Horoskopų suderinamumas Šaulys ir Vandenis

Šaulio suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Šaulys ir Vandenis

Šaulys ir Vandenis poroje

Santykiai tarp Šaulio ir Vandenio partnerio gali atrodyti beveik broliški. Tačiau tai yra būtent toks santykių tipas, kurio gali prireikti abiem šiems partneriams.

Ne retai ši pora susitinka būtent tuomet, kada ima gyvenime ieškoti tam tikrų pokyčių. Ir būtent tada atranda vienas kitą. Šis atradimas sudrebina jų pasaulį ir leidžia patirti kažką dar nematyto. Jų santykiai aplinkiniams dažnai atrodo tarsi ryškūs švyturiai nutvieskiantys ilgą kelią į ateitį.

Pagrindinis Šaulio (ugnies stichija) ir Vandenio (oro stichija) iššūkis yra jų racionalus būdas. Dėl šios priežasties jiems kartais gali imti stokoti intymumo ir tikrojo artumo kurį turi kitos poros. Todėl prieš imantis rimtesnių žingsnių jiems vertėtų sustoti ir gerai apgalvoti ar esama situacija juos tenkina ir ar tikrai jie yra laimingi tokiuose santykiuose.

Šaulys ir Vandenis lovoje

Dažnai Šaulys elgiasi būtent taip, kaip Vandenis įsivazduoja, ir tai yra nemažas jų lytinio gyvenimo pranašumas. Jų potraukis gali būti stiprus, ypač kai Šaulio partneris yra kryžkelėje savo gyvenime ir jam reikia patvirtinti savo laisvę ir seksualumą.

Galima spėti, kad jų seksualiniai santykiai bus labai linksmi, nes jie abu mėgsta eksperimentuoti ir nepraleidžia progos išmokti naujų dalykų.

Kitiems tai gali būti sunku suprasti, tačiau paprasčiausias bendravimas šiai porai teikia tiek pasitenkinimo, kad kartais abiem beveik nereikia net sekso, jog būtų laimingi.

Ir nors toks seksualinis ryšys gali tenkinti abu partnerius, jiems gali imti stokoti intymumo. Nepaisant to, abu šie partneriai yra gana gerai prisitaikantys ir pastebėję vienas kito pasikeitusius poreikius gali laikytis atokiau arba suteikti daugiau šilumos, priklausomai nuo to, ko labiausiai tuo momentu reikia jų partneriui.

Šios nuostabios savybės užtenka, kad abu vienas kitą matytų kaip tobulus partnerius.

  • Šaulys ir Vandenis lovoje 80% 80%

Šaulys ir Vandenis pasitikėjimas

Šie ženklai per daug gerai vienas kitą pažįsta, kad galėtų pilnai pasitikėti. Akivaizdu, kad Šaulys gali būti ženklas linkęs į neištikimybę, negana to, Vandenis dėl savo laisvės troškimo ir nepriklausomybės dažnai flirtuoja ir visaip kitaip sudaro “laisvo” naujiems santykiams žmogaus įvaizdį.

Ir nors abu jie labai vertiną laisvę ir suptanta jos svarbą, tačiau viduje kartais kyla dvejonių ir abu partneriai ima dvejoti ar tokie santykiai jiems priimtini. Nepasitikėjimas ima kilti tarp abiejų pusių ir santykiuose tarp Šaulio bei Vandenio dažnai atsiranda siekis vienas kitą kontroliuti bei tikrinti.

  • Šaulys ir Vandenis pasitikėjimas 60% 60%

Šaulys ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Kai susitinka Šaulio ir Vandenio ženklų žmonės greitai tampa aišku, jog susidomėjimas yra abipusis. Atradę temas kurios domina abu šiuos partnerius jie kalbasi ilgai ir aistringai. Bendraudami jie gali išvystyti labai įdomių debatų dėl kurių gali net pasikeisti jų gyvenimo filosofija.

  • Šaulys ir Vandenis bendravimas ir intelektas 99% 99%

Šaulys ir Vandenis emocijos

Sunku pamatuoti emocijas Vandenio ir Šaulio poroje. Matyt taip yra todėl, kad paviršiuje nei vienas iš jų nėra labai emocingi.

Verta paminėti, kad Šaulys gana dažnai įsimyli, tačiau jo meilė taip lengvai ir išblėsta. Gerai bent tiek, kad abu ženklai yra labai racionalūs ir dėl to gali labai lengvai kalbėtis apie savo santykius. Atrodytų, jog kalbant jų visai neslegia emocijos ar kaltė.

Formuojantis šiems santykiams praeina daug laiko kol abu partneriai jaučiasi stabiliai ir įsitikina savo jausmais vienas kitam. Kol tai atsitinka šaulys dažnai persigalvoja ir kartais pereina nuo vieno kraštutinumo prie kito, nes būtent tam jį įkvėpė partneris Vandenis. Kita vertus, Vandeniui pirmiausia reikia suformuoti prisirišimą ir tik tada laukti savo jausmų partneriui brandos.

  • Šaulys ir Vandenis emocijos 85% 85%

Šaulys ir Vandenis vertybės

Kalbant apie vertybes, yra tiek daug dalykų, dėl kurių jie sutartų, pradedant tiesiog nuo laisvės vertės ir svarbos, ir pereinant prie savo būdo savybių bei lūkesčių gyvenime.

Jie abu vertina intelektą bei žmogaus proto platumą. Jie abu skiria daug svarbos optimizui ir tikėjimui vizijomis. Be to, abu šie ženklai skiria įpatingą dėmesį sąžiningumo siekiui.

  • Šaulys ir Vandenis vertybės 90% 90%

Šaulys ir Vandenis bendri užsiėmimai

Šaulys mėgsta tokias veiklas kurias ne visuomet supranta bei vertina Vandenis. Priešingai – dalis šių veiklų jiems atrodo beprasmės ar netgi kvailokos.

Šiems ženklams gali būti sunku suderinti savo asmeninius požiūrius į religiją iki tokio lygio, kad tai ims kelti problemų jų santykiuose.

Tačiau nepaisant to, jie vertina laisvę ir gerai supranta “laiko sau” svarbą. O be to, Šaulys su džiugesiu priima daugumą laisvalaikio praleidimo būdų kuriuos pasiūlo vandenis ir tai žinoma be galo džiugina Vandenius.

  • Šaulys ir Vandenis bendri užsiėmimai 85% 85%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!