mėnulis jaučio ženkle

Svarbu! Prieš pradėdami skaityti būtinai išsiaiškinkite kuriame ženkle yra Jūsų mėnulis. Tai padaryti galite įvesdami savo gimimo datą į šiame puslapyje esančią skaičiuoklę.

Išsamiai apie žmogaus mėnulį Jaučio ženkle

(Spauskite čia, jeigu norite skaityti apie kitą zodiako ženką)

Jūsų Mėnulis yra Jaučio ženkle, antrajame Zodiako ženkle. Taigi jūsų gimimo laikas sutampa su gražiausiu metų laiku: balandžio pabaigoje ir per pirmąsias tris puikias gegužės savaites viskas aplink žaliuoja ir žydi. Stiprų Jautį galima pamatyti besiganant vešlioje pievoje ir po žydinčiais medžiais. Šia grožio jūra Mėnulis užpildė jūsų vidų, dvasią.

Pasinerkite į save ir atrasite šį grožį, rojų, šią dykinėtojų šalį, Edeno sodus. O jūsų karma aiški – tarsi sodininkui rūpintis, kad šis sodas augtų ir gražėtų. Ar ne nuostabu?

Apie tokį turtą ne sykį svajojote, jį regėjote sapnuose. Ar dažnai sapnuojate, kad esate turtingas? Ar dienomis aplanko fantazijos apie tai, kad jūsų gyvenimas – turtingas ir malonus? Tai tiesa. Jūs išties galite gyventi taip – turtingai ir gražiai. Karminės astrologijos logika lemia, kad Jaučio juslingumas ir turto troškimas – tai kelias į šviesą, vidinę laimę. Gegužės grožis vasarop išblėsta, kinta; to nedera pamiršti, antraip jus užvaldys godumas, negalėsite pasisotinti. Svarbiausia, kad tokiu atveju teks nusivilti, nes juk neįmanoma turėti visko, ko užsigeidi.

Vis dėlto nardyti svajonių pasaulyje ir žvejoti idėjas – nuostabu. Taigi drąsiai panerkite į savąją dvasią, į savąjį Mėnulio Jautį ir pasisemkite jėgų. Tai normalu. Semtis idėjų iš savo vidaus realiam pasauliui, kad jį pagražintum, praturtintum, – tai jūsų karma.

Mėnulis įkūnija priėmimo, moteriškumo principą, kuris labai skiriasi nuo vyriškojo Saulės principo. Pamąstykite apie tai, kas vyksta danguje, apie Saulės ir Mėnulio ryšį: Saulės spinduliai apšviečia Mėnulį, todėl mes jį ir matome, spinduliai suteikia jam savotišką galimybę egzistuoti mūsų sąmonėje. O Mėnulis – priešingai, jis priima ir transformuoja Saulės spindulius, pats tapdamas šviesos šaltiniu. Tai panašu į apvaisinimą, nėštumą ir gimdymą: moteris pastoja, vyro sėklą paversdama nauja būtybe.

Dabar žodžius “Saulė” ir “vyras” pakeiskime kitais – dvasia, valia, noras, planas. O “Mėnulis” ar “moteris” – tai pastojimas, gavimas, materialus pagrindas, priėmimas, kūrimas, auginimas, maitinimas. Taigi Mėnulio ir Saulės ryšys – tai nuolatinis abipusio davimo, priėmimo, kaitos ir grąžinimo srautas.

Paminėsime dar vieną žinotiną dalyką: jūsų Mėnulio padėtį Jaučio ženkle lėmė jūsų motina ir jos protėviai. Tiksliau tariant, jūsų ir motinos karmos puikiai papildo viena kitą. Per Mėnulį esate susiję su motinos karma, Mėnulis skatina motinos karmos virtimą jūsų karma. Visuose mituose Mėnulis moteriškos lyties būtybė. O kadangi jūsų Mėnulis – Jaučio ženkle, tai būtent tokią Mėnulio padėtį ir lėmė motina. Šitaip ji tarsi norėjo jums duoti žinią, parodyti kelią, padėti gyventi su savo Mėnulio karma. Dažnas žmogus sužinojęs, kad jo horoskope motinai tenka tokia dominuojanti padėtis, pasijunta keistai. Tačiau tūkstančiai horoskopų patvirtino, kad Mėnulis spinduliuoja paslaptingą motinos žinią, atskleisdamas paties žmogaus karmą.

Jūsų Mėnulis leidžia spėti, kad jums labai svarbus juslinis gyvenimo pradas.

Tačiau pirmiausia nupieškime jūsų motinos paveikslą: Mėnulis Jaučio ženkle rodo, kad motina, pradėdama jus, pastojo, patirdama juslinį malonumą. Tai buvo viena jos gyvenimo viršūnių. Jūs buvote jos moteriškumo patvirtinimas, stiprinantis jos savimonę, savo vertės pajautimą. Pajutusi nešiojanti būsimą kūdikį ji pasijuto tikra moterimi. Ji tuo labai didžiavosi ir visus devynis mėnesius, nešiodama jus pilve, buvo tiesiog save įsimylėjusi. Motina tikėjosi, kad jai būsite ypač švelnus. Kai dar buvote kūdikis, ji mielai jus glamonėdavo, o laimingiausios jos gyvenimo akimirkos buvo tos, kai užmigdavote ant jos rankų. Kiekvienas valgio gaminimas, kai motina stovėdavo prie viryklės, tapdavo tikra “pilvo švente”. O Kūčios, Kalėdos, sausainių kepimas – nepamirštamų pojūčių vakarai… Motina džiaugdavosi, suteikusi jums džiaugsmą. Ji didžiavosi savo vaiku, kuris gražiai augo ir brendo – tokio vaiko ir norėjo. Mamos virtuvė lėmė ir jūsų skonį – ar gali būti kur skaniau negu mamos virtuvėje?

Taigi savo motiną turėtumėte prisiminti kaip rūpestingą moterį (žinoma, jeigu atmintis jūsų neapgauna). Ją apimdavo neviltis, kai prie pietų stalo jūs lėkštėje šakute vangiai vartydavote maisto gabalėlius; tuomet ji tapdavo griežta. Mat jai rūpėjo, kad jums niekuomet netrūktų maisto. Jūs turėjote išaugti stiprus (stipri), kad sugebėtumėte įvykdyti visas užduotis.

Vieni gražiausių prisiminimų – iškylos į gamtą dviese su mama. Ji tikėjosi, kad gerbsite augalus, mylėsite gyvūnus, pačią Gamtą. Mama norėjo, kad tvarkytumėte savo kambarį ir jį paverstumėte maža pasakų karalyste, o ji buvo to pasaulio karalienė, namų malonumų karalystės valdovė – tokią mamą ir prisimenate iš vaikystės.

Galbūt savo motiną matote ir kitokią. Bet jūsų Mėnulio padėtis susieta su jūsų gimimo data, o sąmonėje likę prisiminimai turbūt siekia daugiausia tą laiką, kai buvote ketverių metų. Mėnulis reiškia glaudžius jausmus, kuriuos motina jaučia savo vaikui gimdydama. Tokia jos žinia vaikui, neįsisąmoninti prisiminimai, kuriuos ji atnešė iš savo šeimos praeities ir jam perdavė. Taigi ne taip ir svarbu, kokią savo motiną prisimeni vėliau, nes horoskopas apima gilesnius klodus, atskleidžia tiesą: jus gimdydama motina iš tikrųjų veikė jūsų labui. Ir tą akimirką, kai ji prie širdies pirmąjį kartą priglaudė mažą gyvą ryšulėlį, kurį pati atnešė į ši pasaulį, Mėnulio padėtis jūsų gimimo horoskope išlaisvino tuos motinos jausmus. Si padėtis išreiškia motinos norus, lūkesčius ir svajones, skirtas jums, vaikui. Tokios žinios iš tų laikų, kai motina baimingai klausėsi, kaip po jos širdimi plaka mažytė širdelė. Karmos astrologijoje jūsų motinos Zodiako ženklas ir jos Mėnulio padėtis nėra svarbūs – reikšmingas vien jūsų paties horoskopas. Mat jis viską ir nusako. Greta Saulės karmos jis labiausiai ir veikia žmogaus karmą.

Tačiau kodėl mama paliko būtent Mėnulį Jaučio ženkle? Nes norėjo, kad jūs įleistumėte šaknis! Jūsų motinai ir jos protėviams vienodai rūpi ir jūsų, ir jų pačių ateitis. Matyt, kažkas nelemto įvyko praeityje (nelaimė arba neišvengiama katastrofa) .Tačiau kad ir kas ten būtų, tasai įvykis pažadino norą įleisti šaknis. Tai reiškia – turėti savo vietą šioje Žemėje, jaustis patikimai ir saugiai. Taigi gyvenkite praktiškai, pasiimdami iš gyvenimo tai, kas geriausia. Jūsų užduotis – taip įleisti šaknis, kad vėjo gūsis jūsų, tarsi kokio medžio, neišrautų ir nenuneštų. Tik tokiu atveju galima sukaupti ir turtus (tai sena jūsų giminės moterų svajonė!). Taip, jūsų giminės praeityje būta moterų, nesuvokusių, nei kas jos, nei kur turėtų gyventi. Jos blaškėsi, jų gyvenimui trūko pastovumo, kartais – net kampelio vaikui pervystyti. Šios moterys buvo bejėgės, nesugebančios išsaugoti savo vaikų, kai kas nors juos kėsinosi atimti.

Mėnulis Jaučio ženkle dažnai rodo tokios karmos priežastį. Tai tremtis, karas, bankrotas, sugriovimas, netektis, finansinė krizė. Su tokiais įvykiais tenka susidurti tyrinėjant kiekvieno žmogaus, kurio Mėnulis yra Jaučio ženkle, protėvių gyvenimo istoriją (tiesa, kai kada faktai būna žinomi, o kartais juos tenka atrasti). Paprastai šie įvykiai būna tragiški, bet pernelyg neišsiskiriantys: trūko lėšų namui statyti arba nesugebėta namo kaip palikimo palikti vaikams. Todėl sustiprėjo noras šiame pasaulyje turėti savą, patikimą vietą – gimtinę, kurioje gyventum be didesnių rūpesčių. Atrodo, kad veikiant tragiškam likimui, vargui ir netektims stiprėjo protėvių noras, kad ateitų kažkas, kurio Mėnulis yra Jaučio ženkle ir užkirstų kelią praradimams. Mėnulis Jaučio ženkle mūsų širdyje pažadina stiprų norą atrasti vietą šioje Žemėje, kur galėtum įleisti šaknis, kur augtų vaikai, plėstųsi giminė.

Kiekvienas žmogus viduje nešiojasi Mėnulio moterį – atvaizdą, nuojautą, kad jis yra, žinias apie tolimą praeitį. Ši Mėnulio moteris atitinka Mėnulio padėtį žmogaus horoskope. Jūsų Mėnulio moteris – turtinga, papuošta gėlėmis. Ji sėdi lauke, pasidabinusi retų, vertingų, Žemės gelmėse rastų brangiųjų akmenų karūna. Žemės dvasios – jos draugai, ji kalbasi su gyvūnais ir augalais. Ji tokia pat vaisinga kaip ir ją supanti gamta.

Jeigu jūs – vyras, tai ieškosite būtent tokios moters. Ir vieną kartą radę – nebepaliksite. Jeigu esate – moteris, tai įsivaizduokite, kad esate būtent tokia, kokia jau seniai ir jaučiatės. Atsiverkite, suteikite šiai moteriai daugiau vietos!

Tyrinėjant karmines apraiškas neretai paaiškėja, kad žmonių, kurių Mėnulis yra Jaučio ženkle, praeityje dažnai iškildavo grėsmė, jog sustos gyvenimo eiga. Pavyzdys – viena moteris, kurios Mėnulis yra Jaučio ženkle. Šios moters giminė iš motinos pusės (jos motina ir motinos tėvai) žuvo bombai pataikius į jų namą. Liko gyva tik duktė (ta moteris, apie kurią čia pasakojama), kuri tuo metu žaidė su drauge gretimame name. Dar viena moteris, kurios astrologinis likimas – analogiškas, XX a. pradžioje per gripo epidemiją neteko savo senelių (mirė ir septyni senelio bei senelės broliai bei seserys).

Žmogus, kurio Mėnulis yra Jaučio ženkle, stengiasi įgyvendinti norą turėti vaikų, trokšta palikuonių. Jo protėviai gali būti tikri, kad toks žmogus užtikrins giminės ateitį, jos gyvenimo upė neišdžius, bus pasiekta ir jūra – išganymas begalybėje. Žinoma, praktiškai mąstančiam logikui tokios mintys atrodytų kvailos ir beprasmiškos. Argi ateitis gali įtakoti praeitį? Argi kažkas, kas įvyks ateityje, gali suteikti pasitenkinimo tiems, kurie gyveno praeityje?

Tačiau įžangoje minėjome, kad negalima keliauti į karmos šalį, jei sąmonė liko kasdieniška, buitiška. Čia galioja kiti laiko ir erdvės dėsniai. Keista, bet paaiškėjo, kad žmonės, kurių Mėnulis yra Jaučio ženkle, dažniau susilaukia moteriškos lyties palikuonių. Taigi toks žmogus greičiausiai turės dukrą. Beje, tai irgi atitinka protėvių gyvenimo tyrinėjimo rezultatus – mat vienais atvejais protėviams reikalingesni vyriškos giminės, o kitais – moteriškos giminės palikuonys. Žinoma, ne visuomet įvykiai klostosi būtent taip, mat vaiko lytį įtakoja abu tėvai ir motina, ir tėvas, todėl persipina įvairios įtakos.

Jau aiškinome, kad jūsų Mėnulis Jaučio ženkle leidžia nuspėti tam tikrus praeities įvykius, be to, padeda nustatyti ir šių dienų bei ateities užduotis. Daugiausia kalbėta apie šeimą ir giminę. Tačiau Mėnulis Jaučio ženkle – ne vien šeimos ir praeities raiška. Žmonės, kurių Mėnulis yra Jaučio ženkle, praturtina gyvenimo įvykius ir apraiškas, suteikia jiems šaknis. Kiekviena mintis, noras ar planas jų mintyse įgauna pavidalą. Tai nuostabu. Jūs esate juslingas, praktiškas žmogus, viską sudedate į turtingą savo dvasios indą ir paverčiate praktiškais, realiais dalykais, kuriuos galima paliesti. Svarbu suprasti, kad jūs (tokios jūsų Mėnulio savybės) nesate koks vėjo pamušalas, bet nesate ir ugningas žmogus. Ne, jums reikia laiko, kad tikslai subręstų viduje. Tos brandos nepaspartinsite, tačiau visų jūsų pasiekimų pamatas bus materialus. Toks įgimtas polinkis skirtas įrengti savo namams, praturtinti įvairius dalykus, suteikiant materialios vertės. Taigi jūs – lyg seifas, lobių skrynelė, teikianti vertybėms daiktiškumo, pastovumo. Jūs – lyg motina Žemė, kurioje viskas auga, gražėja ir žydi.

Galiausiai pasakykime dar vieną svarbų dalyką: galbūt skaitydami ši skyrelį susidarysite įspūdį kad jūs su savo Mėnuliu toks ypatingas ir nepakartojamas buvote todėl, kad veikėte motinos, jos giminės protėvių vardu. Žinoma, tai tiesa. Bet dar pridursime: čia ir dabar atsiradote todėl (tokia jūsų reinkarnacijos priežastis), kad jūsų siela pati įsitraukė į veiksmą. Kitaip tariant, viename iš ankstesnių gyvenimų buvote moteris, neturinti namų. Jūsų praeityje buvo karas, badas, tremtis, skurdas ir neviltis. Atsigręžę į praeitį pamatysite motinas, negalėjusias išmaitinti savo vaikų. Tais laikais žmonės krisdavo kaip musės, o visas jų turtas tilpo ryšulėlyje ant nugaros. Todėl ir kilo noras gyventi turtingiau, saugiau, tarsi stipriam medžiui įleisti šaknis.

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.