Moteris Avinas ir vyras Mergelė

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra mergelė vyras ir avinas moteris. Jūs taip pat galite skaityti apie aviną vyrą ir mergelės ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Mergelės poros santykių puslapyje.

Tai gana netikėti santykiai. Jis kyla staiga, be jokio įspėjimo. Tačiau Avinų moterų ir Mergelių vyrų aistra greitai perdega ir tikrai nėra geras pagrindas nuolatiniams santykiams. Labiau tikėtina, kad jiedu užmegs trumpalaikį romaną, kuris suteiks didžiulį pasitenkinimą, bet neturės jokių perspektyvų laimingai ateičiai.

Moteris su Avino ženklu yra žmogus, kuris nemoka išlikti ištikimas, o tai vyrui-Mergelei yra vienas svarbiausių dalykų. Išdavystė jam nepriimtina. Jei taip atsitinka, jis iš karto nutraukia santykius, ir apie antrą šansą ar atleidimą negali būti nė kalbos. Nors jis kurį laiką ilgėsis svaiginančių naktų Avino moters draugijoje, niekada neleis sau “pakartoti linksmybių”. Nuovargis su neištikimu partneriu nėra jo stilius.

Avinas Moteris mėgsta, kad jos gyvenime daug kas vyktų, o tai kartais susiję su daugiau nei vienu meilužiu. Ji nori mėgautis gyvenimu, o ne sėdėti namuose ir rūpintis šeima. Monogamija jai yra siaubingas dalykas – ji žudo kūrybiškumą, spontaniškumą ir aktyvumą. Ji turi gyventi dideliu greičiu, o Mergelės vyras paprasčiausiai nėra tam tinkamas.

Ypač todėl, kad Mergelės vyrui nepriimtinas toks lengvabūdiškas gyvenimo būdas. Jis yra pastovus ir santūrus žmogus. To paties jis tikisi ir iš savo gyvenimo partnerio. Jis negalėtų gyventi iki pensijos su žmogumi, kuris nesutinka su jo požiūriu į gyvenimą. Kai jis su kuo nors yra, nori visiško atsidavimo. Iš abiejų pusių.

Vyras Mergelė nori susikurti saugų prieglobstį šeimoje ir namuose, stabilią ir saugią vietą, kuri apsaugotų jį nuo pasaulio. Su Avino ženklo moterimi tai vargu ar pavyks. Ji įneša per daug chaoso į kasdienę rutiną.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.