mėnulis vandenio ženkle

Svarbu! Prieš pradėdami skaityti būtinai išsiaiškinkite kuriame ženkle yra Jūsų mėnulis. Tai padaryti galite įvesdami savo gimimo datą į šiame puslapyje esančią skaičiuoklę.

Išsamiai apie žmogaus mėnulį Vandenio ženkle

(Spauskite čia, jeigu norite skaityti apie kitą zodiako ženką)

Jūsų Mėnulis yra Vandenio ženkle, vienuoliktajame Zodiako ženkle. Zodiake pamatysite, kad po Vandenio ženklo yra Žuvys – paskutinis Zodiako ženklas. Po to – nulinis taškas; naują ciklą pradeda Avinas. O prieš Jūsų Mėnulio ženklą eina Ožiaragis, žiemos ženklas, rodantis laikotarpį, kada tenka susidurti su mirtimi, sąstingiu, naktimi.

Kartu su savo Mėnuliu jau įveikėte žiemą. Žiema baigėsi, ir vasarį (kuris apima didesnę įūsų Zodiako ženklo dalį) ledas pradeda lūžinėti, tirpsta sniegas, ir pirmieji šilti Saulės spinduliai pažadina Gamtą.

Jeigu jūsų Mėnulis – Vandenio ženkle, vadinasi, kai kurie dalykai jau atlikti, jau sutvarkėte kažkokį svarbų reikalą. Dabar laisvai galite žengti į naują ciklą, naują pradžią.

Toks yra ir jūsų gyvenimo motto, nulemtas Mėnulio Vandenio ženkle: būti laisvam! Veržiančių pančių, sunkumo, tamsos laikus jau išgyvenote. Tokia nuotaika valdo jūsų Mėnulį: norisi nusimesti seną drabužį, sėsti į valtelę ir – plaukti į naujus kraštus.

Mėnulis panašus į indą, įsčias. O Vandenio įsčios – maištingos. Tai, kas į jas įteka, turi transformuotis, o kartais – net ir virsti priešingybe. Žinote, apie ka kalbame, nes jau konfrontavote vos pradėjęs mąstyti – priešinotės motinai, mokytojui, visuomenei, vyraujančioms moralės nuostatoms. Jumyse kinta tų dalykų kokybė, jie susprogdina senas formas; pakinta ir turinys.

Įsivaizduokime tą metų laiką, kai gimsta Vandenis – tai sausio pabaiga, vasario pradžia. Pradeda skilti ledas, tirpsta sniegas, nuo kalnų čiurlena linksmi upeliai. Žmonės švenčia pavasarį, jie leidžia sau būti kitokie. Prasiveržimo, kaitos melodija lydi jūsų Mėnulį Vandenio ženkle. Toks ir jūsų karminis planas.

Mėnulis įkūnija priėmimo, moteriškumo principą, kuris skiriasi nuo vyriškojo Saulės principo. Pamąstykite, kas vyksta danguje, apie Saulės ir Mėnulio ryšį: Saulės spinduliai apšviečia Mėnulį, ir mes jį pamatome. Spinduliai suteikia jam galimybę egzistuoti mūsų sąmonėje. O Mėnulis sugeria ir transformuoja Saulės spindulius, pats tapdamas šviesos šaltiniu. Tai panašu į apvaisinimą, nėštumą ir gimdymą: moteris pastoja, vyro sėklą paversdama nauja būtybe.

Žodžius “Saulė” ir “vyras” pakeiskime kitais – dvasia, valia, noras, planas. O žodžiai “Mėnulis” ar “moteris” – tai pastojimas, gavimas, materialus pagrindas, priėmimas, kūrimas, auginimas, maitinimas. Taigi suprantate, kas vyksta tarp

Mėnulio ir Saulės – tai nuolatinė davimo, priėmimo, kaitos ir grąžinimo tėkmė. Dar vienas dalykas, su kuriuo teks susitaikyti – jūsų Mėnulio padėtį Vandenio ženkle lėmė motina ir jos protėviai. Jūsų ir motinos karmos puikiai papildo viena kitą. Per Mėnulį esate susiję su motinos karma, per Mėnulį jūsų karma ir virs jūsiške.

Visuose mituose Mėnulis – moteriškos lyties sutvėrimas. Jūsų Mėnulis yra Avino ženkle, ir tokią Mėnulio padėtį į jūsų lopšį įdėjo motina. Šitaip ji norėjo duoti žinią, parodyti kelią, padėti gyventi su ta Mėnulio karma. Dažnas žmogus sužinojęs, kad jo horoskope motinai tenka tokia dominuojanti padėtis, pasijunta keistai. Tačiau tūkstančiai horoskopų patvirtino, kad Mėnulis spinduliuoja paslaptingą motinos žinią, atskleisdamas ir paties žmogaus karmą.

Pirmiausia pakalbėkime apie jūsų motiną. Ji nebuvo, kaip sakoma, “tradicinė moteris”, tuo labiau – “tradicinė motina”, nesilaikė nuostatos, kad motina turi dieną ir naktį saugoti savo vaiką Ji nebuvo “perekšlė”. Motina stengėsi kuo mažiau nurodinėti, palikdama jums kuo daugiau laisvės. Jos elgsena nebuvo tipiška, greičiau – draugiška, ji anksti leido vaikui pajusti, kad jis – savarankiška, laisva ir nepriklausoma asmenybė. Žinoma, jūsų motina jus mylėjo, buvote tarsi koks jos “šuolis į aukštesnį lygmenį”, išsipildęs jos slaptasis noras. Motina jums perdavė savo slaptas svajones – buvote jos vilčių valtelė, išplaukusi į naują pasaulį.

Tačiau neapsigaukite, nes galbūt savo motiną prisimenate ir kitokią. Gal ji vėliau jums atrodydavo tarsi išsigandusi. Bet galbūt taip ji elgėsi tyčia, nenorėdama atskleisti savo tikrųjų norų. Vis dėlto pasąmoningai jūs abu troškote vieno – jokiu būdu neprisirišti prie vakarykščių dalykų! Būti laisviems! Mes abu – prieš visą likusį pasaulį! Motina jūsų pernelyg neglamonėjo, gerbdama asmeninę kito žmogaus erdvę, nes per glaudus artumas, saugumas, stiprūs jausmai – tai prievarta. Tačiau visuomet žinojote, kad ji jus palaikys. Ji buvo jūsų draugė, ir ne paprasta, bet – geriausia draugė. O tai svarbu.

Kai gimsta žmogus, kurio Mėnulis – Vandenio ženkle, tai ženklas, kad jo motina tiksliai nežino, iš kur ji kilusi. Galbūt ji pažista savo tikruosius tėvus, tačiau seneliai jai – mįslė. Taigi jos šaknys (ir jūsų) – neaiškios. Neturintis šaknų nepriklauso jokiai giminei, jis – tarsi vėjo blaškomas lapas, laisvas, neprisirišęs.

Praeityje tų, kurių Mėnulis yra Vandenio ženkle, tikrai būta vadinamųjų “gegužiukų” – vaikų, kurių tikrosios kilmės niekas nenumano. Dažniausiai toks vaikas – nesantuokinių ryšių vaisius. Taigi Mėnulis Vandenio ženkle slepia lengvabūdišką praeitį ar pamintas visuomenės normas.

O kaip vertintas toks nusižengimas? Ar visi jį laikė pažeidimu, ar stengėsi pagražinti? O gal apie tai bandė nutylėti, nuslėpti, vaizduoti, tarsi to nė nebuvo? Blogiausia, jeigu nusižengėlis buvo pasmerktas, jei nuo jo buvo atsiribota. Kuo egoistiškiau, bjauriau žmonės elgėsi su visuomenėje galiojančias moralės normas pamynusiu asmeniu, kuo jie buvo netolerantiškesni, – tuo sunkesnė ir jūsų asmeninė karma, sunkiau iš jos išsivaduoti.

Jeigu toks asmuo buvo žmonių teisiamas, persekiojamas, atstumtas, tai ir jus šiame gyvenime persekios prakeiksmas. Nesijausite pripažintas, vis atrodys, kad taip ničnieko ir nenuveikėte. Ir jeigu tada žmonės melavo, mėgindami užglaistyti įvykius, tai ir jums dabar teks meluoti ir “slapstyti galus”. Net negalėsite ir nenorėsite kitaip elgtis, nes tam, kad galiausiai būtų susitaikyta su praeitimi, jums teks kartoti tų dienų poelgius. Juk svarbu, kad tie įvykiai pagaliau būtų ištempti į dienos šviesą, o visuomenė juos įvertintų supratingiau, parodytų nors kiek pagarbos.

Žmogui, kurio Mėnulis yra Vandenio ženkle, atsitinka ir kitaip – gali būti, kad jo giminės praeityje šeimos saitai buvo tokie stiprūs, kad neliko nieko kita, tik juos nutraukti pabėgant. Taip atsitinka, kai giminaičiai stengiasi laikytis kuo arčiau vienas kito, kad apsisaugotų nuo išorinės grėsmės. Bet kai šeimos ryšiai tampa itin glaudūs, pavieniai šeimos nariai stengiasi ištrūkti ir – palieka šeimą, bendriją ar kaimą, patraukdami ieškoti laimės į platų, nežinomą ateities pasaulį.

Jūsų Mėnulyje irgi slypi glaudumo, artumo, atsidavimo baimė. Kitų žmonių artumas jums – tarsi pavojaus signalas. Kita vertus, Mėnulis Vandenio ženkle rodo, kad būta ir to žmogaus gyvenimą veikusių draugų, dvasinių pagalbininkų. Jeigu, tarkim, jūsų motina mylėjo ar garbino ne tik savo teisėtą vyrą, bet ir dar kitą vyriškį, šie jos jausmai nebūtinai turėjo pasireikšti intymiais santykiais. Taigi jūs toli gražu neturite jaustis esąs kokių nesantuokinių ryšių vaisius.

Tačiau vien todėl, kad toks vyras egzistavo, tarp jūsų ir jo užsimezgė ryšys. Net jeigu tiesiogiai su juo niekada ir nesusitikote – paprasčiausiai šitaip veikė to žmogaus energija. Todėl jums reikia pažinti žmones, su kuriais bendravo motina, nes tarp jų ir rasite savo dvasios tėvą, artimas sielas, dvasios brolius.

Savotiškas, maištingas ir Mėnulio Vandenio ženkle bei nėštumo, gimdymo temų santykis. Tarkim, žmonės, kurių Mėnulis – Vandenio ženkle, dažnai lieka bevaikiai. Mat juos veikia tai, kas jau sykį atsitiko, kas laikoma norma. Todėl jie mieliau įsūnija ar įdukrina vaiką arba ieško partnerio, jau turinčio vaikų. Žinoma, dažniau žmonės, kurių Mėnulis – Vandenyje, vaikų vis dėlto turi, mat šiuo atveju veikia ne tik Mėnulio, bet ir Saulės karma. Be to, (savo) vaikų dažnai atsisakoma, pasąmoningai palaikant moterį ar motiną, kuri praeityje negalėjo išsaugoti savo vaiko arba (įsūnijimo ar įdukrinimo atveju) iš užuojautos pačiam vaikui, kuris negalėjo turėti tikros motinos.

Taigi jau motinos įsčiose apsisprendėte gimęs gyventi taip, kaip kažkada buvo gyventa: galbūt neturite vaikų, taip realizuodamas savo protėvių mintis apie laisvę. Gal nuolat keičiate butus, partnerius, profesijas, – todėl, kad nesąmoningai pagerbtumėte savo protėvius iš motinos pusės. O gal jūs – tasai, kurį įprasta vadinti nevykėliu. Tačiau šitaip (pats to nesuvokdamas) elgiatės savo noru, tarsi rodydamas pagarbą savo giminaičiui, kurį laikė nevykėliu. Kadangi norite parodyti, kad priklausote savo motinos giminei, tai ir pasirinkote tokį gyvenimo kelią, kuriame galbūt ir patsai nebūsite laimingas.

Svarbiausia, kad prisiėmėte tai, kas jums tikrai neatneš nei laimės, nei džiaugsmo, nei meilės, pinigų ar garbės. Tokiu atvejų jūsų likimas virsta prakeiksmu. Žinoma, tokios paskatos gimė iš meilaus noro pagerbti protėvius, būti vienu iš jų. Tačiau dabar atėjo laikas žengti nauju keliu. Taip, savo karmą įmanoma pakeisti, tačiau pirmiausia ją reikia priimti tokią, kokia ji yra. Turite ją pažinti ir su ja susitaikyti – tik tuomet galėsite išsilaisvinti. Kiekvienas žmogus savyje nešiojasi Mėnulio moterį – paveikslą, nuojautą, miglotą žinojimą. Si Mėnulio moteris sutampa su Mėnulio padėtimi žmogaus horoskope. Jūsų Mėnulio moteris – nežemiška būtybė, tarsi kilusi iš kitos planetos, kur viešpatauja kitokie įstatymai ir taisykės. Per šią jūsų Mėnulio moterį galite patekti į kitus pasaulius, tolimas galaktikas. Tai pažadina jausmą, tarsi tikrai neturėtum šaknų, Tėvynės. Tačiau galiausiai nusveria laiminga nuojauta, kad esi kilęs ne vien iš šios Žemes.

Jeigu jūs – vyras, tai ieškosite tokios moters ir ją suradę niekada nepaliksite. Jeigu iki šiol klausėte savo karmos balso, tai dabar jau galite žinoti tiesą – mat vaikai gyvena taip kaip parašyta likimo knygoje. Tai, kad jūsų motina yra būtent tokia – joks atsitiktinumas. Tai pasitvirtindavo tyrinėjant protėvių gyvenimus ir šeimų genealoginius medžius. Tačiau (nors ir nelengva įrodyti) siela visuomet ieško motinos (ir tėvo), atitikančių jos pačios karmą. Todėl tyrinėjant savo Mėnulio karmą būtina studijuoti ir savo asmeninę karmą. O motinos (protėvių) istorijos – tik tiltas į savo paties sielos pasaulį.

Praeityje buvote moteris, norėjusi išsiveržti iš siauro, uždaro gyvenimo, iškeliauti. Buvote motina, kuri turėjo atiduoti savo kūdikį įvaikinti. Arba buvote vaikas, nepažinęs tikros motinos. Jums žinomas jausmas, kurį patiria uždarytas žmogus. Jaučiatės it praradęs šaknis, tarsi pats pagrindas būtų išslydęs iš po kojų. Jūs buvote klajoklė, čigonė, būtybė iš kitos žvaigždės…

Šiame pasaulyje esate tam, kad jūsų praeitis išties taptų praeitimi – tam reikia jūsų motinos jėgų, nes ji patyrė tą patį, ką dabar tenka patirti ir jums.

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.