Horoskopų suderinamumas Svarstyklės ir Vandenis

Svarstyklių suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Svarstyklės ir Vandenis

Svarstyklės ir Vandenis poroje

Abu šiuos ženklus vienija bendras oro elementas (gamtos stichija), o tai jau gera pradžia kalbant apie dviejų zodiako ženklų suderinamumą. Džiugu yra tai, kad tarp Svarstyklių ir Vandenio galima tikėtis pakankamo tarpusavio supratimo, tačiau kartais gali stokoti elementarios pagarbos kuomet kalbama apie jų charakterių skirtumus.

Abu partneriai yra gana užsispyrę ir nelinkę priimti kito žmogaus nuomonės, jeigu ji nėra suderinama su jų pačių įsitikinimais. Tačiau jeigu pora kartu išlieka pakankamai ilgai, laikas leidžia jiems vienas kitą pažinti pakankamai, jog tie skirtumai nekeltų didelių problemų jų kasdieniame gyvenime. Todėl labai tikėtina, kad šios poros laukia ilgalaikiai santykiai ir begalinė meilė.

Svarstyklės ir Vandenis lovoje

Didelis poros santykių privalumas yra tai, kad Vandenis yra tinkamas partneris padėti Svarstyklėms išreikšti savo seksualumą. Problema čia yra ta, kad Svarstyklių ženklo žmonės dažnai sureikšmina aplinkinių nuomonę, todėl iš to kyla nuolatinis nepasitikėjimas savimi. Baimė apsikvailinti ar atrodyti kaip nors netinkamai yra tikras galvos skausmas Svarstyklėms.

Su Vandeniu visos šios problemos lieka kažkur antrame plane ir Svarstyklės gali tinkamai atsipalaiduoti. Matyt dėl to, kad Svarstyklės masto visiškai priešingai ir jiems dažniausiai jokios reikšmės neturi aplinkinių nuomonė. Ši Vandenio savybė Svarstyklėms tarsi išlaisvinimas iš visų tabu ir gaivaus oro gurkšnis kurio taip ilgai norėjosi įkvėpti.

Dėl šios priežasties Vandenio ir Svarstyklių santykiai lovoje, tas abipusis supratimas ir laisvė kurią gauna abu partneriai yra tvirto santykiu pagrindo dalis.

  • Svarstyklės ir Vandenis lovoje 90% 90%

Svarstyklės ir Vandenis pasitikėjimas

Sprendžiant pagal šių porininkų būdo savybes, jie turėtų puikiai vienas kitu pasitikėti, tačiau tam yra viena sunkiai įgyvendinama sąlyga: abu partneriai turi būti visiškai savim užtikrinti. T.y. jų gebėjimas pasitikėti savo partneriu visiškai priklauso nuo pasitikėjimo savimi. Tačiau pasitikėjimo savimi, bent jau santykių pradžioje jie tikrai stokoja, galbūt todėl ir bando sukurti tam tikrą įvaizdį apie save.

Jie mėgsta bendrauti, o ypač su priešingos lyties atstovais. Jie mėgsta jaustis patrauklūs ir geidžiami, tai suteikia jiems pasitikėjimo savimi, tačiau tikrai nesuteikia santykiams stabilumo.

  • Svarstyklės ir Vandenis pasitikėjimas 85% 85%

Svarstyklės ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Abu šie žmonės turi savotiškų paviršutiniškų bruožų ir siekia sukurti bei išlaikyti tam tikrą įvaizdį. Svarstyklės dažnai nori gerai atrodyti ir daryti gerą įspūdį aplinkiniams. Tuo tarpu Vandenis dažnai tiesiog eina prieš srovę, ne tam, kad pasiektų kokių nors tikslų, o norėdamas parodyti savo nepriklausomybę ir išskirtinumą.

Be to, jie abu tvirtai laikosi savo įsitikinimų ir ne retai yra įkalbami pakeisti savo nuomonę.

Vandeniui dažnai užkliūna Svarstyklių nesugebėjimas priimti sprendimą čia ir dabar. Tuo tarpu Svarstyklės negali susigyventi su Vandenio spontaniškumu ir neprognozuotumu.

Tokioje sudėtingoje situacijoje jiems belieka bendravimas. Tik bendravimo keliu jie gali pažinti kaip jaučiasi jų partneris ir geriau suprasti vienas kito motyvus. Tai leidžia partneriams atsisakyti beprasmių kovų tarpusavyje ir kartu eiti bendro santykių tikslo link.

Jeigu į šoną patrauksime visus ideologinius nesutarimus tai galime sakyti, kad jų kasdienis bendravimas yra visai neblogas ir dažniausiai vaisingas. Todėl bendraudami jie gali vis geriau pažinti vienas kitą ir sulyg kiekviena diena labiau priimti savo partnerio asmenybę tokią kokia ji yra.

  • Svarstyklės ir Vandenis bendravimas ir intelektas 40% 40%

Svarstyklės ir Vandenis emocijos

Svarstyklių ženklą valdo Venera ir dėl šios priežaties tai labai emocingas zodiakas, tačiau šie žmonės yra linkę laikytis atokiau nuo savo emocinio pasaulio ir bendravimas su Vandeniu beveik garantuoja tokią emocinę atmosferą.

Tai žinoma labai didelis privalumas abiems partneriams, ir dėl šios priežasties jie gali kurti santykius paremtus abipusiu supratimu. Tai supratimas kuris patvirtina jų tarpusavio jausmų egzistavimą, tačiau visiškai neakcentuoja šios santykių pusės. Taip tarsi leidžiama Svarstyklėms išlaikyti atstumą, o Vandeniams turėti (galbūt tariamą) laisvę ir nepriklausomybę.

Keista, tačiau net ir būnant poroje jų tikslai gyvenime išlieka gana skirtingi, ir dėl šios priežasties santuoka gali tapti savotišku tabu. Nors Svarstyklės ir siekia santuokos (Svarstyklės tame mato labai stiprią prasmę), tačiau Vandenis dažnai pašiepia santuoką kaip socialinę atgyveną.

Tačiau tai visai nereiškia, kad Vandenis yra netinkamas žmogus santuokai. Jam svarbiausia, kad būtų išgirsta jo nuomonė, o santuokai su mylimu partneriu jis gali ryžtis deklaruodamas, jog daro tai vien iš praktiškumo paskatų.

  • Svarstyklės ir Vandenis emocijos 80% 80%

Svarstyklės ir Vandenis vertybės

Gana keistai dera šios poros vertybės: kol Svarstyklės vertina buvimą kartu, Vandenis labiau už viską vertina laisvę ir dėl to, tam tikra prasme – vienatvę.

Dėl to šiuose santykiuse gali kilti problemų, nes Svarstyklių ženklo partneris Vandeniui pasirodys per daug lipšnus ir priklausomas. Tuo tarpu pats Vandenis Svarstyklėms gali pasirodyti kaip nevaldomas lunatikas griaunantis viską aplink tam, kad užsitikrintų savo taip siekiamą nepriklausomybę.

Nepaisant to, jie abu supranta protingos komunikacijos svarbą tiek, kad bendraudami bandytų išspręsti savo skirtumų padarinius ir užglaistytų visus nesutarimus.

  • Svarstyklės ir Vandenis vertybės 50% 50%

Svarstyklės ir Vandenis bendri užsiėmimai

Vandenis yra linkęs išbandyti labai daug dalykų tam, kad jo gyvenimas netaptų nuobodžia rutina. Tuo tarpu planuoti laisvalaikį su Svarstyklių ženklo partneriu gali būti tikras vargas vien dėl to, kad Svarstyklės negalės apsispręsti ką nori veikti.

Vandenis taip pat pastebės, kad Svarstyklėms trūksta spontaniškumo, dėl to dažniausiai visų veiklų iniciatorium ir tampa Vandenis. Tai gali iš tiesų imti erzinti Vandenius, kadangi Svarstyklės ne tik nepaįvairina gyvenimo pasiūlydamos kokią nors veiklą, bet ir nesugeba greitai priimti sprendimo kuomet Vandenis bando ką nors pasiūlyti pats.

Mažai čia galima ką nors patobulinti, kadangi toks Svarstyklių elgesys yra jų būdo dalis. Vienintelis patarimas Vandeniams yra gausiai apsišarvuoti kantrybe ir su pagarba priimti savo partnerį tokį koks jis yra.

  • Svarstyklės ir Vandenis bendri užsiėmimai 65% 65%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!