Horoskopų suderinamumas Skorpionas ir Skorpionas

Skorpiono suderinamumas su Skorpionu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Skorpionas ir Skorpionas

Skorpionas ir Skorpionas poroje

Apie Skorpionus yra sakoma, jog poroje jie išryškina tamsiausias vienas kito puses. Sunku būtų tai paneingti, tačiau dar sunkiau surasti Skorpionui porininką, kuris turėtų emociškai artimesnį supratimą apie gyvenimą ir leistų Skorpionui pasijausti ne tokiam vienišam šioje liūdnoje planetoje.

Atrodo jog šie du vandens stichijos atstovai puikiai supranta vienas kitą. Todėl iš šios poros tikrai galima pasimokyti keleto dalykų ir bent jau pasistengti priimti žmones tokius kokie jie yra su visais jų privalumais bei trūkumais.

Skorpionas ir Skorpionas lovoje

Kadangi abu partneriai yra linkę į ekstremumus, tai ir jų santykiai lovoje gali pakrypti bet kuria linkme. Vienu atveju tai bus tobula patirtis abiems partneriams kuri atneša santykiams brandos ir pakelia juos į kitą lygmenį, o kitu atveju tai bus visiškas nusivylimas.

Tiesa, savo negatyvumą jie dažniausiai sugeba palikti už miegamojo durų todėl sukurti emocinį artumą bei šilumą jiems nėra sudėtinga.

  • Skorpionas ir Skorpionas lovoje 65% 65%

Skorpionas ir Skorpionas pasitikėjimas

Šių zodiako ženklų žmonės savyje derina labai prieštaringas savybes. Santykiuose jie dažnai ima savintis kitą žmogų ir būna linkę žinoti daugiau negu jiems priklauso. Be to tuo pačiu ir siekia nepriklausomybės, todėl tai yra gana prieštaringų savybių derinys, ypač tais atvejais, kuomet kalbame apie du Skorpiono ženklo žmones poroje.

Sunku įsivaizduoti, kaip atrodo pasitikėjimas tarp žmonių, kurie kišas į savo partnerio gyvenimą, tačiau tuo pačiu siekia išlaikyti maksimalų privatumą savo paties gyvenime. Kad ir kaip ten bebūtų, ši savybė tikrai neatrodo kaip sveikų santykių požymis ir dažnai kelia problemų abiems parnteriams. Jie nesupranta iš kur atsiranda šis nepasitikėjimas ir kodėl santykiuose dominuoja abipusis siekis viską kontroliuoti.

Tik bendraudami jie gali pastebėti, pripažinti ir suvaldyti šį oksimoroną. Tai padarius santykiuose galės nusistovėti abipusė pagarba ir supratimas, o ant šio pagrindo liks tik pastatyti abipusį pasitikėjimą.

  • Skorpionas ir Skorpionas pasitikėjimas 40% 40%

Skorpionas ir Skorpionas bendravimas ir intelektas

Skorpiono ženklo žmonės pasižymi neįtikėtinu minčių gilumu, todėl galima tikėtis, jog bendravimas tarp dviejų Skorpionų bus labai įdomus. Niekas taip gerai nesupranta Skorpiono, kaip kitas Skorpionas, ir nors jų pokalbių temos gali greitai nukrypti į tamsumas, tačiau išreikšdami šias mintis garsiai jie gali geriau suprasti ir pažinti vienas kitą ir tuo pačiu patys save.

Kitiems ženklams pokalbis tarp dviejų Skorpionų gali pasirodyti tamsus ir depresuojantis, tačiau jie patys tikrai taip negalvoja. Priešingai, atradę kitą žmogų kuris geba pajausti panašias emocijas jie nušvinta ir atsiveria labiau, negu galėtų bendraudami su kitais zodiako ženklais. Tarpusavyje jie randa ne tik supratimą, bet ir palaikymą kurio šiam zodiako ženklui paprastai taip trūksta.

Be to, Skorpionas geriausiai supranta kada reikia atsitraukti ir suteikti kitam Skorpionui erdvės. Todėl emocine prasme Skorpiono ženklo žmonės yra gana gerai suderinami tarpusavyje.

  • Skorpionas ir Skorpionas bendravimas ir intelektas 70% 70%

Skorpionas ir Skorpionas emocijos

Šis vandens elemento ženklas yra glaudžiai susijęs su emocijomis, tačiau deja ne pačiomis geriausiomis. Dažnai šiuos žmones kankina minčių bagažas kurį kiti zodiako ženklai yra paslėpę giliai tamsoje ir retas kuris yra pasiruošęs susidurti su jomis akis į akį.

Skorpiono zodiako ženklui smarkią įtaką daro mėnulis. Susitikus dviems Skorpionams, jiems abiems geriausiai priimti savo partnerį tokį koks jis yra ir suteikti jiems tiek tolerancijos, kiek tik išgali suteikti.

  • Skorpionas ir Skorpionas emocijos 55% 55%

Skorpionas ir Skorpionas vertybės

Skorpiono ženklo žmonių santykis su vertybėmis yra iš tiesų keistas. Jie vertina racionalumą bei emocinę brandą, tačiau tai savybės kurių patys Skorpionai stokoja.

Susitikę du Skorpionai greitai pastebi jog abu vertiną tamsų ir tiesmuką realizmą. Be to, jiems patinka, kad partneris supranta neigiamas emocijas kurios dažnai kankina šio ženklo žmones.

Dažnai jų deklaruojamos vertybės prasilenkia su tuo kaip jie patys jaučiasi, todėl sutikę kitą žmogų turintį tą patį zodiako ženklą jie gali pajusti tokį artumą kurio nepavyksta pajusti su kitais zodiako ženklais.

  • Skorpionas ir Skorpionas vertybės 90% 90%

Skorpionas ir Skorpionas bendri užsiėmimai

Skorpionai mielai norės leisti laiką kartu, nors jų laiko praleidimo būdai ir nebus labai džiuginantys. Iš esmės, dalykai kurie patinka kitoms poroms Skorpionams dažnai neneša jokio pasitenkinimo.

Būdami kartu jie dažnai tiesiog nieko neveiks ir galvoje klaidžios po tamsius minčių koridorius tyloje, kaip jiems yra įprasta.

  • Skorpionas ir Skorpionas bendri užsiėmimai 75% 75%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!