mėnulis skorpiono ženkle

Svarbu! Prieš pradėdami skaityti būtinai išsiaiškinkite kuriame ženkle yra Jūsų mėnulis. Tai padaryti galite įvesdami savo gimimo datą į šiame puslapyje esančią skaičiuoklę.

Išsamiai apie žmogaus mėnulį Svarstyklių ženkle

(Spauskite čia, jeigu norite skaityti apie kitą zodiako ženką)

Jūsų Mėnulis yra Skorpiono ženkle – aštuntajame Zodiako ženkle.

Kad geriau suprastumėte savo Mėnulį ir žinotumėte, kaip jis veikia, pirmiausia išnagrinėkite astrologinį Skorpiono mitą. Jo esmė – tai gyvenimas, mirtis ir atgimimas. Mat Skorpiono požiūriu mirtis – ne gyvenimo pabaiga, bet tik perėjimas, tarpinė būsena. Atskiras gyvenimas gali baigtis, tačiau gyvenimas apskritai – amžinas. Skorpiono ženklo laikotarpiu, spalio pabaigoje bei lapkričio mėnesį, baigiasi daugybės būtybių gyvenimai, tačiau ruošiamasi ir naujam gyvenimo ciklui: ten, kur nuo medžio nukrenta lapas, jau slypi būsimo ūglio užuomazga.

Skorpiono požiūriu mirtis reikalinga tam, kad išnyktų atskiri individai, bet išgyventų visuma. Taigi mirtis – tai smulkaus individo paklusimas visumai.

Mėnulis įkūnija priėmimo, moteriškumo principą, kuris skiriasi nuo vyriškojo Saulės principo. Pamąstykite apie tai, kas vyksta danguje, apie Saulės ir Mėnulio ryšį: Saulės spinduliai apšviečia Mėnulį, mes jį pamatome. Spinduliai suteikia jam galimybę egzistuoti mūsų sąmonėje. O Mėnulis sugeria ir transformuoja Saulės spindulius, pats tapdamas šviesos šaltiniu. Tai panašu į apvaisinimą, nėštumą ir gimdymą: moteris pastoja, vyro sėklą paversdama nauja būtybe.

Dabar žodžius “Saulė” ir “vyras” pakeiskite kitais – dvasia, valia, noras, planas. O “Mėnulis” ar “moteris” – tai pastojimas, gavimas, materialus pagrindas, priėmimas, kūrimas, auginimas, maitinimas. Dabar suprantate, kas vyksta tarp Mėnulio ir Saulės – tai nuolatinė davimo, priėmimo, kaitos ir grąžinimo tėkmė.

Dar vienas dalykas, su kuriuo teks susitaikyti: jūsų Mėnulio padėtį Vandenio ženkle lėmė motina ir jos protėviai. Jūsų ir motinos karmos puikiai papildo viena kitą. Per Mėnulį jūs susiję su motinos karma, per Mėnulį jūsų karma ir virs jūsiške. Visuose mituose Mėnulis – moteriškos lyties sutvėrimas. Jūsų Mėnulį Skorpiono ženkle į lopšį įdėjo motina. Taip ji norėjo jums duoti žinią, parodyti kelią, padėti gyventi su savo moteriškąja Mėnulio karma. Dažnas žmogus sužinojęs, kad jo horoskope motinai tenka tokia dominuojanti padėtis, pasijunta keistai. Tačiau tūkstančiai horoskopų patvirtino, kad Mėnulis spinduliuoja paslaptingą motinos žinią, atskleisdamas ir paties žmogaus karmą.

Pakalbėkime apie motiną: ji buvo arba yra aistringa moteris. Ir jeigu jūsų prisiminimai apie ją – kitokie, neskubėkite protestuoti! Tą nesutapimą dar panagrinėsime. O dabar nebūtina pateikti motinos paveikslą tokį kokį matėte jūs. Pateikiame horoskopo nuorodas. Jame apibūdinta jūsų motina – tokia pat reali kaip ir ta, kurią prisimenate. Ji – aistrų blaškoma moteris!

Tačiau (tai svarbu) motinos perduotos jūsų aistros raiška ne išraiškingi gestai, efektingi pasirodymai ar garsios šnekos. Tai viduje rusenanti ugnis, kartais vos ne sudeginanti jus. Nes motina nebuvo linksma moteriškaitė, niūniuojanti rytais smagias daineles. Ji buvo rimta, kartais pernelyg atsargi, nelabai kuo pasitikinti. Nuolatos atidžiai stebėdavo, ką veikia jos vaikas (jūs). Juk jauną, švelnų, neatsparų jūsų gyvenimą galėjo skausmingai paveikti ar net sugadinti atviras langas, židinio ugnis. Tačiau tokia buvo tik viena motinos rūpesčių dalis. Kita vertus, ji kone nuolatos mėgino jūsų atsparumą ir gebėjimą kentėti: užkraudavo sunkius darbus, o kartais, priešingai, palikdavo vienut vienutėlį (nors ir pykdavote). Taigi apskritai jūsų negalima pavadinti lepūnėliu. Iš kur tokie prieštaravimai? Atsakymą rasite, iššifravę Skorpiono Mėnulio ženkle įrašytas paslaptis ir rimčiau patyrinėję savo motinos ir jos protėvių praeitį.

Minėjome, kad pagrindinė Skorpiono lygmens tema – gyvybė ir mirtis, tiksliau – klausimas, kaip įveikti mirtį. O atsakymas į šį klausimą ir buvote jūs (nors gyvenimo pradžioje tebuvote tik mažytis gyvas ryšulėlis). Jums gimus atsivėrė šaltinis, suteikiantis gyvenimo tėkmei naujos galios. Taip buvo už-tikrinta patikimesnė ateitis, tarsi priartėjo jūra, jūsų protėviai galėjo lengviau atsidusti. Ir vėl užgimė viltis, kad bus galima gyventi toliau.

Tyrinėjant astrologinę žmonių karmą dažnai paaiškėja, kad vaikai, kurių Mėnulis yra Skorpiono ženkle, į šį pasaulį atkeliauja ypatingu metu. Pavyzdžiui, beveik iškart po to ar prieš tai (maždaug vienerių metų laikotarpiu), kai giminėje kas mirdavo. Išėjusieji užleido jums savo vietą (arba aukštesnės jėgos numatė, kad tai turi įvykti). Ir tada galėjote ateiti ir jūs.

Ar suprantate, kodėl motina buvo tokia baiminga ir kartu tokia kieta? Viena vertus, tam, kad išgyventumėte, reikėjo jus apsupti rūpesčiu bei dėmesiu. Jūs buvote naujas gyvenimas, naujas žmogus, tęstinumas, kurį reikia saugoti tarsi liepsnelę, neturinčią užgesti. Kita vertus, jeigu mažojo Skorpiono kietai negrūdintų nuo gresiančių pavojų, jo gyvenimas liktų bevertis. Mat neturėjote tapti lepus, nesavarankiškas, išrankus, antraip nesugebėtumėte atsispirti gyvenimo audroms.

Taigi jūsų karma – žvelgti mirčiai į akis. O užduotis – padaryti viską, kad mirtis neateitų per anksti, užtikrinti gyvenimo tąsą per vaikus ir vaikaičius.

Tai reikštų, kad privalote ar privalėjote turėti vaikų. Toks yra pirmasis jūsų karmos plano punktas. Nėra kito Zodiako ženklo (išskyrus Mėnulį Vėžio ženkle), kuris taip tikslingai stengtųsi įvykdyti šią užduotį. Taigi jūsų karminė užduotis – turėti vaikų ir vaikaičių, kad gyvenimas tęstųsi amžinai!

Jeigu jūs – moteris, tai jūsų įsčios trokšta arba jau pasirengusios turėti daug vaikų; jos geidžia būti apvaisintos. Jūsų aistringumo priežastis – amžinybės ilgesys, nes kiekvienas orgazmas simbolizuoja naujo gyvenimo pradžią (nesvarbu, ar jūs tuo metu apie tai galvojate). Jeigu jūs – vyras, tai ieškote tokios laukiančios ir besiilginčios moters. Norite būtent tokios moters, kad ji pagimdytų jums vaikų ir padovanotų amžiną gyvenimą.

O jeigu likote bevaikis (bevaikė)? Tuomet savo valia atsisakėte turėti vaikų. Vienintelė priežastis, galinti priversti taip elgtis – tai noras sustiprinti gyvenimo tėkmę kitoje vietoje. Šį atsisakymą reikėtų interpretuoti taip: kai iš dviejų silpnų upių viena atiduoda savo vandenis kitos labui, tuomet kita upė tampa stipresnė. Ir jūsų gyvenime turi būti ta kita upė, kurią nesąmoningai stiprinate.

Panagrinėkime dar vieną, mistiškąjį atsisakymo variantą. Skorpiono Zodiako ženklo simbolis siejamas su voragyviu skorpionu. Tačiau yra ir kitas simbolinis šio ženklo gyvūnas baltasis erelis. Tai išsilaisvinęs Skorpionas, pats atradęs kelią į amžinybę ir išganytas. Taigi net ir bevaikiam žmogui, kurio Mėnulis yra Skorpione, rojaus vartai atviri. Dar vienas jūsų mėnuliškosios karmos aspektas – kiekvieną akimirką žvelgti mirčiai į akis.

Jūsų gyvenimas – dramatiška, aistringa kelionė. Nesupraskite klaidingai: jums negresia didesni pavojai nei kitiems. Tiesiog geriau numatote tuos pavojus, giliau žvelgiate. Kiekvieno žmogaus viduje – Mėnulio indas. Per jį pajuntamas pasaulis (ir Mėnulis danguje atliepia į Saulės šviesą, ją sugeria ir atspindi). Jūsų Mėnulis yra Skorpiono ženkle, o jūsų indas – tylus ir paslaptingas: į jį viskas nugramzdinama, ištiriama, ar tinka gyventi, ar padeda išgyventi. Šio jūsų nepatiklumo priežastis tai noras patikrinti, ar tokia patirtis padės išsilaikyti, drąsiai žvelgti mirčiai į akis.

Jūsų Mėnulis – tarsi padidinamasis stiklas, rodantis menkiausią trūkumą. Taigi intuicija – geriausia priemonė rasti tiesą. Tai, kas išlaiko jūsų egzaminą, nugalės visas gyvenimo audras.

Pridursime, kad teisingai įvertinate Mėnulio kokybę. Juk Mėnulis – ne mašina, jis nėra dalykiškas, objektyvus, tačiau nėra ir neutralus. Jūsų Mėnulis gyvas. Jo stiprybė ateina iš dangaus, ją maitina jūsų motyvacija. Šio Mėnulio jėgos skiriamos tik tam, kas jums patinka, atrodo teisinga. Jūsų Mėnulis jus paverčia aistringu žmogumi, nors ir saugotės, baiminatės menkiausio pavojaus, taigi ilgainiui tampate nepatiklus. Tačiau jokiu būdu nesileiskite užvaldomi šio perdėto savisaugos instinkto Taip, jis saugo, tačiau gyventi nuolat bijant, niekuo nepasitikint – ne jūsų gyvenimo tikslas. Tikrasis jūsų gyvenimo tikslas – šviesa.

Vėl prisiminkime motiną: pervertę jos gyvenimo puslapius rasite daug liūdesio ir kančios. Jos gyvenimo dažna viešnia – mirtis, o kartais – net ir baisiausias praradimas, vaiko mirtis. Motinai dažnai rodėsi, kad ją visi paliko. Tačiau ji ne-pasidavė, atrado savyje gyvybės galių, kurias įdėjo į jūsų lopšį. Buvote jai viskas, jos alfa ir omega, amžinasis gyvenimas. Atleiskite jai, kad kartais ji jus atstumdavo: taip atsitikdavo iš meilės, nes mama norėjo užauginti ištvermingą vaiką. Turėjote būti stiprus, atsparus kaip indėnas, išėjęs į karo taką kovoti su mirtimi.

Galbūt savo motiną prisimenate kitokią negu čia aprašyta. Tačiau nepamirškite, kad jūsų Mėnulio padėtis susieta su gimimo data, o sąmonėje likę prisiminimai turbūt siekia daugiausia tą laiką, kai buvote ketverių. Mėnulis reiškia glaudžius jausmus, kuriuos motina jaučia savo vaikui gimdydama. Tai jos žinia vaikui, neįsisąmoninti prisiminimai, kuriuos ji atnešė iš savo šeimos praeities ir jam perdavė.

Tai, kokią savo motiną prisimenate vėliau, nėra svarbu, nes horoskopas tiria giliau ir parodo tiesą: jus gimdydama motina jus palaikė. Tą akimirką, kai ji prie savo širdies pirmąjį kartą priglaudė mažą gyvą ryšulėlį, kurį atnešė į šį pasaulį, Mėnulio padėtis jūsų gimimo horoskope išlaisvino jausmus, kuriuos mama tada jautė. Ši padėtis išreiškia motinos norus, lūkesčius ir svajones, skirtas jums, vaikui. Tokios žinios iš tų laikų, kai motina baimingai klausėsi mažytės širdelės, kurią nešiojo po savo širdimi, plakimo. Karminės astrologijos mokslui nesvarbus jūsų motinos Zodiako ženklas ir jos Mėnulio padėtis – reikšmingas vien jūsų paties horoskopas.​

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.