Horoskopų suderinamumas Mergelė ir Vandenis

Mergelės suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Mergelė ir Vandenis

Mergelė ir Vandenis poroje

Atrodo Mergelės ženklo žmonės turi visas būdo savybes nuo kurių bando pabėgti Vandeniai. Jos elgiasi itin praktiškai ir atsakingai, nuolat deda visas pastangas padėti tiems, kuriais rūpinasi. Jos smarkiai prisiriša prie žmonių ir mėgsta rutiną, net tuomet, kada ji atrodo monotoniška ir nuobodi. Jos iškelia kitų žmonių poreikius aukščiau savo.

Tuo tarpu Mergelėms Vandeniai atrodo chaotiški ir nenuspėjami. Jie nulat elgiasi neatsakingai ir negali būti patikimi, net tuomet, kada nori tokiais būti.

Atrodo šiuos žmones vienija tik jų racionalumas ir gana malonus bendravimas nuo kurio dažniausiai ir prasideda meilės santykiai tarp Mergelės (žemės stichija) ir Vandenio (oro stichija) zodiako ženklų.

Tačiau greitai abu porininkai supranta, kokie skirtingi jie yra. Jie pastebi, jog jų intymūs santykiai klostosi ne visai taip, kaip kiekvienas iš jų įsivaizdavo ir kad jų vertybės nėra jau tokios panašios, kaip buvo galima pagalvoti.

Mergelė ir Vandenis lovoje

Poroje tarp Mergelės ir Vandenio dažnai būna fizinio potraukio stoka kuri pasireiškia iš abiejų partnerių pusės. Tai lemia intymumo trūkumą kuris kliudo partneriams turėti gerus santykius lovoje.

Vandenis šiuose santykiuose siekia būti spontaniškas, tačiau toks spontaniškumas atrodo labai dirbtinis iš zodiako ženklo, kuris visa savo esybe yra racionalus ir apgalvojantis. Tai akivaizdžiai pastebi Mergelės ženklo partneris ir santykiai lovoje joms tampa tikrai keisti.

Tuo tarpu Vandenis negali suprasti, kodėl Mergelės taip keistai nusiteikia vos tik atsiranda bent kokia intymumo užuomazga. Iš kur kyla šis drovumas, susimąstimas ir jautrumas aplinkai. Abiems partneriams tokia patirtis atrodo negatyvi ir ateityje jie susilaiko nuo santykių progresavimo šia linkme.

  • Mergelė ir Vandenis lovoje 1% 1%

Mergelė ir Vandenis pasitikėjimas

Pagrindinis pasitikėjimo variklis santykiuose tarp Mergelės ir Vandenio ženklo žmonių yra jų abiejų racionalumas. Galima sakyti, jog jie abu nemato prasmės meluoti savo antrai pusei, ir jie abu supranta, jog pasitikėjimo trūkumas yra rimta santykių problema. Be to, Mergelė mato, jog santykiuse su Vandeniu nėra prasmės kelti pavydo scenų, kadangi tai niekur nenuves.

Tačiau nepaisant to, pasitikėjimas šiuose santykiuse nėra labai stiprus atributas ir santykių tvirtumą (arba jo stoką) dažnai lemia visai kitos priežastys.

  • Mergelė ir Vandenis pasitikėjimas 50% 50%

Mergelė ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Mergelės ženklo žmonės yra gana lankstūs ir prisitaikaintys ir ši savybė patinka Vandeniams, kadangi Vandeniai yra linkę lyderiauti ir rodyti kelią. Atrodo dauguma dalykų kurie domina Vandenius gali sudominti ir Mergeles, todėl jų bendravimas yra malonus ir įdomus abiems partneriams.

Svarbu paminėti ir tai, kad Mergelės priklauso žemės elementui ir tai yra ženklas, jog Mergelės zodiako žmonės yra gerokai lėtesni už oro elemento ženklus tarp kurių yra ir Vandenis. Tai tikrai nėra tie žmonės, kuriuose Vandeniai gali rasti įkvėpimą. Tuo tarpu žvelgiant Mergelės akimis, Vandenis yra pernelyg chaotiškas ir nerealistiškai mąstantis.

Apibendrinant galima sakyti, jog šiems partneriams labai sunku vienas kitą priimti rimtai. Dėl to, jų bendravimas nėra labai paprastas ir Mergelėms dažnai atrodo, jog Vandenis turi atjautos trūkumą. O Vandeniams gali pasirodyti, jog Mergelė nėra tas žmogus, su kuriuo verta dalintis savo nuostabiomis idėjomis, kadangi jos nebus tinkamai suprastos.

  • Mergelė ir Vandenis bendravimas ir intelektas 40% 40%

Mergelė ir Vandenis emocijos

Sakoma, jog dauguma santykių patiria tam tikrus pakilėjimo ir nuopuolio etapus kurie keičia vienas kitą ir gali būti įvairaus intensyvumo. Šiuo atveju už daugumą permainų yra atsakingas Vandenis, kadangi Mergelė yra stabilumo siekiantis ženklas kuris stengiasi bet kokia kaina sumažinti emocinius svyravimus santykiuose. Tai tikrai nereiškia, jog Mergelės yra labai stabilios, priešingai – Mergelės reakcija į Vandenio poelgius dažniausiai ir yra šių permainų katalizatorius.

Tačiau Vandenis nuolat siekia išsilaisvinimo tiek perkeltine tiek ir tiesiogine prasme, todėl bet kokie suvaržymai jam nėra priimtini. Mergelės stabilumo siekis gali nuvesti iki aukos sindromo, kuomet ji stengsis susitaikyti ir priimti viską ant savęs vien tik tam, kad nesukelti dar vieno emocinio konflikto.

Tačiau nepaisant to, Mergelei Vandenio nepastovumas atrodo chaotiškas ir neprognozuojamas. Ji negali savo racionaliu protu suprasti, kokie jausmai ir emocijos valdo Vandenius ir tai kartais tampa didžiausia jų santykiu problema.

  • Mergelė ir Vandenis emocijos 35% 35%

Mergelė ir Vandenis vertybės

Džiugu yra tai, jog abu šie žmonės vertina intelektą ir racionalę mąstyseną. Nors tiesą pasakius tai ką jie laiko intelektualumu ar racionalumu gali šiek tiek skirtis, tačiau bendraudami jie gali supažindinti vienas kitą su platesnėmis intelekto apraiškomis ir taip net sustiprinti savo ryšį.

Keista, tačiau kitais atvejais jų vertybės yra menkai suderinamos ir jeigu Mergelė nuolat renkasi tai kas atrodo paprasta ir patikima, Vandendenis dažniau pasirinks kažką naujo, neaiškaus ir neišbandyto. Iš to gali kilti savotiška santykių priešprieša ir partneriams dažnai bus sunku priimti bendrą sprendimą.

  • Mergelė ir Vandenis vertybės 30% 30%

Mergelė ir Vandenis bendri užsiėmimai

Pora kuorioje vienas zodiako ženklas yra Mergelė, o kitas Vandenis dažnai renkasi gana aktyvų kultūrinį gyvenimą ir domisi įvairiais menais. Be to, jie žavisi vienas kito dėmesiu detalėms ir gali ilgai aptarinėti naują kūrinį, spektaklį ar kitą meno apraiškos formą.

Laikui bėgant Vandenis pastebės, jog Mergelės požiūris yra labiau konservatyvus ir tai gali šiek tiek atsibosti nuolatiniam naujovių ieškotojui – Vandeniui kuris visuomet prioritetą teikia minties laisvei, o ne tradicijai ir visuomenės nuostatoms.

  • Mergelė ir Vandenis bendri užsiėmimai 25% 25%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!