Moteris Avinas ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra avinas moteris ir skorpionas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie aviną vyrą ir skorpiono ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Šių dviejų žmonių santykiai neturi ateities. Liūdna tai sakyti, bet tegul jie nesitiki “laimingos pabaigos” meilėje. Jie visiškai netinka vienas kitam. Tik gaila, kad jie to nepastebi iš karto. Dažniausiai iš pradžių jie būna taip įsimylėję vienas kitą, kad atrodo kaip tobula pora. Tačiau tai tik iliuzija, kuri greitai išnyksta.

Vos tik jiedu susipažįsta, tarp jų iškart užsimezga stipri aistra. Deja, to nepakanka visam likusiam gyvenimui. Tiesą sakant, jų pažintis turėtų baigtis trumpalaikiu romanu. Tai bus jaudinantis laikas, o kai jis praeis, leiskite jiems abiem išsiskirti be gailesčio. Taip jie nesužeis vienas kito ir jų pažinties netrikdys toksiška partnerystė.

Avinas Moteris lengvai įsimyli, bet taip pat greitai praranda susidomėjimą mylimuoju. Kita vertus, Skorpionas įsimyli labai stipriai ir ilgiems metams. Jo meilė gali įgauti apsėdimo formą. Jei jis myli Aviną, negalės jos tiesiog paleisti. Net ir tada, kai aistra praeina, jis nepripažįsta, kad ji nėra jam tinkamas žmogus.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.