Moteris Avinas ir vyras Dvynys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra dvynys vyras ir avino zodiako moteris. Jūs taip pat galite skaityti apie aviną vyrą ir dvynių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Dvynių poros santykių puslapyje.

Avino ženklo moteris pasižymi turtinga vaizduote ir mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Jai patinka keliauti, patirti nuotykius ir mokytis naujų dalykų. Tai labai patinka vyrams Dvyniams. Nors kartais jam sunku neatsilikti nuo savo partnerės, jis taip pat dažnai ją lenkia savo idėjomis ir veikla. Galima sakyti, kad jie abu yra verti vienas kito ir vienas kito draugijoje patiria daug džiaugsmo.

Deja, tai negarantuoja laimingos santuokos. Jų santykiams dažnai tenka susidurti su kliūtimis. Kartais jie atrodo neįveikiami ir sukelia daug kančių abiem partneriams. Viena dažniausių šios poros problemų – Dvynių vyrų polinkis į romantiką. Jis yra labai meilus ir jam nuolat reikia kito žmogaus artumo. Todėl jis lengvai patenka į priešingos lyties spąstus.

Su tuo negali susitaikyti Avino ženklo moteris. Ji yra liguistai pavydi ir saugo savo partnerį kaip savo rankos pirštą. Ypač tada, kai ji pradeda kažką įtarti. O pono Dvynių atveju ji turės daugybę progų tokiems įtarimams kilti. Nors ją pačią traukia meilės nuotykiai, savo fantazijas ji linkusi įgyvendinti kartu su partneriu, neieškodama kitų.

Avinas pasižymi itin sprogstamu temperamentu. Ji turi prigimtinį talentą pradėti ginčus, kurie visada pasiekia devynis balus pagal Richterio skalę. Diskusijos metu net ir įprasta smulkmena gali būti pateikta kaip nelaimė. Taigi, jei vyrai dvyniai nesusivaldo – jie taip pat gali būti gana sprogūs – bet koks ginčas gali baigtis tragiškai.

Tačiau svarbiausia, kad ponas Dvynys susilaikytų nuo šoninių romanų. Priešingu atveju nėra ko tikėtis sėkmingų santykių su Avinų dama. Jei tik seksas nebūtų jų santykių dalis, viskas būtų gerai. Intelektualiniu požiūriu abu Zodiako ženklai puikiai sutaria.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.