Moteris Avinas ir vyras Vėžys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra vėžys vyras ir avino zodiako moteris. Jūs taip pat galite skaityti apie aviną vyrą ir vėžio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Vėžio poros santykių puslapyje.

Vargu ar ši pora kada nors susitaikys. Jų santykiuose nuolat teks ieškoti kompromisų ir dėti pastangas, kad galėtų dirbti kartu. Taip yra todėl, kad tiek Avinas moteris, tiek Vėžys vyras pasižymi tam tikromis savybėmis, kurias kitai pusei sunku priimti.

Abiem teks parodyti daug kantrybės, kad ištvertų vienas kito draugijoje. Jei jie iš tikrųjų rūpinasi vienas kitu, tai nebus be sunkaus darbo siekiant tarpusavio supratimo. Bendravimas yra raktas į sėkmę, tačiau Avinas ir Vėžys taip pat turės šiek tiek padirbėti prie savo charakterių.

Jie erzins vienas kitą ir kaskart sugalvos naujų ydų, kurios taps kito kivirčo priežastimi. Dauguma šių ydų yra nekenksmingos, tačiau mintyse jos labai erzina. Jei jie abu nori būti kartu, turėtų išmokti toleruoti vienas kito trūkumus – bent jau smulkius. Jie neturi leisti, kad pradinis įsimylėjimas užgožtų sveiką protą ir sąžiningą partnerio vertinimą. Juolab kad jų atveju pirmasis įsimylėjimas greitai praeis ir prasidės ilgalaikių santykių kūrimo etapas.

Vėžys labai rūpinasi savo partnere ir jį labai erzina jos lengvabūdiškas elgesys. Jai patinka veiksmas ir ji nevengia kompanijos. Jis visur mato potencialią galimybę išduoti. Avinas moteris yra impulsyvi ir nelengvai susitaikys su tokiu savininkiškumu. Ji negali būti tiesiog uždaryta namuose.

Avinas džiaugiasi, kai kas nors pretenduoja į jos simpatijas. Iš pradžių pavydo apraiškos jai gali net paglostyti, bet ilgainiui toks elgesys ją vis labiau erzins. Nuobodu, kai ji turi saugotis kiekviename žingsnyje, kad tik nepadarytų ko nors, kas gali būti neteisingai suprasta. Ji mėgsta gerai ir laisvai leisti laiką. Ji negali turėti sargybinio, kuris sektų kiekvieną jos žingsnį.

Abu partneriai turi dirbti su savimi, jei nori ko nors pasiekti kaip pora. Nes jų trūkumai neleidžia jiems būti laimingiems.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.