Horoskopų suderinamumas Vandenis ir Žuvis

Vandenio suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vandenis ir Žuvis

Vandenis ir Žuvis poroje

Kaip ir dauguma gretimų ženklų, šie porininkai nebūtinai turi išskirtinį pasamonės ryšį ir gebėjimą suprasti vienas kitą. Jų skirtumai yra akivaizdūs ir gali nukloti poros bendrą kelią įvairais sunkumais. Vandenio zodiako ženklas priklauso oro stichijai, o tuo tarpu žuvis yra priskiriama vandens elemento ženklams, todėl tam tikri fundamentalūs skirtumai yra užprogramuoti jų prigimtyje.

Ne visuomet poroms pavyksta įveikti šiuos sunkumus, tačiau šiuo atveju galime pasakyti bent tiek, kad išsprendus daugumą problemų ir nesuderinamumų likusieji išsispręs savaime, o laikui bėgant poros santykiai tvirtės. Nors ši pasaka ir nėra lengvai sukuriama, tačiau tai padarius galite būti tikri, kad Vandenis ir Žuvis bus neišskiriami.

Vandenis ir Žuvis lovoje

Vandenio ir Žuvies ženklai turi stiprų astrologinį ryšį per juos valdančias planetas. To pasekoje jų santykiai lovoje niekuomet nebūna nuobodūs.

Iš pirmo žvilgsnio šių horoskopo ženklų žmonės turi labai skirtingus tikslus. Kol žuvis siekia rasti sau artimą sielą bei glaudžius ir šiltus romantinius santykius, Vandenio siekiai atrodo yra priešingi. Išsilaisvinimas nuo emocijų ir tvirtų saitų yra vienas iš svarbiausių dalykų Vandeniams.

Tai suprasdami Žuvies ženklo partneriai turėtų pakeisti savo elgesį ir šiek tiek atidėti emocinio artumo siekį. Santykiams klostantis natūralia eiga Vandenis gali tapti emociškai prieinamas, tačiau tam reikia šiek tiek laiko ir tam tikro intymumo lygio. Priešingu atveju Žuvies nuožmumas sulaukia neigiamos reakcijos ir tai tikrai nepadeda kurti tvirtą poros ryšį.

Nuolatinis nusivylimas nėra tai su kuo gali susitvarkyti Žuvys ir dėl šios priežasties jie dažnai tampa santykių pabaigos iniciatoriais.

  • Vandenis ir Žuvis lovoje 50% 50%

Vandenis ir Žuvis pasitikėjimas

Sunku apibūdinti pasitikėjimą šioje poroje nes labai realu, jog pasitikėjimo skalė pasieks viena ar kitą ekstremumą. Priklausomai nuo santykių stadijos čia galimas ir visiškas pasitikėjimas ir begalinio melo spąstai abiems partneriams. Žuvims gali trūkti saugumo jausmo, kadangi Vandenis yra šiek tiek maištauti linkusi asmenybė, o santykiuose tai tikrai nėra pati geriausia savybė. Dėl Žuvies polinkio į prieraišumą šis partneris gali būti nesuprastas ir palaikytas pernelyg kontroliuojančiu. Vandenis tikrai nemato problemos meluoti tam, kad išlaikytų savo laisvę ir nepriklausomybę.

Tačiau besąlygiškas pasitikėjimas irgi imanomas scenarijus šioje poroje. Tiesa, tai dažniau nutinka esant itin glaudiems bei intymiems santykiams tarp šių porininkų į kuriuos tikrai ne dažnas Vandenis yra pasiryžęs pasinerti. Todėl labai daug čia priklauso nuo žuvies gebėjimo sukurti artumą ir Vandenio noro sušvelninti savo charakterį vardan santykių sėkmės.

  • Vandenis ir Žuvis pasitikėjimas 50% 50%

Vandenis ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Bendrauti ir delioti gražius ateities planus šiai porai sekasi žymiai geriau nei tuos planus įgyvendinti. Nusivylimas kyla iš to, kad jų planuose trūksta realistiškumo, o blogiausia yra tai, kad atrodo nei vienas iš partnerių negali to suvokti.

Čia būtų galima pamanyti, kad Žuvis galėtų šiek tiek nuleisti Vandenį ant žemės, kadangi Žuvies ženklas yra arčiau šio elemento, tačiau stebėtina kaip bendraudami jie paklysta vienas kito minčių labirintuose, ir galų gale nieko pasiekti nepavyksta.

Galbūt dėl šios priežasties santykiai ir bendravimas poroje kurioje vienas horoskopo ženklas yra Vandenis, o kitas Žuvis dažnai išlieka gana paviršutiniški. Ir nors jie tikrai gali praleisti nemažai smagaus laiko kartu, tačiau pabendravę ilgiau jie greitai pastebi savo požiurių skirtumą kuris priveda juos prie neišsprendžiamų konfliktų.

Pavyzdžiui jeigu šiedu imsis diskutuoti apie religiją, tuomet beveik garantuotai papuls į tokį filosofinį bei ideologinį mūšį kurio nei vienam nepavyks laimėti, o ir vidurio ribą, ties kuria galima skelbti taiką atrasti gali būti labai sunku.

  • Vandenis ir Žuvis bendravimas ir intelektas 35% 35%

Vandenis ir Žuvis emocijos

Vandenis yra savotiškai atokus ir jausmų prasme dažnai gali pasirodyti šalta asmenybė. Tuo tarpu žuvys atrodo tik ir laukia, kada galės pasinerti į savo svajonėse kuriamą pasakų karalystę. Artumas ir prisirišimas yra labai aiškiai demonstruojamas tarp žuvies ženklo žmonių.

Atsidūrę santykiuose su vandeniu žuvys dažnai pastebi, kad jų pastangos kurti abipusį prisirišimą nelabai duoda vaisių. Vis labiau ir labiau pažindami savo partnerį jie galiausiai supranta, kad jokios pastangos negalės pakeisti to, kaip jausmus reiškia Vandeniai.

Nusivylimas neišvengiamas tuomet, jeigu Žuvys nepaliaujamai stengsis idealizuoti šiuos santykius pagal savo asmeninį supratimą. Vietoje to, abu partneriai turėtų priimti kompromisą ir suteikti savo antrąjai pusei tam tikrų nuolaidų: Žuvys turėtų suprasti, kad atokus vandenio būdas yra jo savybė kurios pakeisti nepavyks, todėl savo prieraišumą demonstruoti švelniau. Tuo tarpu Vandeniai turi suprasti Žuvies poreikį kurti pasakų karalystę žemėje su visais jos atributais ir priisimti savo vaidmenį bent iš dalies tokiame idiliškame scenarijuje.

  • Vandenis ir Žuvis emocijos 1% 1%

Vandenis ir Žuvis vertybės

Šių gretimų ženklų ryšys iš tiesų yra pakankamai stiprus, kad jų vertybės būtų panašios, tačiau neapsigaukite, nes tų vertybių apraiškos skiriasi. Ir net jeigu jie abu mėgsta pokyčius, vertina idėjas ir svajones bei iššūkius, Vandenio vertybių aprėptis yra labiau abstrakti, o Žuvies labiau praktiška.

Šio esminio skirtumo pakanka, kad jiems tektų daug diskutuoti ties kiekvienu gyvenimo aspektu ir aiškinti vienas kitam savo požiūrį ir supratimą apie pasaulį ir santykius.

  • Vandenis ir Žuvis vertybės 50% 50%

Vandenis ir Žuvis bendri užsiėmimai

Laisvalaikio leidime Žuvies ženklo partneris yra gana atviras idėjoms ir gali susidomėti įvairiais pokyčiais kuriuos Vandenis mielai jam pasiūlys. Gali keistai atrodyti, tačiau šie žmonės turi skirtingą supratimą apie romantiką ir tai kaip poros turėtų elgtis drauge.

Žuvys galvoja, jog romantika turi stebinti ir mėgsta sulaukti netikėtumų kuriuos jiems paruošia jų partneriai. Geriausia, jeigu šie laisvalaikio planai įtraukia įvairius fizinius malonumus. Tokius kaip atpalaiduojantys masažai, skanūs desertai ar jaukios vakarienės bei kūniška meilė.

Tuo tarpu Vandenis jaučiasi gerai praleidęs laiką tuomet, kada vakaras būna turtingas diskusijomis bei stimuliuojantis intelektualiai. Jam mažiau rūpi kūniški malonumai, ir jis verčiau įtrauktų kokių aktyvių pramogų ar ekstremalių užsiėmimų.

  • Vandenis ir Žuvis bendri užsiėmimai 40% 40%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!