Moteris Dvyniai ir vyras Liūtas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris dvyniai ir liūtas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą dvynį ir liūto ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Dvynių ir Liūto poros santykių puslapyje.

Kai Dvynių moteris įsimyli vyrą Liūto ženklo atstovą, ji iškart pastebi, koks jis žavus ir stiprus. Tik laikui bėgant ji supranta, kad ši asmenybė varžo jos judesius. Ji trokšta laisvės klajoti, bet Žmogus-Lionas jai to neleidžia. Taigi, jei jie nori būti kartu, abu turės šiek tiek prisitaikyti. Verta pasistengti, nes Dvynių patelės ir Liūto patino santykiai yra beveik tobuli.

Kadangi Liūtas yra nepajudinamas kaip uola, jis gali išmokyti Dvynius būti emociškai ir intelektualiai stabilesnius. Nors jai reikia tam tikros laisvės, jai bus labai naudinga turėti tokį tvirtą pagrindą, kokį jai gali suteikti Žmogus-Liūtas. Gerai, kad jis pakankamai stiprus, kad galėtų juos abu palaikyti.

Abu Zodiako ženklai yra bendraujantys žmonės, todėl jiems patinka leisti laiką tarp kitų žmonių. Tačiau jie visada rūpinasi vienas kito interesais. Tai patinka Liūto patinui, nes jis nemėgsta likti antroje vietoje. Kita vertus, Moteriai-Liūtui reikia, kad jį kas nors mylėtų ir prižiūrėtų, kad jam nieko blogo nenutiktų.

Moteriai Dvynei būdinga permaininga nuotaika – vieną akimirką ji būna laiminga, o kitą – liūdna ar pikta. Toks elgesys neabejotinai nustebins Liūtažmogį, o kraštutiniais atvejais jį net suerzins. Jei partneris persistengia, jis gali sukelti mylimosios pyktį. Reikėtų nepamiršti, kad kiekvienas Liūto zodiako ženklas gali degti išties ugningu pykčiu, kurį nėra lengva užgesinti.

Laimei, daugeliu atvejų šie du žmonės gali sugyventi. Jie abu patiria didelį pasitenkinimą iš lytinių santykių ir gali taip organizuoti savo laiką, kad kiekvienas iš jų jaustųsi įvertintas ir patenkintas visais savo asmenybės aspektais.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.