Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Skorpionas

Vėžio suderinamumas su Skorpionu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Skorpionas

Vėžys ir Skorpionas poroje

Bandyti nuspėti kokie bus santykiai tarp Vėžio ir Skorpiono ženklų yra itin sunku, nors kelis jų aspektus ir galima numanyti, kadangi kiekvienas iš partnerių atsineša tam tikras bazines savybes. Štai Vėžys šiuose santykiuose yra savotiškas stabilizatorius ir geba padėti Skorpionui ne tik kurti darnius šeimos santykius bet ir susigaudyti savo paties emocijose.

Laikui bėgant jie gali sukurti tokį stiprų tarpusavio ryšį, kurio tikrai nepavyks turėti kitų zodiako ženklų atstovams. Reikia nepamišti, jog abu jie priklauso tai pačiai gamtos stichijai (Vanduo). Ir nors ši savybė daug žadanti, reikia nepamiršti, kad abu partneriai yra linkę į savotiškus kraštutinumus, todėl tarpusavio supratimą ir pagarbą pavyks pasiekti tik tuo atveju, jeigu abu partneriai žengs vienas kito link atviromis širdimis.

Vėžys ir Skorpionas lovoje

Skorpiono ženklas dažnai siejamas su tamsiais dalykais ne tik zodiako spektre. Tai nuodingas padaras nešantis mirtį ir kitas įvairiausias neigiamas asociacijas. Tačiau žmoniems turintiems Skorpiono horoskopą tikrai nereikia dėl to jaudintis – jie tikrai nėra prastesni už kitus ir savo gyvenime gali turėti pilnavertę laimę.

Tai laimei pasiekti yra reikalingas tinkamas partneris, o Vėžys šiuo atveju yra tikrai vienas tinkamiausių partnerių tarp visų zodiako ženklų. Verta pamiėti, kad tamsi emocinė Skorpiono prigimtis dažnai pasireiškia būtent lovoje, tačiau Vėžys yra pakankamai rimtas partneris gebantis suprasti šiuos savo porininko nevisai įprastus poreikius. Negana to, ilgalaikiuose santykiuse Vėžys geba sušvelninti Skorpioną ir padaryti jį ne tokį grubų. Jo tamsias emocijas nuspalvinti šviesesnėmis spalvomis ir parodyti Skorpionams pasaulį per šeimos santykių prizmę.

Rezultate abu ženklai turi ko pasimokyti vienas iš kito ir santykiams tai suteikia augimo bei brandos, tačiau yra šiokia tokia rizika, kad mažai gyvenimiškos patirties turinčiam Vėžio ženklo partneriui Skorpionas pasirodys pernelyg tamsus nuo pačios santykių pradžios ir išsigandęs Vėžys atsitrauks nesugebėdamas susitvarkyti tuo, kas jam pačiam yra šiek tiek mažiau suprantama.

  • Vėžys ir Skorpionas lovoje 90% 90%

Vėžys ir Skorpionas pasitikėjimas

Skorpiono mastysena verčia juos ieškoti pasitikėjimo bet kuriuose santykiuse. Atrodo, jog jie turi didelę baimę nudegti ir dėl to stengiasi nuo pradžių turėti visus svertus savo rankose. Santykiuose tai gali tapti didelė problema, kadangi toks elgesys ne retai gali būti suprastas kaip elementarus pavydumas ir problemų ieškojimas.

Tačiau šiltų šeimyniškų santykių ieškantys Vėžio ženklo žmonės dažniausiai yra labai atviri nuo pat pradžių, kadangi pagal jų supratimą ir santykių tikslus jie visiškai neturi ko slėpti. Vėžys mano, jog geri šeimos santykiai yra imanomi tik tada, kada pagrindas yra tvirtas, o be abipusio atvirumo apie tvirtą pagrindą negali būti nei kalbos.

Todėl galima užtikrintai sakyti, kad šioje poroje abipusiai saugumo poreikiai yra patenkinti, o partneriai ne tik jaučiasi saugiai, bet ir suteikia vienas kitam tinkamą pagarbą leidžiančia megzti ilgalaikį bei neišardomą poros ryšį.

  • Vėžys ir Skorpionas pasitikėjimas 95% 95%

Vėžys ir Skorpionas bendravimas ir intelektas

Apie Vėžio ženklo ir Skorpiono ženklo žmonių bendravimą labai daug pasako tai, kad jie sugeba suprasti vienas kitą netgi be žodžių. Iš tiesų, nėra daug porų galinčių pasiekti tokį aukštą tarpusavio supratimo lygį, tačiau šiems dviems atrodo tai yra duota natūraliai.

Todėl poros suderinanumas bendravimo ir tarpusavio supratimo požiūriu yra itin geras. Tam yra vienintelė išlyga – bendraujant jie šiek tiek vengia emocingų temų.

Tačiau nepaisant to, tai yra ta iš pažiūros tobula pora, kur abu partneriai geba užbaigti vienas kito sakinius, o bendravimas tarp jų yra pavydėtinai sklandus.

  • Vėžys ir Skorpionas bendravimas ir intelektas 99% 99%

Vėžys ir Skorpionas emocijos

Žinant šių abiejų zodiako ženklų būdo bruožus nėra lengva kalbėti apie tai kaip atrodo jų emocinis suderinamumas. Tačiau pradėti galima nuo to, kad Vėžys yra itin gilia jausminga asmenybė. Dauguma jų sprendimų ir kasdienių rūpesčių yra paremti jausmais, tiek pozityviais tiek ir negatyviais.

Skorpionas gali nelabai suprasti šio Vėžio partnerio bruožo, kadangi pats yra linkęs ignoruoti dalykus kurie yra susiję su emocijomis. Be to, jeigu emocijas Skorpionui ima rodyti priešingos lyties atstovas, tada jis gali visai pasimesti ir netgi galvoti jog juo bandoma pasinaudoti.

Todėl ieškodami bendro sutarimo šie partneriai dažnai prieina tašką, kuriame abu gali jaustis ramiai. Jie privalo išmokti ne tik išlaikyti pilną kontrolę savo gyvenime, bet ir atsiverti kitam žmogui ir priimti jo pasaulėžiūrą tuo pačiu perleisdami šiek tiek kontrolės ir atsakomybės į kito žmogaus rankas.

  • Vėžys ir Skorpionas emocijos 70% 70%

Vėžys ir Skorpionas vertybės

Vėžio ženklo žmonės vertina vidinę ramybę ir siekia sukurti tvirtus šeimos santykius kuriuose galėtų jaustis saugiai. Tuo tarpu Skorpionas nuolat ieško pokyčių, net tuomet kada patys to galutinai nesuvokia. Šiems partneriams gali būti sunku susiderinti tarpusavyje, tačiau tik tol, kol jie nepripažins savo siekių paviršutiniškumo ir pasiners į gilesnius jausmus vienas kitam.

Verta paminėti, kad Skorpionams nėra paprasta susigyventi su intensyviais jausmais ir tokia būsena juos ima kankinti, tačiau tai pastebėjęs Vėžys pasirinks švelnius metodus pasiekti Skorpiono širdį ir leis jam atsiverti bei nustoti bėgti nuo realybės. Tai leis porai sukurti tikrą tarpusavio ryšį ir užtikrins balansą jų santykiuose.

  • Vėžys ir Skorpionas vertybės 25% 25%

Vėžys ir Skorpionas bendri užsiėmimai

Nelabai svarbu ką Vėžys ir Skorpionas nuspręs veikti kartu. Tikėtina, kad laikas praleistas kartu jiems abiems atrodys nuostabus tol, kol šie santykiai bus pagrįsti abipuse pagarba ir šiltais jausmais vienas kitam.

Atrodo, jog šie partneriai sugeba susikurti savo mažytį pasaulį kuriame abu jaučiasi puikiai ir gali stiprinti savo meilę vienas kitam.

Ir visai nesvarbu, kad kartais Skorpiono pasiūlytos pramogos Vėžiams, kurie yra gana konservatyvūs, atrodo pernelyg ekstremalios, esant abipusiam pasitikėjimui ir tvirtam santykių pagrindui jiems nebus problemos leistis išbandyti naujus jaudinančius dalykus.

  • Vėžys ir Skorpionas bendri užsiėmimai 95% 95%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!