Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Vandenis

Vėžio suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Vandenis

Vėžys ir Vandenis poroje

Daugumoje atvejų santykius tarp Vėžio ir Vandenio lydi pernelyg didelis stresas kuriuo apsikrauna abu partneriai. Labai dažnai tai lemia pačių porininkų psichologinis nusiteikimas ir jų skirtingos prigimtys. Vandenis (oro stichija) turi nenumaldomą laisvės troškimą kuris daugumoje atvejų nebus tinkamai suprastas nei vieno Vėžio zodiaką turinčio žmogaus. Tuo tarpu tai ko gyvenime siekia Vėžys (vandens stichija) gali pasirodyti pernelyg pilka ir nuobodu Vandeniams.

Tačiau negalima neigti stipraus intelektinio ryšio kurį turi Vėžio ir Vandenio zodiakų ženklų žmonės. Tai leidžia jiems mėgautis maloniu bendravimu ir praleisti tikrai daug gero laiko vienas kito draugijoje.

Santykiai gali būti visai geri, jeigu abu porininkai supras savo poros stipriąsias puses ir tinkamai pasiskirstys atsakomybes.

Vėžys ir Vandenis lovoje

Keista, tačiau intymūs santykiai tarp Vėžio ir Vandenio ženklo žmonių abiems porininkams kelia vien tik stresą. Ir nors kitu atveju Vėžys būtų laikomas labai jausmingu, jautriu ir romantišku meilužiu, tačiau poroje su Vandeniu jis yra nuolatiniame strese dėl to koks atviras, nejautrus ir tiesmukas gali būti Vandenis.

Tuo tarpu matydamas Vėžio nejaukią būseną ir aukštus romantiškos atmosferos reikalavimus Vandenis jaučia pernelyg didelę įtampą, jog galėtų pajusti bent kokį malonumą iš jų fizinio kontakto. Nepaisant to, jis sunkiai gali suvaldyti savo seksualinę energiją, o žinodamas jog santykiai lovoje su Vėžiu jam greičiausiai nebus malonūs dažnai iš anksto blogai nusiteikia ir jaučia nusivylimą.

  • Vėžys ir Vandenis lovoje 1% 1%

Vėžys ir Vandenis pasitikėjimas

Vėžys dažniausiai būna atviras ir ištikimas partneris, tačiau kai kuriuose santykiuse bijodamas neigiamos reakcijos yra linkęs į kompromisus su savo sąžine. Dar ši taisyklė galioja tuomet, kada Vėžys nenori įskaudinti artimo žmogaus. Todėl net ir bandydamas būti kiek įmanoma atviras jis turi savotišką filtrą savo galvoja ir visuomet pasveria kokį rezultatą gali turėti santykiams vienas ar kitas pasisakymas. Ypač santykiuose su Vandeniu, kuris palyginus su Vežio ženklo žmogumi yra keliantis stresą ir mažai prognozuojamas.

Tuo tarpu Vandeniui atrodo, kad Vėžys turėtų būti mažiau konservatyvus ir šiek tiek atsipalaiduoti. Toks Vandenio liberalumas žinoma yra nepriimtinas Vėžiui ir jis santykiuose neprideda pasitikėjimo. Todėl abu partneriai stato vienas kitą į nepatogią padėtį kuomet nei vienas nenori nieko nuslėpti, tačiau bendraudami atvirai dažnai sulaukia neigiamos reakcijos ar nemalonių replikų iš savo antros pusės.

  • Vėžys ir Vandenis pasitikėjimas 35% 35%

Vėžys ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Vėžio ir Vandenio bendravimas gali duoti nuostabių vaisių – idėjų kurias šie abu partneriai norės įgyvendinti. Jie abu yra pakankamai kūrybiški ir protingi, jog tai įvyktų, netgi tuomet jeigu tai pareikalaus nemažai laiko, pastangų, ir kitų žmonių įsitraukimo.

Tiesa, kartais bendraudami jie klaidingai galvoja, jog supranta vienas kitą, ir tai gali nuvesti prie tam tikrų nesusipratimų. Kalbėdami viena kalba šie žmonės galvoje gali turėti visai skirtingus dalykus.

Suprasdami tai, jie gali atidžiau rinktis žodžius ir skirti daugiau laiko išsiaiškinti, ar partneris iš tiesų suprato tai, kas buvo sakoma. Čia svarbu išlaikyti ramų toną ir nekišti pernelyg daug emocijų. Be to, tai visai nereiškia, kad partneriai sunkiai susikalba, tiesiog šioje poroje kartais visai sveika praleisti rytą tyloje ir ramiai išgerti puodelį kavos be jokio dialogo.

  • Vėžys ir Vandenis bendravimas ir intelektas 55% 55%

Vėžys ir Vandenis emocijos

Vėžio ženklo žmonės yra gana ramūs ir kupini šiltų emocijų. Jie geri partneriai norintiems kurti stiprią šeimą ir jaukius romantiškus santykius. Todėl Vėžio akimis žvelgiant, Vandenis yra labai chaotiškas ir jo emocijos reiškiamos pernelyg intensyviai.

Šie žmonės skirtingai išreiškia savo meilę, todėl būdami poroje gali lengvai vienas kito nesuprasti. Ir nors Vėžys gali išsiugdyti toleranciją Vandenio charakteriui ir prisitaikyti prie daugumos jo bruožų tam, kad pasiektų bendrus šeimos tikslus, tačiau abejotina, kad Vandenis yra nors kiek pasirengęs keistis tam, kad geriau suprastų savo partnerio poreikius.

  • Vėžys ir Vandenis emocijos 50% 50%

Vėžys ir Vandenis vertybės

Vėžys beveik taip pat smarkiai vertina išminti, kaip Vandenis vertina informaciją ir žinias. Ši sąsaja tarp jų skirtingų pasaulių galėtų būti pakankamai stipri tam, kad išlaikytų tvirtą ryšį.

Tačiau iš kitos pusės žiūrint čia turime labai skirtingus vertybių rinkinius. Štai Vandenis vertina pasirinkimo laisvę ir visišką žmogaus nepriklausomybę.

Tuo tarpu Vėžio ženklo žmonės yra žymiai jausmingesni ir jų vertybės dažnai remiasi prieraišumu ir žmonių tarpusavio artumu. Jiems svarbu patikimumas ir pastovus artimų žmonių ratas kuris gali padėti bet kuriuo gyvenimo momentu.

Šis esminis skirtumas atveria begalinę prarają tarp dviejų žmonių vertybinių principų ir vargu ar šioje vietoje partneriai gali rasti lengvą išeitį.

  • Vėžys ir Vandenis vertybės 10% 10%

Vėžys ir Vandenis bendri užsiėmimai

Dauguma užsiėmimų kurie patiktų Vandenio ženklo žmonėms Vėžiui atrodys kaip visiškai tušias laiko praleidimas. Jiems nerūpi nauji įspūdžiai ar nematytos vietos tol, kol yra ką tvarkyti namuose ir artimoje aplinkoje. O čia jie visuomet atranda ką būtų galima patobulinti ar sutaisyti.

Vėžiai yra labai geri šeimos židinio saugotojai ir jiems verta patikėti visus su tuo susijusius reikalus, tačiau tikėtina, jog jiems nebus labai įdomu keliauti ar užsiimti kita aktyvia veikla. Tuo tarpu Vandenis trokšta naujų potyrių ir tai ką paprastai veikia Vėžiai jiems atrodo banalu ir pernelyg nuobodu.

  • Vėžys ir Vandenis bendri užsiėmimai 25% 25%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!