Horoskopų suderinamumas Svarstyklės ir Svarstyklės

Svarstyklių suderinamumas su Svarstyklėmis lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Svarstyklės ir Svarstyklės

Svarstyklės ir Svarstyklės poroje

Derinys iš dviejų Svarstyklių ženklo žmonių turi stiprų potencialą tapti gerai subalansuota ir tvirta pora. Jiems svarbu ankstyvoje santykių stadijoje pasikalbėti apie vertybes, tai vieta kur abu porininiai greitai supranta, kad jų pasaulėžiūra yra gana panaši, ir kad jie turi daug bendrų savybių. Be to, abu priklauso oro stichijai.

Tiesa, šie žmonės yra linkę teisti ir vertinti todėl labai svarbu, kad tai juos vienytų, o ne skirtų. Ši silpnybė yra bendra abiems porininkams, todėl susikirtus požiūriams ginčas gali įsiplieksti dėl atrodytų visai nereikšmingų dalykų. Tik išlaikydami tarpusavio pagarbą šie porininkai gali sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

Svarstyklės ir Svarstyklės lovoje

Puiku yra tai, kad dviejų Svarstyklių ženklų pora puikiai supranta skoningo elgesio prasmę. Dėl šios priežasties jie puikiai dera lovoje ir abu yra linkę neperžengti ribos. Laikui bėgant tai padeda sukurti tikrai stiprius ir glaudžius seksualinius santykius.

Vienintelė problema kuri gali kilti dėl Veneros (planetos globojančios bei valdančios šį zodiako ženklą) yra ta, jog šie žmonės šiek tiek stokoja iniciatyvos. Tačiau jų intelektualinis suderinamumas leidžia suprasti vienas kitą ir pasikalbėti apie dalykus tuomet, kada iškyla toks poreikis.

  • Svarstyklės ir Svarstyklės lovoje 65% 65%

Svarstyklės ir Svarstyklės pasitikėjimas

Svarstyklės dažnai nejaučia turintys pasitikėjimo problemų tol kol du šio ženklo žmonės netampa pora. Jų polinkis abejoti ir neapsispręsti dažnai nemaišo kasdieniuose dalykuose, tačiau viskas tampa žymiai sudėtingiau kuomet kalba eina apie santykius ir kitus svarbius gyvenimo pasirinkimus.

Visi supranta, jog meilėje negali būti jokių abejonių – arba myli arba ne. Todėl svarstyklės labai įtariai vertina kiekvieną savo partnerio žingsnį ir laukia bet kokio požymio dėl galimų abejonių. Tai žinoma ima varginti abu partnerius ir vienintelis būdas išspręsti šią problemą yra pripažinti savo būdą ir atvirai pasikalbėti tarpusavyje. Tik pilnai atsivėrę vienas kitam ir išsakę savo abejones partneriai galės priimti vienas kitą tokius kokie jie yra ir neleisti dvejonėms užtemdyti jiems samonės.

  • Svarstyklės ir Svarstyklės pasitikėjimas 35% 35%

Svarstyklės ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas

Galima sakyti jog bendravimas tarp šio ženklo žmonių bus malonus abiems partneriams. Iš tiesų čia svarbiausia išlaikyti abipusę pagarbą, tuomet tikrai tikėtina, jog jie nuolat turės apie ką pasikalbėti.

Tiesa, nors svarstyklėms ir būna sunku apsispręsti, tačiau kuomet susiformuoja tvirtą nuomonę, tada jie mielai reiškia ją ir tarpusavyje dažniausiai imasi aptarinėti kitus žmones. Šioje vietoje svarbiausia išvengti tokių situacijų, kuomet svarstyklės imasi reikšti nuomones vienas apie kitą, nes tai gali įtraukti į nesibaigiančių ginčų ir tarpusavio kovos sūkūrį.

Jų abipusis pripažinimas yra vienintelis dalykas, galintis išlaikyti gerą protinį santykį ir pagarbų bendravimą.

  • Svarstyklės ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas 80% 80%

Svarstyklės ir Svarstyklės emocijos

Iš vienos pusės žiūrint, Svarstyklių ženklo žmonės yra valdomi Veneros ir dėl to galima pamanyti, jog jausmingumas bei emocijos santykiuose turi būti jų pagrindu. Tačiau Svarstyklių santykis su Saturnu yra labai stiprus ir dėl to emociniu požiūriu tai gana šaltas horoskopo ženklas. Gebantis išlaikyti santūrumą net tuomet kada santykiai tampa intymūs.

Be to, būdami oro elemento ženklais šie žmonės nejaučia emocijų trūkumo santykiuose tarp dviejų šio ženklo porininkų. Iš tiesų, šis jausmų demontravimo poreikis yra toks menkas, jog kitiems ženklams gali pasirodyti, kad ši pora tikslingai slepia savo jausmus, tačiau retai tai būna tiesa. Iš tiesų tokia yra Svarstyklių prigimtis kuri gali būti mažai suprantama aplinkiniams.

  • Svarstyklės ir Svarstyklės emocijos 50% 50%

Svarstyklės ir Svarstyklės vertybės

Šio ženklo žmonės yra linkę į panašius santykius bei išgyvenimus todėl jų gyvenimiška patirtis būna gana panaši. Dėl šios priežasties vertybės tarp šių partnerių yra šiek tiek panašios. Atrodo svarstyklių ženklo žmonės teikia prioritetą protui bei intelektui ir mažiau sureikšmina pinigus bei materialią daiktų vertę. Bendra pasaulėžiūra sujungia juos per dvasinį meilės suvokimą ir materialinį saiką. Atrodo ši pora puikiai dera drauge bent jau iš vetybinės santykių pusės.

  • Svarstyklės ir Svarstyklės vertybės 99% 99%

Svarstyklės ir Svarstyklės bendri užsiėmimai

Sprendžiant iš to kokie žmonės yra Svarstyklės galima pamanyti, jog ši pora mėgsta būti populiari ir nuolat rodosi ten, kur galėtų būti dėmesio centre. Tačiau realybėje santykiai tarp dviejų Svarstyklių ženklo žmonių sukuria savotišką problemą: jie abu negali apsispręsti ko nori ir jiems sunku susitarti kur jie nori eiti. Todėl šioje vietoje porai yra lengviau tuomet, kada iki santykių pradžios jie jau turi bendrą draugų ratą.

  • Svarstyklės ir Svarstyklės bendri užsiėmimai 80% 80%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!