Horoskopų suderinamumas Liūtas ir Liūtas

Liūto suderinamumas su Liūtu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Liūtas ir Liūtas

Liūtas ir Liūtas poroje

Du partneriai poroje kurių abiejų ženklai yra Liūtas gali pasiekti atrodytų neįmanomų tikslų. Jų santykiai gali būti ilgalaikiai, tačiau tam reikia pašalinti keletą kliūčių: Šiek tiek dėmesio prireiks įsigilinti į vienas kito emocijas ir poreikius, be to, dėl polinkio dominuoti, abiejų partnerių charakteringos asmenybės ir didelio ego gali kilti nesklandumų lovoje.

Tačiau bendros šių ugnies stichijos atstovų vertybės turėtų padėti nugalėti skirtumus ir laikui bėgant sukurti tvirtą ir reikšmingą tarpusavio ryšį, kurio nepajėgs nutraukti jokie gyvenimo išbandymai.

Liūtas ir Liūtas lovoje

Intymūs santykiai tarp dviejų Liūto ženklo žmonių gali būti sudėtingi. Dažnai sekas jiems būna tik seksas ir dėl šios priežasties santykiai ima stokoti gilesnės vertės ir įprasminimo. Tokia situacija tikrai negali tenkinti Liūto kuris viduje iš tiesų yra giliai jausminga asmenybė.

Problema čia greičiausiai ta, kad Liūtai ne visuomet elgiasi pagarbiai, o ribos kurias nusibrežia Liūtai kartais užkerta kelią tikram artumui tarp dviejų žmonių.

  • Liūtas ir Liūtas lovoje 50% 50%

Liūtas ir Liūtas pasitikėjimas

Žmonės turintys Liūto ženklą dažnai labai smarkiai pasitiki savo nuovoka. Jie mano jog viskas jiems aišku tarsi ant delno. Todėl dažnai imasi inciatyvos ir yra pratę dominuoti. Susitikus dviems Liūtams dominuojanti pozicija dažnai tampa neaiški, o Liūtai imasi įvairiausių veiksmų užkariauti šiai pozicijai ir įrodyti savo dominavimą poroje.

Kartais dėl to atsiranda melo, tačiau ne dėl siekio ką nors nuslėpti, o bandymo išaukštinti save ir pagražinti vieną ar kitą faktą.

Norint pelnyti partnerio pasitikėjimą Liūtams reikia mažiau fokusuotis į save ir priimti gyvenima poroje kaip dviejų asmenų komandą siekiančią bendro tikslo. Reikia suprasti, jog paviršutiniškas įvaizdis neturi jokių ilgalaikių perspektyvų šeimos kontekste.

  • Liūtas ir Liūtas pasitikėjimas 70% 70%

Liūtas ir Liūtas bendravimas ir intelektas

Liūtai yra labai įžvalgūs tačiau kartais sunku pastebėti tai, kas yra visai šalia. Kaip taisyklė – rasti sprendimą savo problemoms dažnai būna sunkiau negu patarti kitiems, tačiau bendraudami du Liūtai gali suteikti vienas kitam unikalią galimybę pažvelgti į savo problemas iš šalies.

Tiesa, charakteringos amenybės dažnai turi stirpų ego dėl kurio kartais gal įsivelti į beprasmius ginčus, o jeigu partneris pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis – nieko gero iš to gali neišeiti.

  • Liūtas ir Liūtas bendravimas ir intelektas 65% 65%

Liūtas ir Liūtas emocijos

Liūtas yra ugnies ženklas todėl jų emocijos dažniausiai šiltos, tačiau kartais iš tiesų ugningos. Jie nestokoja aistros ir kūrybinės energijos, kuri dar labiau sustiprėja tuomet, kada vienas ugnies ženklas atranda kitą.

Ne išimti ir Liūto santykiai su kitu Liūtu. Atradę vienas kitą jie bijo tik vieno dalyko – nudegti. Todėl išreikšti jausmus kartais gali būti sudėtinga. Tačiau lemtis jiems dažniausiai būna palanki, o gailėtis praleistų progų yra skaudžiausia.

  • Liūtas ir Liūtas emocijos 90% 90%

Liūtas ir Liūtas vertybės

Beveik visuomet Liūtai būna charakteringos asmenybės ir savo partneriuose ieško savybių kurias jie patys smarkiai vertina. Viena tokių savybių žinoma yra drąsa, o taip par vidinė žmogaus stiprybė. Kadangi patys Liūtai pasižymi šiomis savybėmis jiems nėra sunku atpažinti jas minioje.

Atradę vienas kitą du Liūtai greitai tampa geriausias draugais. Jie vertina laiką leidžiamą drauge, nesvarbu ar tai būtų poilsis ar pramogos – kartu jiems geriau negu atskirai ir tai įžiebia kaitrią jausmų ugnį kuri netrunka įsiplieksti.

  • Liūtas ir Liūtas vertybės 99% 99%

Liūtas ir Liūtas bendri užsiėmimai

Liūtai gerai leidžia laiką su kitais Liūtais, tiesa jų laisvalaikis gana pasyvus, tačiau tarpusavyje Liūtai tame nemato jokių problemų. Tiesa, būdami tokie geri kompanionai vieni kitiems jie dažnai atitolsta nuo kitų socialinių grupių ir mieliau laiką leidžia vienas su kitu. Tai žinoma nėra bloga savybė santykiuose, tačiau tik tada, jeigu tokios sąlygos tenkina abu partnerius.

Nepaisant tokio jų būdo, ne visuomet šie parneriai sutaria dėl veiklų kuriomis nori užsiimti kartu, todėl dažnai pasirenka tiesiog būti kartu ir nieko neveikti.

  • Liūtas ir Liūtas bendri užsiėmimai 85% 85%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!