Horoskopų suderinamumas Mergelė ir Svarstyklės

Mergelės suderinamumas su Svarstyklėmis lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Mergelė ir Svarstyklės

Mergelė ir Svarstyklės poroje

Didžioji dalis bendrų šių horoskopo ženklų savybių susiveda į intelektą. Ir nors jausmai tokioje poroje vaidina labai menką vaidmenį – tačiau poroje būtina išpuoselėti pagarbą vienas kitam, antraip nėra jokio pagrindo netgi bandyti būti kartu.

Norint turėti bent kokius santykius lovoje šiai porai reikės prisiderinti prie lėtesnio tempo ir atsižvelgti į žemės ženkloMergelės poreikius. Tačiau net ir tuo atveju emocinė santykių pusė išlieka labai silpna, kadangi Svarstyklės atstovauja oro elementą, kurio ryšys su žemės elementu retai būna tvarus.

Dažnai tai yra pora kuri praleidusi bent kiek laiko kartu ima tvirtinti, kad nebepažįsta savo antrosios pusės ir tai nebėra tas pats žmogus su kuriuo jiems anksčiau buvo taip gera kartu.

Mergelė ir Svarstyklės lovoje

Neverta įrodinėti, kad šie partneriai gali bandyti atrasti ką nors bendra lovoje. Mergelė yra žemės elemento ženklas – paprastas ir racionalus, teikiantis prioritetą protui bei intelektui prieš jausmus ir emocijas. Tai intravertas kuriam lovos reikalai yra gana svetimi. Nega to, abu šie ženklai veikiausiai net nejaus didelio fizino potraukio vienas kitam nuo pat santykių pradžios.

Tuo tarpu Svarstyklės būdamas oro elemento ženklu yra žymiai vikresnis bei ekstravertiškesnis, jam Mergelės lėtas bei uždaras būdas nėra patrauki bei viliojanti savybė.

Atrasti ryšį šioje vietoje Mergelės bei Svarstyklių horoskopo ženklams bus itin sunku, tačiau visi jų būdo bruožai nuo pat pradžių rodo, kad jie net nelabai stengsis tokį ryšį užmegzti.

  • Mergelė ir Svarstyklės lovoje 1% 1%

Mergelė ir Svarstyklės pasitikėjimas

Svarstyklės yra ženklas iš prigimties kovotojantis už teisybę ir nulatinis teisingumo siekėjas. Greičiausiai dėl šios priežasties jie neveidmainiauja ir vienodus standartus taiko visiems. Paprastai šnekant – svarstyklės yra patikimi partneriai santykiuose ir galima tikėtis, jog savo porininko jis neišduos, nes tai prieštarautų jų vidiniams įsitikinimams.

Tačiau nepaisant to, Mergelės ženklo partneris būdamas intravertas sunkiai supranta svarstyklių poreikius bendravimui su menkai pažystamais asmenim, o juo labiau atsitiktinius flirto epizodus.

Tuo tarpu Svarstyklėms įtariai atrodo Mergelių permainingos nuotaikos, tarsi jos nuolat turėtų ką slėpti ir savo gynybos strategija pasirinktų puolimą.

  • Mergelė ir Svarstyklės pasitikėjimas 25% 25%

Mergelė ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas

Bendravimas tarp Mergelės ir Svarstyklių yra aiškus ir paprastas, tačiau tik tol, kol šie ženklai aptarinėja aiškias ir paprastas temas. Jie gali puikiai diskutuoti apie savo gyvenimus, karjeros pasirinkimus ir netolimos ateities planus. Vienas kitam jie bus žavingi ir įdomūs, ypač jeigu jų karjeros pasirinkimas ar kitos temos turi bent kokių panašumų.

Tačiau būdami poroje jie netrukus susiduria su netikėta problema: kuomet vienas iš partnerių susiduria su emociškai sunkiais gyvenimo tarpsniais, sukrėtimais ar netektimi – kitas partneris akivaizdžiai stokoja atjautos ar bent jau nesugeba to aiškiai išreikšti. Jų bendravimas tampa nepatogus, ir atokus. Tai keista savybė kuri šaldo santykius tarp šių partnerių ir žadina įvairias abejones abiems partneriams.

  • Mergelė ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas 60% 60%

Mergelė ir Svarstyklės emocijos

Jų emocinis suderinamumas toks menkas, kad iš tiesų sunku jų santykius prilyginti įprastiniams įsimylėjėlių porų santykiams. Dažnai tai nuveda į situacijas, kuomet partneriai tolsta vienas nuo kito ir akivaizdžiai nėra patenkinti santykiais kurių dėl patiems nesuprantamų priežasčių nesugeba nutraukti.

Mergelės ženklas yra linkęs aukotis ir kartais emociškai sunkios situacijos yra Mergelėms neišsprendžiamos dilemos. Jos tarsi priima savo dalią ir atiduoda auką likimui, nedrįsdamos imtis situacijos kontrolės į savo rankas, tačiau iš visų jėgų bandydamos racionalizuoti tai ką turi ir susitvarkyti su realybe tokia, kokia ji yra.

Tuo tarpu Svarstyklės yra itin neryžtingas horoskopo ženklas ir jų sprendimai dažnai turi būti labai apgalvoti ir paremti logika, o kur širdis, ten logikos dažnai būna ne per daugiausia. Nors svarstyklės ir nėra linkusios sureikšminti emocijų, tačiau šiuo atveju to pakanka, jog svarstyklės užstrigtų ties viduriu ir nesugebėtų ryžtis pokyčiams savo gyvenime.

  • Mergelė ir Svarstyklės emocijos 1% 1%

Mergelė ir Svarstyklės vertybės

Šių zodiako ženklų pora gali būti įsitikinusi, kad jie abu vertina tuos pačius dalykus, tačiau laikui bėgant ima suprasti, jog tai toli gražu nėra tiesa.

Šių partnerių mintis vis dažniau aplanko kaltė, kartu su ateinančiu supratimu, jog vienas kito emocijos bei tai nuo ko prasidėjo šie santykiai jiems vis mažiau rūpi.

Nuostabą kelia tai, kaip santykių pradžioje jie iš pažiūros vertino tuos pačius dalykus, tačiau laikui bėgant visiškai negali pažinti to žmogaus kurį matė vienas kito akyse.

  • Mergelė ir Svarstyklės vertybės 30% 30%

Mergelė ir Svarstyklės bendri užsiėmimai

Mergelė yra linkusi prisitaikyti ir ji dažniausiai priims pasiūlymus dėl laisvalaiko praleidimo kartu su Svarstyklėmis. Svarstyklės yra pakankamai geri planuotojai, kad Mergelės su jais jaustųsi gerai ir patogiai.

Tiesa, šie du žmonės poroje retai užsiims kokiomis nors ekstremaliomis veiklomis ar grandiozinėmis idėjomis, tačiau net ir patys paprasčiausi užsiėmimai kartu jiems kelia pakankamą pasitenkinimą poroje.

Ir nors šių zodiako ženklų elementai skiriasi, tačiau Mergelės yra gana spartaus tempo žmogus, lyginant su kitais žemės elemento atstovais, o tuo tarpu dauguma oro ženklų yra žymiai spartesni bei intesyvesni už žemės ženklus. Nors svarstyklėms tai galioja tik iš dalies: šio ženklo atstovai yra neryžtingi ir dažnai dvejojatys ir tai daro juos lėtesniais už kitus oro ženklus. Taigi, rezultate galima sakyti, jog abu šie ženklai yra panašaus tempo intensyvumo.

  • Mergelė ir Svarstyklės bendri užsiėmimai 65% 65%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!