Mėnulio fazė – tai terminas, vartojamas apibūdinti įvairiems mėnulio ciklo etapams. Paprastai ji matuojama dienomis nuo vienos jaunaties iki kitos jaunaties. Mėnulio fazės skirstomos pagal tai, kiek šviesos atspindi mėnulio paviršius, kai jį apšviečia saulė.

Mėnulis daro didelę įtaką žemės vandenynams, orams ir gyvūnams. Pavyzdžiui, mėnulio fazė gali turėti įtakos potvyniams ir atoslūgiams, taip pat gali sukelti nemigą.

Paspauskite ant šios nuorodos jeigu norite sužinoti kokia dabar mėnulio fazė.


Kaip mėnulio fazės veikia žmogų

Mėnulio fazės ir jų aprašymai

Seniausiai žinoma, kad Mėnulis daro įtaką žmonių elgesiui ir aplinkai.

Mėnulis įvairiais būdais veikia žmogaus elgesį. Atlikta daug tyrimų, kurie rodo, kad egzistuoja ryšys tarp mėnulio ciklo ir žmogaus veiklos, pavyzdžiui, miego, nuotaikos ir kt. Mėnulio pilnatis yra ypač įdomus reiškinys, nes ji gali paveikti žmonių miegą ir nuotaiką, taip pat padidinti riziką būti užpultiems gyvūnų.

Pagal Mėnulio atstumą nuo Žemės galima nuspėti, kaip Mėnulis mus paveiks. Kuo arčiau Mėnulis, tuo didesnė jo gravitacinė trauka, o tai turės įtakos žmonėms, gyvūnams ir augalams. Yra tam tikrų Mėnulio fazių, kurios veikia stipriau nei kitos, pavyzdžiui, pilnatis.

Mėnulio atstumas nuo Žemės yra svarbus veiksnys, lemiantis žmonių elgesį. Kuo Mėnulis arčiau Žemės, tuo intensyvesnės žmonių nuotaikos. Tai galima pastebėti įvairiais būdais:

– Vyrai labiau linkę daryti nusikaltimus ar imtis rizikingų veiksmų, kai yra mėnulio pilnatis.
– Moterys per pilnatį dažniau būna emocionalios ir prislėgtos.

-Buvo įrodyta, kad per pilnatį akcijų rinka pasižymi didesniais svyravimais, o tai gali būti susiję su padidėjusiu prekybos aktyvumu reaguojant į padidėjusią prekiautojų ir investuotojų nuotaikų kaitą.

 

 

Kaip jaunatis veikia žmogų

Per jaunatį organizmas labiausiai linkęs kaupti riebalus. Tai palankiausias metas valyti žarnyną, atsisakyti mėsos, šalinti toksinus. Per dieną išgerkite ne mažiau kaip 2 litrus skysčių (nesaldintų ir nesūrių). Geriausiai – negazuoto mineralinio vandens, įvairių žolelių ir žaliosios arbatos. Skysčiai stimuliuoja inkstų veiklą. Todėl greitėja skysčių pasišalinimas iš organizmo, taigi greičiau pasišalina organizmo audiniuose, sąnariuose bei ląstelėse susikaupę toksinai ir šlakai. Ypač efektyvus saunos, masažo bei meditacijos poveikis.

Per jaunatį susilpnėja imunitetas, esame labiau pažeidžiami ir dirglūs, jaučiame nerimą.

Šiuo metu efektyvios visos gydomosios procedūros, gerai pasisavinami vitaminai ir mineralinės medžiagos.

 

 

Kaip veikia priešpilnis

Kai dangaus skliaute įsitaisęs priešpilnis, organizmas linkęs viską (tik ne toksinus) kaupti. Jis įsisavina viską, kas patenka į skrandį. Todėl rekomenduojama valgyti neriebius produktus, kuriuose gausu vitaminų: salotas, daržoves, vaisius, gerti sultis ir nesaldytus gėrimus. Dieną kitą tinka pabadauti (jeigu tai praktikuojate ir leidžia sveikata). Šioje Mėnulio fazėje geriausiai valosi organizmas. Todėl rekomenduojama gerti arbatų, skatinančių šlapimo išsiskyrimą, skaldančių akmenis, valančių kepenis ir šalinančių šlakus.

Šiuo metu organizmas geriausiai įsisavina vitaminus ir įvairius vaistus. Tačiau šiomis dienomis greičiau peršąlame, paūmėja lėtinės ligos, gresia akių ir virškinimo sistemos negalavimai.

Mėnulio pilnaties poveikis žmogui

Pilnaties periodu organizmas kaupia riebalus ir toksinus. Šiuo metu kamuoja nuolatinis alkis, kemšame dažnai ir po daug, todėl greitai papilnėjame. Būtina vartoti mažiau riebaus ir saldaus maisto, daugiau vaisių ir daržovių. Patartina nevalgyti po 18 val. Ir šiukštu nepiktnaudžiauti sausais užkandžiais. Gerti daug skysčių.

Pilnatis – netinkamas metas operacijoms: sunkiai ir ilgai gyja žaizdos, ryškesni pjūvių randai. Pilnatis labai veikia mūsų psichiką – dažniau būname neramūs ir pikti.

Kaip delčia veikia žmones

Danguje šviečiant delčiai, galima šiek tiek atsipalaiduoti. Nebūtina jaudintis dėl ledų porcijos ar kelių saldainių – organizmas nelinkęs kaupti riebalų. Per delčią greitėja medžiagų apykaita, todėl greičiau tirpsta kilogramai. Veikiausiai todėl, kad kaip tik šiuo metu labiausiai sumažėja apetitas.

Šiuo metu palankiausia laikytis dietų – rezultatai bus akivaizdūs. Puikiai tinka iškrovos dienos, pavyzdžiui, ryžių dieta. Ryžiai turi nedaug kalorijų ir daug medžiagų, stimuliuojančių virškinimo sistemos veiklą.

Delčios metas – palankiausias iš organizmo šalinti šlakus, valyti veido ir viso kūno odą. Šiuo metu geriausia kūno ir sielos būklė. Tinkamas metas įvairioms operacijoms, taisyti dantis, mat šiuo metu esame mažiau jautrūs skausmui, silpniau kraujuoja žaizdos, o pjūvių randai lieka mažiau pastebimi.

Delčia išstumia apatiją, suaktyvėja visos gyvybinės funkcijos, todėl esame energingi ir kupini jėgų.

Tikriausiai niekam nelieka abejonių, kad mėnulis iš tiesų yra galinga jėga, daranti įtaką mūsų nuotaikoms ir miegui. Jo fazės taip pat svarbios ūkininkams ir žvejams, kurie, remdamiesi mėnulio ciklais, nuspėja, kada sėti, nuimti derlių ir žvejoti.

Šiuolaikiniame pasaulyje mėnulio fazes galime stebėti naudodamiesi technologijomis, pavyzdžiui šios svetainės skiltyje “mėnulis šiandien“.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!