Horoskopų suderinamumas Svarstyklės ir Šaulys

Svarstyklių suderinamumas su Šauliu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Svarstyklės ir Šaulys

Svarstyklės ir Šaulys poroje

Santykiai tarp Svarstyklių ir Šaulio daugumoje atvejų yra labai naudingi šiems individams dvasinio augimo prasme. Jie praturtina abiejų partnerių vidinius pasaulius tačiau abu žmonės pasižymi lyderio savybėmis, o santykiai tarp tokių žmonių ne retai būna sudėtingi.

Vienintelis būdas jiems būti laimingiems kartu yra visapusiškai gerbti vienas kitą ir leisti vienas kitam daryti tai, kas jiems skirta. Svarstyklės (oro elementas) turėtų laikytis savo santykių ir meilės, kurią valdo Venera, o Šaulys (ugnies elementas) turėtų laikytis savo įsitikinimų, kuriuos jam primeta Jupiteris. Tam tikra prasme Šaulys turi gebėjimą stiprinti meilę kurią skleidžia Svarstyklės.

Svarstyklės ir Šaulys lovoje

Santykiai Lovoje tarp Svarstyklių ir Šaulio yra sėkmingi ir abu partneriai jaučiasi iš tiesų gerai. Taip yra todėl, kad šie porininkai atsineša puikiai derančius charakterio bruožus. Tarp jų nėra jokio spaudimo ir pasitikėjimas savimi auga be jokių pastangų.

Kartu jie jaučiasi saugiai vienas kito glėbyje ir gerai supranta ko reikia partneriui, kad jo poreikiai būtų patenkinti. Atrodo, kad intymūs santykiai šiems žmoniems nebuvo tokie svarbūs iki tol, kol atrado vienas kitą, tačiau dabar jie užima gana svarbią vietą jų poros prioritetuose ir tai padeda formuoti stiprų ryšį tarp dviejų žmonių.

  • Svarstyklės ir Šaulys lovoje 90% 90%

Svarstyklės ir Šaulys pasitikėjimas

Pasitikėjimą šioje poroje galime drąsiai vadinti svarbiausiu iššūkiu. Iš dalies tai susiję su Neptūnu – planeta turinčia smarkią įtaką šiai porai. Keista, tačiau abu partneriai yra linkę į savotiškus kraštutinumus: jie gali netikėti nei vienu savo partnerio žodžiu, arba priešingai – apdovanoti visišku ir besąlygišku pasitikėjimu.

Tačiau net ir tuo atveju, kada disbalansas pasireiškia visišku pasitikėjimu ir nekvestionavimu, Šaulys supranta tokios idilės nerealistiškumą ir nori imtis veiksmų iš jos ištrūkti.

  • Svarstyklės ir Šaulys pasitikėjimas 5% 5%

Svarstyklės ir Šaulys bendravimas ir intelektas

Nuostabu yra stebėti kaip jiedu bendrauja. Atrodo Svarstyklės visai suminkštėja ir apleidžia savo griežtą įvaizdį kurį Svarstyklių zodiako ženklui imponuoja jo planeta – Saturnas. Ir nors dažniausiai tai nebūna ilgalaikis efektas, tačiau bent jau tuo momentu abiems jiems suteikia daug džiaugsmo ir šypsenų.

Svarstyklių ženklo partneris gali atsipalaiduoti ir nesijausti teisiamas, o Šaulys tuo tarpu pastebi, kad jo teigiama energija suteikia Svarstyklėms optimizmo, šilumos bei jaunatviško kūrybiškumo.

Ir kol jų bendravimas neužkliudo nei vieno iš partnerių ego, tol jų bendravimas iš tiesų labai sklandus ir malonus abiems pusėms.

Didžiausia rizika bendravime tarp šių ženklų yra ugninga Šaulio asmenybė kuri greitai pasireiškia kuomet iškyla grėsmė jo neliečiamiems principams ir įsitikinimams. Tuomet iš jo pusės negalima tikėtis ar reikalauti jokios pagarbos.

  • Svarstyklės ir Šaulys bendravimas ir intelektas 85% 85%

Svarstyklės ir Šaulys emocijos

Šis horoskopų derinys, tai pora turinti vieną geriausių emocinių suderinamumų visame zodiakų spektre. Panašu, kad abu ženklai, tiek Svarstyklės tiek ir Šaulys turi labai harmoningą vidinį balansą tarp proto ir širdies. Ir nors jiems nėra lengva rasti tikrą meilę, tačiau tai padarę jie būna labai stabilūs ir ramūs porininkai su kuriais galima kurti saugią ateitį. Tai yra ryšys, suteikiantis abiem partneriams galimybę suprasti, kiek gilios gali būti jų emocijos.

  • Svarstyklės ir Šaulys emocijos 99% 99%

Svarstyklės ir Šaulys vertybės

Ši pora vertina intelektą ir minties galią tačiau kiekvienas iš partnerių daro tai labai individualiai. Pavyzdžiui Svarstyklės dažnai kitiems neatrodo kaip labai kūrybingi žmonės, tačiau Šaulys mato šį potencialą bendraudamas ir palaiko bei motyvuoja savo partnerį. Ant šio pagrindo galima sakyti ir yra pastatyta šios poros bendra filosofija. O laikui bėgant jų bendravimas ir ryšys tampa toks stiprus, kad jie sugeba giliai pažinti tai, kas rūpi jų partneriui.

  • Svarstyklės ir Šaulys vertybės 75% 75%

Svarstyklės ir Šaulys bendri užsiėmimai

Iš pažiūros atrodo, kad rasti bendrų užsiėmimų Svarstyklių ir Šaulio porai tikrai bus paprasta, tačiau realybėje yra didelė tikimybė kad jie patys rinksis skirtingas veiklas.

Svarstyklės mėgsta turėti tam tikrą rutiną ir dažnai renkasi aplankyti keletą tų pačių juos dominančių vietų ar objektų. Tuo tarpu Šaulys gali elgtis mažiau prognozuojamai ir dažniau daryti didesnius pokyčius savo gyvenime. Šaulio kelionės dažnai juos nuveda į naujas dar nematytas vietas ir jie labiau vertina pažinimą ir naujų dalykų atradimą negu jų partneris Šaulys.

Dėl šios priežasties jų laisvalaikio interesai dažnai nesutampa, o be to, nei vienas iš šių ženklų nenori nusileisti ir priimti jiems siūlomų kompromisų. Tai žinoma nepadeda poros santykiams ir pasirinkti ką galėtų nuveikti kartu jiems dažnai būna sunku.

  • Svarstyklės ir Šaulys bendri užsiėmimai 70% 70%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!