Horoskopų suderinamumas Svarstyklės ir Skorpionas

Svarstyklių suderinamumas su Skorpionu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Svarstyklės ir Skorpionas

Svarstyklės ir Skorpionas poroje

Tai nėra lengvi santykiai. Detalizuojant galima pridurti, kad poros fizinis kontaktas gali teikti begalinį pasitenkinimą abiems partneriams, tačiau laikui bėgant neįmanoma ignoruoti emocinių bei vertybinių šių žmonių skirtumų.

Skorpionas retai sugeba išlaikyti santykius su žmonėmis kurie siekia individualumo, o Svarstyklės negali tverti su žmogum, kuris neturi kantrybės jų nuolatinės dvejonėms ir negalėjimui priimti ryžtingo sprendimo čia ir dabar. Greičiausiai jų fundamentalūs skirtumai prasideda jau nuo to, kad Svarstyklės yra vienas iš oro stichijos ženklų, o tuo tarpu vandenis priklauso vandens stichijai.

Svarstyklės ir Skorpionas lovoje

Visapusiškai galima teigti, kad santykiai tarp Svarstyklių ir Skorpiono yra labai intensyvūs, ir šis verdiktas nebūtai reiškia, jog santykiai bus varginantys. Antaiptol, tam tikrose gyvenimo srityse abu partneriai yra išsiilgę intensyvių jausmų ir pavyzdžiui lovoje, tai suteikia savotiško išsilaisvinimo.

Sakoma, jog čia dominuoja instiktai ir tiek Svarstyklės, tiek Skorpionas pajaučia gyvulišką potraukį. Tai nebūtinai reiškia grubius santykius, tiesiog abu partneriai jaučiasi nevaržomi ir poros santykiai lovoje yra gana sklandūs ir emocingi ir abiejų pusių.

Tačiau fizinis kontaktas retai gali savaime išlaikyti tvirtus santykius tarp žmonių, ir jiems koją pakiša keletas kitų charakterio bei būdo bruožų.

  • Svarstyklės ir Skorpionas lovoje 45% 45%

Svarstyklės ir Skorpionas pasitikėjimas

Svarstyklės yra egocentriška bei aplinkinių dėmesio nepasotinama asmenybė. Na, bent jau taip atrodo Skorpionams, kurie negali suprasti, kodėl Svarstyklės siekia taip atkreipti į save dėmesį. Ši savybė tikrai nepadeda užsitarnauti Skorpiono pagarbos ar bent šiek tiek palankumo ir pasitikėjimo.

Tuo tarpu Svarstyklės pastebi Skorpiono prieraišumą ir siekį kontroliuoti ir ima tarsi veidrodis mėgdžioti šią savybę iki tokio lygio, kad abu partneriai persisotina šia obsesija. Taip santykių atmosfera tampa sunkiai pakeliama net ir patiems ištvermingiausiems ir daugiau patirties sukaupusiems partneriams.

Todėl greitai abu partneriai ima kelti sau klausimą dėl to, ar jie yra pasiruošę šitaip nugyventi tolimesnį savo gyvenimą. Akivaizdu, jog teigiamo atsakymo čia visai neverta tikėtis.

  • Svarstyklės ir Skorpionas pasitikėjimas 1% 1%

Svarstyklės ir Skorpionas bendravimas ir intelektas

Svarstyklės sugeba įsiklausyti į tai, ką iš tiesų nori pasakyti Skorpionai. Ir nors Svarstyklių ženklas priklauso oro elementui, o Skorpionas žemės, tačiau atrodo, kad svarstyklės sugeba sulėtinti savo tempą ir bent trumpam prisiderinti prie kur kas lėtesnio, žemės elemento – Skorpiono.

Tačiau supratimas dar nereiškia priėmimo ir atrodo šie partneriai bendraudami ir sekdami sukurti kažkokį ryšį gauna visiškai priešingą rezultatą – jie pernelyg gerai pažįsta vienas kitą, kad galėtų gerbti vienas kito asmenybes.

  • Svarstyklės ir Skorpionas bendravimas ir intelektas 55% 55%

Svarstyklės ir Skorpionas emocijos

Svarstyklės ir Skorpionai gali bendrauti kaip draugai, ir daugumoje atvejų tarp jų tikrai neįsižiebia meilės liepsnos. Tačiau kai tai nutinka, jų santykiai ir aistra būna labai intensyvi.

Deja dažniausiai Svarstyklių ir Skorpiono meilės aistros ugnelė išauga į viską niokojančia ir pasiglemžiančią liepsną, kurios nesugeba suvaldyti nei patys partneriai. Šioje liepsnoje gimsta ir miršta jų meilė, o santykiai atšąla, lyg nieko ir nebūtų nutikę.

  • Svarstyklės ir Skorpionas emocijos 25% 25%

Svarstyklės ir Skorpionas vertybės

Yra viena labai svarbi šiuos partnerius vienijanti savybė – įsiparegojimas. Abu šie partneriai turi stiprų įsipareigojimo jausmą ir tai suteikia santykiams tvirtumo bei pastovumo.

Džiugu yra tai, kad abu porininkai geba suprasti ir įvertinti įsipareigojimą, atsidavimą kaip pamatinę santykių vertybę, nes tikrai ne kiekvienas zodiako ženklas priima tai kaip duotybę tvirtiems santykiams, o kai kurie net vengia jo.

Deja toliau šios bendros vertybės sunku įžvelgti ką nors bendra tarp šių zodiako ženklų. Svarstyklių požiūriu, Skorpionas elgiasi neadekvačiai ir pernelyg siekia atkreipti į save dėmesį ir išsiskirti iš kitų. Tuo tarpu Skorpionui atrodo, kad svartyklės gyvena prisitaikėlišką gyvenimą ir pernelyg siekia pritapti, net jeigu ir tai reiškia nepatogius pokyčius. Skorpionas negali suprasti tokio Svarstyklių charakterio bruožo ir laiko šį pertnerį pernelyg paviršutinišku žmogumi.

  • Svarstyklės ir Skorpionas vertybės 10% 10%

Svarstyklės ir Skorpionas bendri užsiėmimai

Atrodo, jog Skorpionas priartina Svarstykles prie gamtos ir žvėriškos žmogaus prigimties, kadangi jų bendras laisvalaikis ne retai apsiriboja santykiais lovoje. Šie parneriai išlaisvina vienas kitame pačius slapčiausius kūniškus instiktus ir nors kitose gyvenimo srityse jie mažai turi ką bendro, tačiau čia atsiranda bent šioks toks sutarimas.

Būtina paminėti tai, kad Skorpionas tikrai nebus tolerantiškas Svarstyklių nesugebėjimui apsispręsti, ir dėl to jų bendrame santykių kelyje galima numatyti nemažai konfliktų.

  • Svarstyklės ir Skorpionas bendri užsiėmimai 35% 35%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!