Horoskopų suderinamumas Žuvis ir Žuvis

Žuvies suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Žuvis ir Žuvis

Žuvis ir Žuvis poroje

Geriausia Žuvies ženklo savybė santykiuose yra gebėjimas įkvėpti kitą žmogų. Ne retai Žuvies santykiai ir yra paremti būtent šia išskirtine savybe kuria nepasižymi joks kitas zodiako ženklas. Be to, abu partneriai priskiriami tai pačiai vandens gamtos stichijai. Tačiau ką gali duoti Žuvis santykiuose su kita Žuvimi? Šis klausimas išlieka neatsakytas, kadangi įkvėpimo nei vienas iš partnerių neieško.

Nepaisant to, jų santykiai iš šono gali atrodyti tobulai, dėl to abu partneriai stengiasi ir sukurti tokį įvaizdį jiems beveik visada pavyksta. Tačiau tai nereiškia, jog jiems pavyksta sukurti tokią romantiką ir artumą kokią galėtų turėti su kitų ženklų antromis pusėmis.

Didžiausia šios poros problema išlieka nepasitikėjimas savimi ir baimė prisileisti kitą žmogų. Tik išsprendus šią problemą santykiai gali būti ilgalaikiai ir pateisinti partnerių vidinius lūkesčius.

Žuvis ir Žuvis lovoje

Iš pirmo žvilgsnio Žuvys gali atrodyti tarsi pora iš pasakos. Tačiau šis idealios poros įvaizdis tik paviršutiniškas, kadangi joms nėra paprasta prisileisti kitą žmogų. Dėl to Žuvų santykiai lovoje kartais išlieka labai platoniški. Ir tai nėra kažkurio patnerio iniciatyvos trūkumas, tiesiog abu partneriai taip jaučiasi geriau. Galbūt tai galima susieti su tam tikromis vidinėmis baimėmis, tačiau iš esmės toks ir yra Žuvies ženklo žmonių būdas.

Susikurti intymesnius santykius Žuvies ženklo partneriams gali būti sunku dėl nuolatinės baimės nuvilti ar nepateisinti tam tikrų savo partnerio lūkėsčių. Tai būtų katastrofa žmogui, kuris visose gyvenimo srityse siekia idealizmo ir aukščiausių standartų.

  • Žuvis ir Žuvis lovoje 75% 75%

Žuvis ir Žuvis pasitikėjimas

Pasitikėjimas tarp dviejų Žuvies ženklo partnerių poroje yra sudėtingas dalykas. Matote, taip jau yra, kad Žuvys per daug gerai supranta Žuvies būdą ir dėl to neleidžia sau padaryti šios klaidos. Tai gali išvarginti porą ir įtraukti į pasitikėjimo ir nepasitikėjimo ratą, iš kurio ištrūkti bus tikrai sunku.

Vienintelis būdas užsitikrinti partnerio pasitikėjimą yra būti atviram ir sąžiningam, duoti ne mažiau, negu tikiesi gauti atgal. Praleisti daug laiko bendraujant apie pačius svarbiausius dalykus: vizijas, lūkesčius, planus ir jausmus. Tik tada Žuvys galės susikurti artumą ir pagaliau imti pasitikėti savo partneriu iš tiesų.

  • Žuvis ir Žuvis pasitikėjimas 50% 50%

Žuvis ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Bendravimas Žuvims dažnai reiškia idėjų dalinimąsi ir utopinių vizijų kūrybą. Bendraudami Žuvies ženklo žmonės siekia padrąsinti ir įkvėpti, ir tai puikiai veikia su kitais partneriais, kuriems būtent to ir reikia, kad pradėtų veikti. Tačiau susitikus dviems Žuvies ženklo partneriams bendravimas gali šiek tiek užstrigti. Kadangi gyvenime reikalinga elementari komunikacija kasdienėje poros veikloje. Būtent šios komunikacijos Žuvies ženklai dažnai stokoja. Tuomet gali atsirasti tam tikrų nesusikalbėjimų buityje, galbūt net kilti ginčų.

  • Žuvis ir Žuvis bendravimas ir intelektas 60% 60%

Žuvis ir Žuvis emocijos

Kai įsimyli du Žuvies ženklo partneriai, tai jų pora primena tas poras apie kurias žiūrime filmus ir skaitome gražiausiose novelėse. Tai emocinis santykių lygmuo kurio atrodo negali pasiekti jokia kitų zodiako ženklų pora. O šios poros pavyzdys yra įkvėpiantis aplinkiniams.

Matyt taip yra todėl, kad nėra kito horoskopo ženklo kuris taip gerai suprastų Žuvies ženklo išgyvenamas giliausias emocijas. Atrodo jie vienas kitą puikiai pažįsta nuo pat pirmos santykių dienos ir jaučia kada partneriui reikalingas artumas, o kada geriau atsikrauti ir suteikti savo antrai pusei erdvės.

Tai nuostabi ir išskirtinė Žuvies zodiako ženklo santykių savybė kurią įmanoma patirti tiktai santykiuose su kitu Žuvies ženklo partneriu. Jų santykis su Veneros planeta yra išskirtinis ir pasireiškia pačiu gražiausiu būdu.

  • Žuvis ir Žuvis emocijos 99% 99%

Žuvis ir Žuvis vertybės

Žuvies ženklo žmonės vertina talentą ir gebėjimą išlikti savimi. Šiuolaikinėje visuomenėje vis rečiau sutinkame žmones kurie parodo tikrąjį save, o ne vaizduoja esantys kažkuo kitu.

Labai įdomu yra tai, kad šie to paties ženklo žmonės ne visuomet pripažįsta savo vertybių tapatumą. Ir nors analizuojant Žuvies zodiako ženklo žmones akivaizdu, kad jų vertybės negali skirtis fundamentaliame lygmenyje, tačiau dėl kažkokios priežasties jie to nemato žvelgdami vienas kitam į akis. Greičiausiai taip yra todėl, kad skiriasi jų prioritetai, tačiau žvelgiant plačiau, mažai tikėtiną, kad santykiams tai galėtų būti esminė problema.

  • Žuvis ir Žuvis vertybės 80% 80%

Žuvis ir Žuvis bendri užsiėmimai

Jie tikrai praleis daug gero laiko drauge. Du Žuvies ženklo žmonės tikrai negali nuobodžiauti, todėl poroje jie praleis daugybę romantiškų naktų ir ne mažiau puikių dienų.

Tačiau tai padaryti jiems pavyks tik tuomet, jeigu likimas išvis šiuos žmones kada nors suves. Su žuvimis taip jau yra, kad šie žmonės labai nepastovūs ir gana išsiblaškę. Todėl net ir paskyrę pasimatymą jie gali pamiršti, pasiklysti, pravažiuoti reikiamą posūkį ar kaip nors kitaip sau sutrukdyti sutikti tą vienintelį ar vienintelę.

  • Žuvis ir Žuvis bendri užsiėmimai 75% 75%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2021

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!