mėnulis mergelės ženkle

Svarbu! Prieš pradėdami skaityti būtinai išsiaiškinkite kuriame ženkle yra Jūsų mėnulis. Tai padaryti galite įvesdami savo gimimo datą į šiame puslapyje esančią skaičiuoklę.

Išsamiai apie žmogaus mėnulį Mergelės ženkle

(Spauskite čia, jeigu norite skaityti apie kitą zodiako ženką)

Jūsų Mėnulis yra Mergelės ženkle – šeštajame astrologinio Zodiako ženkle. Sis ženklas – augimo, brandos, derliaus ir ateities planavimo simbolis. Jūsų Mėnulis tai ir skatina, taigi visos jumyse esančios galimybės auga, plečiasi ir brandina vaisius.

Mat Mėnulis įkūnija priėmimo, moteriškumo principą, kuris skiriasi nuo vyriškojo Saulės principo. Pamąstykite, kas vyksta danguje, apie Saulės ir Mėnulio ryšį: Saulės spinduliai apšviečia Mėnulį, ir mes jį pamatome, spinduliai suteikia jam galimybę egzistuoti mūsų sąmonėje. O Mėnulis sugeria ir perkeičia Saulės spindulius, pats tapdamas šviesos šaltiniu. Tai labai panašu į apvaisinimą, nėštumą ir gimdymą: moteris pastoja, vyro sėklą paversdama nauja būtybe.

Dabar žodžius “Saulė” ir “vyras” pakeiskite kitais – dvasia, valia, noras, planas. O “Mėnulis” ar “moteris” – tai pastojimas, gavimas, materialus pagrindas, priėmimas, kūrimas, auginimas, maitinimas. Dabar suprantate, kas vyksta tarp Mėnulio ir Saulės – tai nuolatinė davimo, priėmimo, kaitos tėkmė.

Dar vienas dalykas, su kuriuo teks susitaikyti – jūsų Mėnulio padėtį Mergelės ženkle lėmė jūsų motina ir jos protėviai. Tiksliau tariant, jūsų ir motinos karmos puikiai papildo viena kitą. Per Mėnulį esate susiję su motinos karma, per Mėnulį jūsų karma ir virs jūsiške. Visuose mituose Mėnulis – moteriškos lyties sutvėrimas. Jūsų Mėnulis – Mergelės ženkle, ir tokią Mėnulio padėtį į jūsų lopšį įdėjo motina. Šitaip ji norėjo jums duoti žinią, parodyti kelią, padėti gyventi su savo Mėnulio karma.

Dažnas žmogus sužinojęs, kad jo horoskope motinai tenka tokia dominuojanti padėtis, pasijunta keistai. Tačiau tūkstančiai horoskopų patvirtino, kad Mėnulis spinduliuoja paslaptingą motinos žinią, atskleisdamas paties žmogaus karmą.

Mėnulis Mergelės ženkle leidžia spėti, jog šeimos santykiai lėmė, kad į pasaulį ateitų paprasti, savarankiški vaikai. Tokie, kuriais nereikia pernelyg rūpintis, nebūtina nuolat užjausti ir dėl jų aukotis. Jūsų šeimai reikėjo tokio stipraus ir savarankiško vaiko, koks (kokia) buvote jūs. Šis karmos variantas pasitaiko tada, kai motinai tenka rūpintis ne vien namais, bet ir dirbti, jeigu ji dar jauna, dar nelabai moka auginti vaikus. Tai pasitaiko ir šeimose, kuriose jau yra vaikų (ar gims dar keletas). Mat karma numato ir ateitį, kurdama būsimųjų krizių, likimo smūgių ir poreikių strategiją. Gimsta tokie vaikai, kurių giminei, klanui prireiks ateities problemoms įveikti. O Mėnulis Mergelės ženkle – garantija, kad vaikas bus paprastas, greitai taps savarankiškas, taigi, liaudiškai šnekant, apie jį “nereikės tūpčioti”. Ir Mėnulis Mergelės ženkle vaikui pasiunčia tokią žinią: “Auk greitai, nes turi kuo greičiau tapti suaugęs!”

Mėnulis Mergelės ženkle reiškia, kad jūsų motina buvo labai meili, jus rūpestingai prižiūrėjo, o jums gimstant ją apėmė tylios laimės jausmas. Ją labai giliai palietė ta mažytė būtybė, kurią ji tik ką gimusią paėmė ant rankų. Motina gebėjo giliai jausti. Bet nebuvo linkusi į džiaugsmingą pastojimo lengvumą, jo žaismingumą, nemanė jį esant savaime suprantamu dalyku. Jos Mėnulis Mergelės ženkle nurodo, kad motina giliai širdyje labai troško tokio vaiko – jai regėjosi, kad taip bus patvirtintas jos moteriškumas. Galbūt ir pati to nesuvokė. Pirmą kartą priglaudusi vaiką prie savo krūtinės, pirmą kartą paglosčiusi jo galvelę ji pasijuto tikra moterimi, patenkinta, laiminga motina.

Motina tikėjosi, kad jūs, jos vaikas, būsite savarankiškas. Ji nenustebtų, jeigu jau pirmosiomis savo gyvenimo dienomis prašnektumėte tarsi suaugęs. Ji laukė, kad jūsų asmenybė vystysis septynmyliais žingsniais. Tiesa, pati nevertė šitaip skubėti, tai vyko natūraliai. Motina buvo įsitikinusi, kad pagimdė nepaprastą vaiką, – ir jūs iš tikrųjų buvote toks. Lyg kokia matematikė ji fiksavo viską, ką jos mažylis išmokdavo anksčiau negu kiti vaikai. Kai pirmą kartą nusišypsojote, jos širdis atsivėrė. Ji nebuvo iš tų linksmų, jausmingų mamų, kurios valandų valandas myluoja savo kūdikį. Ne, ji buvo smalsi, atidi motina. Jūs ir nesidavėte myluojami, o juk motinos taip mėgsta myluoti savo vaikus. Anksti panorėjote gyventi savo mažą, savarankišką gyvenimą. Spardėtės kojytėmis, šitaip vaduodamiesi iš glamonių, kurios jums atrodė per glaudžios, kurios tarsi “prirakindavo meilės grandinėmis”. Greitai tarp jūsų ir motinos užsimezgė kažkas panašaus į draugystę, abipusės pagarbos jausmą.

Turbūt vieni gražiausių vaikystės prisiminimų – valandos, kai motina jums skaitydavo pasakas ar pasakodavo įvairias istorijas. Tuomet mintys jūsų galvytėje skriedavo per vaizduotės šalis. Jus supo įvairiaspalvė, besijuokianti, dainuojanti, šviečianti, tamsi, pavojinga, švytinti stebuklų šalis. Jūs miegodavote kvepiančioje medžių žiedų jūroje. Mama jums statydavo pasakų pilis, ji būdavo jūsų vaikiškų sapnų karalienė. Ir mama taip džiaugdavosi matydama, kai džiūgaujate jūs. Abu jūs sudarėte tarsi slaptą draugiją!

Mama didžiavosi savo vaiku, kai jis pradėjo ropinėti. Tuomet jūsų šeimoje visi pabrėždavo, kad kaimynų vaikas dar neišmoko ropoti. Ir mama švytėdavo iš džiaugsmo. Jai atrodė, kad tos pirmosios vaikiškos pastangos – jau lyg ištarti žodžiai. Jūs anksti pradėjote kalbėti – anksčiau negu kiti vaikai, netgi anksčiau už kitus išmokote stovėti. Tiesa, kartais mamai kiek trūkdavo jūsų vaikiško bejėgiškumo, netikrumo, baimės jausmo, kuris vertė kitus vaikus žaidimų aikštelėje nepaleisti mamos sijono. O jūs netrukus tapote gąsdinančiai savarankiškas, kartais – išmintingas it senis. Taigi buvote toks vaikas, kuris gebėjo ir suprato daugiau už savo bendraamžius. Tačiau mama tokio ir norėjo – visiškai atitikote jos lūkesčius. O kadangi buvote savarankiškas, ji netrukus galėjo užsiimti jai svarbiais dalykais. Kartais motina atrodydavo tolima, nepasiekiama, tačiau iš tikrųjų vaikas jai labai rūpėjo. Jos ir vaiko ryšys buvo rimtas, pagrįstas žinojimu, tada ir dabar abudu siejančiu liūdesiu – jūsų bendrąja karma.

Minėta, kad Mergelė yra šeštasis Zodiako ženklas, užbaigiantis vasarą. Po to, įsigalėjus Svarstyklių ženklui, prasideda ruduo. Natūralų, savaime suprantamą vasaros laiką, kurį simbolizuoja du Zodiako ženklai (Liūtas ir Vėžys) pakeičia kitokia nuotaika, kuriai būdingas ne tik būties džiaugsmas, bet ir melancholija: juk vasara (gyvenimas) – ne amžina. Kai Mergelės laikotarpiu virš pievų kyla rūkas, staiga suvokiama, kad viskas praeina, ir užplūsta mintys apie būties laikinumą. Juk artėjanti žiema sielai reiškia senatvę, ligą ir mirtį. Tokia buvo jūsų motina, tokia ir jūsų būtis – dar vasariška, iš pažiūros – nerūpestinga, tačiau ir sklidina susimąstymo bei minčių.

Mergelės ženklas spinduliuoja jaunystę ir nekaltybę. Iš tikrųjų žmonės, kurių Mėnulis yra Mergelės ženkle, dažnai lieka bevaikiai. Toks jų atsakas į nepermaldaujamai slenkančius metus. Jie ieško alternatyvos; jiems atrodo, kad likti bevaikiam ir yra toji alternatyva, tačiau taip tik nusigręžiama nuo Gamtos. Nes Gamtos ratą ir sudaro gimimas, augimas, vaikų susilaukimas, senėjimas ir mirtis. Mėginti iš šio rato išbraukti vaikus tai prieštarauti Gamtai. Beje, celibatas anksčiau buvo gydymo dalis. Žmonės, kurių Mėnulis yra Mergelės ženkle, ilgiau išlieka jauni nei kiti. Tokia viena iš priemonių nustumti tai, kas neišvengiama (taigi – mirtį) kuo toliau į ateitį. Žmonių, kurių Mėnulis yra Mergelės ženkle, praeityje dažnai būta chaotiškų gyvenimo periodų: pavyzdžiui, moterys dažnai tapdavo nesąžiningų vyrų aukomis. Giminėje buvo senelis ar prosenelis, kuriam rūpėjo tik jo paties kūniški malonumai, jo paties gyvenimo ir nuotykių geismas.

Pateiksime pavyzdį iš Florianos gyvenimo: jos senelis savo šeimos gyvenimą pavertė visišku chaosu. Jis gyveno nenormaliai, apgaudinėjo savo žmoną, Florianos senelę. Panašiai gyveno ir Florianos motina. Jos vyras irgi ją apgaudinėjo, jam gimdė vaikus kitos moterys, net ir tarnaitė. Todėl protėviai kaip atsakymą į šeimoje tvyrančią netvarką į pasaulį atsiuntė Florianą, kurios Mėnulis buvo Mergelės ženkle. Jos karmos užduotis buvo ir karminė našta. Kiekvieną kartą Florianai pajutus, kad jos ir kokio vyro santykiai tampa rimti, ji paprasčiausiai… sprukdavo. Šitaip bėgdavo nuo visų vyrų, nesvarbu, geri jie ar blogi. Ji pagimdė vaiką, tačiau vaiko tėvą paliko dar anksčiau negu jis būtų galėjęs ją palikti. Viena išaugino vaiką, taip paklusdama savo Mėnuliui Mergelės ženkle. Tačiau jautėsi nelaiminga, netikra, kankinosi, nepasitikėjo vyrais ir taip pati apnuodydavo savo ir kiekvieno naujo vyro santykius. O Mėnulis Mergelės širdyje pasėja pavojingą sėklą – baimę būti laimingam. Šis nepasitikėjimas – stipriausias karminio Mėnulio Mergelės ženkle prakeiksmo požymis. Jį įmanoma numalšinti tiktai tiksliai suvokus karminę nepasitikėjimo priežastį.

Gali būti, kad savo motiną prisimenate kitokią nei čia aprašyta. Tuomet prisiminkite, kad jūsų Mėnulio padėtis susieta su gimimo data, o sąmonėje likę prisiminimai turbūt siekia daugiausia tą laiką, kai buvote ketverių. Mėnulis reiškia glaudžius jausmus, kuriuos motina jaučia vaikui gimdydama. Tokia jos žinia vaikui, neįsisąmoninti prisiminimai, kuriuos ji atnešė iš savo šeimos praeities ir jam perdavė. Taigi tai, kokią savo motiną prisimenate vėliau, nėra svarbu, nes horoskopas tyrinėja giliau, parodo tiesą – jus gimdydama motina iš tikrųjų veikė jūsų labui. Ir tą akimirką, kai ji prie savo širdies pirmą kartą priglaudė mažą gyvą ryšulėlį, kurį pati atnešė į ši pasaulį, Mėnulio padėtis jūsų gimimo horoskope išlaisvino jausmus, kuriuos mama tada jautė. Ši padėtis išreiškia motinos norus, lūkesčius ir svajones, skirtus jums, vaikui. Tokios žinios iš tų laikų, kai motina baimingai klausėsi mažytės širdelės po savo širdimi plakimo. Karmos astrologijos mokslui nesvarbu, koks motinos Zodiako ženklas, kokia Mėnulio padėtis – svarbus vien jūsų gimimo horoskopas. Ir tik jis, kartu su Saulės karma, iš esmės lemia žmogaus karmą.

Kiekvienas žmogus savyje nešioja Mėnulio moterį – atvaizdą ar viziją. Jūsų Mėnulio moteris – nakties karalienė. Ar žinote, kad yra nuostabi kaktusų rūšis, kurios žiedai išsiskleidžia tik vieną vienintelę naktį? Toks jausmu išsiskleidimas glūdi ir jumyse. Jis skirtas tai vienintelei akimirkai, kurios jokiu būdu negalima pražiopsoti. Tasai išsiskleidęs žiedas yra nakties karalienės gyvenimo kulminacija – tuo labiau, kad kiekvienas žiedas pasauliui vėliau padovanoja dar vieną naują.

Nesvarbu, kas jūs – vyras ar moteris, bet jumyse glūdi įsčios, kurios viską, kas į jas patenka, pakylėja, subrandindamos derlių. Tai nuostabu, nes kiekviena jums įdomi idėja gyvenime atsišaukia realiu aidu. Jūs ją įgyvendinate, paverčiate praktišku veiksmu. Mėnulis jums leidžia būti laiku reikiamoje vietoje. Ir jeigu susitaikysite su savo karma, ją pripažinsite, tuomet gyvenime dažniau atsidursite ten, kur skleidžiasi žiedai. Atsižvelgiant į jūsų gyvenimo realijas tai reikštų, kad dažnai atsidursite ten, kur renkamas gausus derlius. Ir – būsite apdovanoti.

Jūsų Mėnulio karma sieja jus ir motiną, tačiau karma atspindi ir jūsų praeities gyvenimus: žinote, ką reiškia prarasti tai, kas kiekvienai moteriai svarbiausia – mylimiausią vaiką. Žinote, kas tai – komplikuotas nėštumas, dramatiškas gimdymas. Tačiau dabar, šiame gyvenime, staiga atsirado galimybė veikti teisingai. Klysti negalima! Būtent dabar reikia, kad gyvenimo užuomazgos jokiu būdu nesunyktų. Todėl jūsų karma – žydėti ir subrandinti vaisius! Ir jūsų motina nuties jums tiltą.

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.