Horoskopų suderinamumas Svarstyklės ir Žuvis

Svarstyklių suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Svarstyklės ir Žuvis

Svarstyklės ir Žuvis poroje

Abiejų šių zodiako ženklų santykis su Veneros planeta suteikia santykiams savotiško grožio. Tačiau nepaisant to, jų pasaulėžiūra yra tokia skirtinga, jog jie vargiai sugebės gerbti vienas kitą pakankamai, jog sugebėtų išauginti šį meilės daigelį ir sulaukti jo nuostabių žiedų.

Svarstyklių zodiakas yra priskiriamas oro stichijai, o tuo tarpu Žuvis atstovauja vandens stichiją. Poroje partneriai greitai pastebės, jog jiems sunku prisitaikyti prie vienas kito tempo ir tai ims erzinti abu šiuos žmones. Ne mažiau Žuvis erzins ir Svarstyklių nesugebėjimas greitai apsispręsti ir tiksliai žinoti ko nori įvairiose gyvenimo situacijose.

Gerai yra bent tai, jog nei vienas iš porininkų nebus savanaudžiai ir kiek išgalėdami atsižvelgs į savo partnerio poreikius ir norus. Tačiau ar to užteks išlaikyti šiuos santykius ilgą laiką gali priklausyti tik nuo šių žmonių gyvenimiškos patirties ir sieko nustoti ieškoti tinkamesnės poros.

Svarstyklės ir Žuvis lovoje

Sunku atrasti bendrų bruožų tarp šių dviejų oro ir vandens elemento ženklų. Tačiau tikrai verta paminėti Venerą kuri valdo Svarstyklių ženklą ir jos santykis su Žuvies horoskopo ženklu yra labai palankus. Rezultate, romantiniai santykiai tarp Žuvies ir Svarstyklių yra gana intensyvūs ir daug žadantys.

Jų fizinis kontaktas yra toks, kokio pageidauja abu partneriai – švelnus ir šiltas. Todėl net jeigu kitose gyvenimo sferose ši pora nėra labai geras derinys, lovoje jų aistra gali tikrai sužibėti.

Sutrukdyti gali nebent tai, jog Svarstyklės siekia atrasti stiprų ir savimi pasitikintį partnerį, o tuo tarpu Žuvis nori švelnaus ir jautraus meilužio.

  • Svarstyklės ir Žuvis lovoje 50% 50%

Svarstyklės ir Žuvis pasitikėjimas

Labai gaila, kad Svarstyklės ir Žuvis negali suprasti vienas kito pakankamai gerai, jog galėtų pasitikėti. Svarstyklių ženklo žmonės siekia pripažinimo iš aplinkinių ir šis noras būti mėgiamu žmogumi kelia įvairių abejonių žuvims. Žuvys negali suprasti, kad visa tai kyla iš žemos savivertės ir nepasitikėjimo savimi, o ne siekio rasti naują partnerį.

Tuo tarpu Žuvys visai nepastebi, jog jų dragiškumas, charizma ir pomėgis flirtuoti Svarstyklėms sukelia lygiai tokią pačią neigiamą reakciją. Todėl abu partneriai žvelgia vienas į kitą labai nepatikliai. Norint išsaugoti santykius jie abu turi išsakyti savo susirūpinimą ir pašalinti visas abejones.

  • Svarstyklės ir Žuvis pasitikėjimas 1% 1%

Svarstyklės ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Svarstyklėms patinka bendrauti su Žuvies ženklo žmonėmis. Jie įžvelgia tame savotišką naivumą ir vaikišką nerūpestingumą kuris leidžia atsipalaiduoti. Tačiau labai dažnai pasijaučia savotiškoje mentoriaus pozicijoje ir ima pamokslauti savo partneriui. Deja Žuvys ir Svarstyklės per daug skirtingi, kad tai kas Svarstyklėms atrodo teisinga, suteiktų džiaugsmo Žuvims. Dėl to santykiai veda į pagarbos trūkumą, o vėliau ir į visišką nusivylimą.

Bendravimas čia vertingas tik tol, kol partneriai nesiima žygdarbių ir nebando vienas kito pakeisti, patarti ar pamokyti kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

  • Svarstyklės ir Žuvis bendravimas ir intelektas 5% 5%

Svarstyklės ir Žuvis emocijos

Sunku patikėti, tačiau Žuvies santykis su Venera gali atnešti šiai porai neišblėstančią ir amžiną meilę. Tačiau tokia lemtis yra vargiai pasiekiama dėl jų išsiblaškymo. Kartais atrodo, kad meilė šiuos partnerius užvaldo skirtinguose santykių etapuose, ir jiems abiems nelemta patirti abipusio jausmo.

Svarstyklių ženklo partneris tai patiria pirmas ir ima neadekvačiai tai demonstruoti. Žuvis tai kiek išgasdina ir šis partneris ima lėtinti santykiu tempą, laikytis atokiai. Praeina šiek tiek laiko, kol Žuvys apsipranta ir jas aplanko vis šiltesni jausmai. Tačiau sunku pasakyti, kaip elgsis Svarstyklės tuomet, kai Žuvies ženklo partneris bus pilnai pasiruošęs atverti savo širdį – labai tikėtina, kad bus jau per vėlu.

  • Svarstyklės ir Žuvis emocijos 15% 15%

Svarstyklės ir Žuvis vertybės

Dažnai aptarinėjami kiti Svarstyklių būdo bruožai, tačiau šiek tiek rečiau pažymima, kad Svarstyklių ženklo žmonės, (visai kaip ir Žuvys) iš tiesų labai vertina tyrą meilę. Todėl būdami kartu jie puikiai sugeba išnaudoti šią savo bendrą savybę ir moka ją tinkamai išreikšti per savo poelgius ir mintis.

Todėl santykiai tarp Svarstykių ir Žuvų dažnai būna jausmingi ir kupini pasimėgavimu pačiu gyvenimu ir tuo iš ko jis susideda.

Tiesa, reikia pripažinti, kad Žuvys neturi tiek stabilumo, kiek norėtų matyti Svarstyklės, o Žuvies ženklo partneris gali sunkiai suprasti, kodėl Svarstyklėms reikia taip racionaliai viską apgalvoti, o ne sekti savo širdies balso.

  • Svarstyklės ir Žuvis vertybės 60% 60%

Svarstyklės ir Žuvis bendri užsiėmimai

Kartais Žuvies ženklo žmonės gali jaustis pasimetę ir susipainioję tarp savo kasdienių rūpesčių ir užsiėmimų, o tuo tarpu Svarstyklės su savo nesugebėjimu apsispręsti čia tikrai neprideda aiškumo.

Atrodo kol Svarstyklės priims vieną sprendimą, Žuvys gali persigalvoti dėl savo norų bent penkis kartus. Todėl jiems retai pavyksta sklandžiai susitarti, o planavime gali kilti ne tik ginčų, bet ir išblėsti visos jėgos ką nors veikti kartu.

  • Svarstyklės ir Žuvis bendri užsiėmimai 40% 40%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!