Horoskopų suderinamumas Liūtas ir Svarstyklės

Liūto suderinamumas su Svarstyklėmis lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Liūtas ir Svarstyklės

Liūtas ir Svarstyklės poroje

Apibendrinant Liūto ir Svarstyklių poros santykius privalu suprasti, kad jų ryšys kelia tam tikrų iššukių. Taip yra dėl juos valdančių dangaus kūnų (Sauturno ir Saulės) santykio. Todėl būdami kartu jie turi nepamiršti, jog gyvenime turi daug ko pasimokyti vienas iš kito, o pagrindinis jų santykių tikslas yra pasiekti bendrą pagarbos ir atsakomybės tašką kuriame yra tobula jėgų pusiausvyra.

Ir nors kartais jiems būna sunku įveikti konkurencijos poreikį, kartais noras parodyti save ir savo sugebėjimus verčia daryti klaidas, tačiau darnius ir tvirtus santykius ši pora tikrai gali turėti. Jų bendriems santykiams neprieštarauja ir puikiai derančios stichijos, kurioms jie priklauso. Štai Liūtas atstovauja ugnies elementą, o tu tarpu Svarstyklės yra oro stichijos atstovas. Galbūt dėl to, abu žie žmonės yra tokie dinamiški bei vikrūs, o drauge sudaro puikią komandą.

Liūtas ir Svarstyklės lovoje

Gyvenime susitikus šiems ženklams praeina tikrai nedaug laiko kol jie kartu atsiduria lovoje. Čia sužaidžia Liūto pasitikėjimas savimi, o be to Svarstyklės turi labai subtilų seksualumą kuris patraukia daugumos zodiako ženklų akį.Todėl tapti meilužiais jiems gaunasi gana natūraliai.

Taip atsitikus abu partneriai jaučiasi naturaliai, jiems netrūksta drąsos išbandyti naujus dalykus, o abipusė pagarba leidžia jiems jaustis saugiai.

Liūtas yra aistringas partneris ir nors Svarstyklės siekia išlikti racionaliais, kartais sunku atsispirti šiai aistrai ir vos tik likę vieni jie mėgaujasi šia tobula aistra.

  • Liūtas ir Svarstyklės lovoje 90% 90%

Liūtas ir Svarstyklės pasitikėjimas

Deja abipusis pasitikėjimas Liūto bei Svarstyklių poroje sutinkamas ne taip jau dažnai. Problemų kyla dėl jų būdo savybių. Ir nors ne visuomet yra pagrindo nepasitikėjimui, tačiau jų elgsena dažnai provokuoja partnerį ir žadina šias abejones.

Štai Liūtas mėgsta būti dėmesio centre, socialinėse situacijose jis siekia atkreipti dėmesį į save ir parodyti save pilnumoje.

Tuo tarpu Svarstyklės dėl savo neužtikrinto būdo kartais ieško pritarimo iš aplinkinių ir savo esybės patvirtinimo.

Nei vienas iš jų nesupranta kito, ir tai gali tapti priežastimi pavydėti ir nepasitikėti savimi.

  • Liūtas ir Svarstyklės pasitikėjimas 40% 40%

Liūtas ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas

Kalbant apie racionalią jų santykių pusę, Liūtas ir Svarstyklės turi labai gražų būdą palaikyti vienas kito asmenybes ir bendrauti.

Jų bendravimas yra greitas ir įkvepiantis, nors kartais jį ir sunku pagrįsti konstruktyviomis idėjomis.

Problemų iškyla tada, kai Svarstyklės ima jausti pavydą savo Liūto partneriui dėl jų (kartais visai nepagrįsto) nepasitikėjimo savimi ir vidinio saugumo jausmo stokos.

  • Liūtas ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas 85% 85%

Liūtas ir Svarstyklės emocijos

Santuoka ir gyvenimas meilėje yra tai, ką simbolizuoja Liūto ir Svarstyklių zodiako pora. Matant juos drauge tikrai nėra sunku atpažinti šio titulo, kadangi jų meilė iš tiesų atrodo tyra ir tikra. Akivaizdu, jog tikėjimas meile veda juos vienu keliu ir likimas čia jiems yra palankus.

Šiuos horoskopo ženklus valdo Saulė bei Venera todėl jų santykiuose egzistuoja aštuonių metų išbandymo ciklas. Jeigu porai pavyksta išlaikyti šį išbandymą, tuomet ilgas bendras gyvenimas, nuoširdūs jausmai ir nuostabi santuoka su gausybe palikuonių jiems yra beveik garantuota.

  • Liūtas ir Svarstyklės emocijos 99% 99%

Liūtas ir Svarstyklės vertybės

Niekas neturi didesnės vertės Liūtui nei stipri asmenybė ir žmogaus drąsa bei didvyriškumas. Tuo tarpu Svarstyklės vertina dorumą ir teisingumą. Su šiomis vertybėjis poroje jie puikiai papildo vienas kitą ir padeda vienas kitam išmokti realizuoti save bei išpildyti savo sugebėjimus gyvenime.

Būdami drauge jie turi tam tikrų lūkesčių savo partneriui: Svarstyklės nori matyti Liūtą rimtą ir prsiimantį savo atsakomybes. Tuo tarpu Liūtas tikisi, kad Svarstyklės visuose gyvenimo atvejuose vadovausis savo deklaruojamomis vetybėmis ir išlaikys taktiškumą bei patikimumą.

  • Liūtas ir Svarstyklės vertybės 75% 75%

Liūtas ir Svarstyklės bendri užsiėmimai

Šie zodiako ženklai simbolizuoja tam tikrą dinamiką ir gyvenimo tempą. Liūtas būdamas ugnies ženklu nėra toks lėtas kaip žemės ar vandens elemento ženklai. O Svarstyklės priklauso oro elementų karalystei, todėl siekia būti greitesniu už bet kurį kitą elementą.

Tačiau atrodo, kad Liūtas nori miegoti bent 20 valandų per dieną, o Svarstyklėms reikia viską apgalvoti bent keletą kartų. Todėl kad ir kaip būtų keista, tačiau kartais šie partneriai gali pasirodyti gana tingi pora.

Dažniausia problema renkantis veiklą jiems tampa svarstykių neryžtingas būdas, kurio Liūtas tikrai nesupranta, o dar dažniau net neturi kantrybės aiškintis. Tačiau Liūtas gali laisvai imtis iniciatyvos ir padėti nuspręsti už abu. Atrodo tai puikiai veikia ir dažnai išjudina santykius iš ramybės taško, tačiau jeigu tai kartojasi pernelyg dažnai, santykiams ima stokoti pagarbos.

Ir nors Liūtui tai gali atrodyti nereikšminga smulkmena, reikia nepamiršti, kad savarankiškumas santykiuose yra labai svarbus dalykas todėl kiekvienam reikia duoti pakankamai laiko apsispręsti.

  • Liūtas ir Svarstyklės bendri užsiėmimai 60% 60%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!