dvyniai supras savo jausmus ir prisipažins mylint. Nors tai gali užtrukti, tačiau rezultatas tikrai bus naudingas poros santykiams ir vainikuos juos pačiais brangiausiais jausmais.

Abu partneriai tuomet galės jausti visišką saugumą vienas kito glėbyje ir toliau tvirtinti santykius kasdiene pagarba, tarpusavio pagalba, džiugesiu ir kitomis, net ir netikėčiausiomis meilės išraiškos fomomis.

  • Dvyniai ir Liūtas emocijos 85% 85%

Dvyniai ir Liūtas vertybės

Už viską labiau ši pora vertina protą ir aiškumą (racionalumą). Šiuo požiūriu poros vertybės visiškai sutampa, o tai duoda labai tvirtą pagrindą santykiams tarp dviejų horoskopo ženklų.

Be to, Dvyniai stipriai vertina laisvę, kurią poroje yra linkęs suteikti Liūto ženklo parneris ar partnerė. Tuo tarpu Liūtas mato Dvynius kiaurai ir atpažįsta tą vidinį vaiką kuris gyvena visų mūsų viduje.

  • Dvyniai ir Liūtas vertybės 99% 99%

Dvyniai ir Liūtas bendri užsiėmimai

Bendri užsiėmimai šioje poroje ne visuomet sutampa. Gerai kad Liūtas noriai leidžiasi į keliones ir sutinka su kitais aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdais kuriuos pasiūlo Dvyniai, kitaip ši pora mažai turėtų bendrų pomėgių. Todėl tokioje poroje pagrindinis veiklų iniciatorius yra Dvyniai.

Tiesa, ne retai Liūtas prisigalvoja įvairiausių išlygų dėl kurių gana paprasti dalykai tampa prabangesni ir dažniausiai gerokai brangesni. Tačiau kol tai leidžia šeimos biudžetas, arba Liūtas išskirtinai prisiima atsakomybę apmokėti tokias pramogas – Dvyniai dažniausiai tam neprieštarauja, nors ir norėtų bei galėtų prasisukti su žymiai mažesnėmis išlaidomis.

Jeigu ne Dvyniai – tipinis Liūto laisvalaikis būtų gulinėti prie televizoriaus bei užkandžiauti. Tačiau Dvyniai negali nustygti vietoje, ir toks laisvalaikis juos greitai ima erzinti.

Tačiau net ir atskirai leidžiamas laikas jiems yra priimtina alternetyva. Kol Liūtas ramiai leidžia laiką namuose, Dvyniai gali išeiti prasiblaškyti be jokių problemų.

  • Dvyniai ir Liūtas bendri užsiėmimai 80% 80%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!