Moteris Dvyniai ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris dvyniai ir skorpionas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą dvynį ir skorpiono ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Dvynių ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Kai Dvynių moteris turi galimybę sutikti Skorpiono vyrą, tarp jų kaip per didelę ir gražią audrą plūsta elektros krūvis. Ji – įžūli ir nenuspėjama, o jis – įtemptas ir paslaptingas. Tai puikus sprogstamosios patirties receptas. Netgi galima sakyti, kad tai vienintelis toks mišinys.

Tačiau ilgainiui jiems sunku sugyventi kartu. Nors susitikinėdami jie patiria daug džiaugsmo, gyvenimas kartu jiems yra košmaras. Juolab kad jie abu yra dinamiški žmonės. Jie nori gyventi pagal savo įsitikinimus ir nė akimirkai neketina sustoti. Tačiau jie negali prilygti vienas kito greičiui, todėl dažnai tiesiog pralekia vienas kitą.

Skorpionas iš prigimties yra dominuojanti jėga ir negali priprasti prie kitokio partnerės požiūrio į meilę. Ji – laisva dvasia, dažnai besikeičiančios nuotaikos – o kaip jaustis nors kiek pasitikinčiai savimi? Skorpionas kovos su dideliu pavydu, kuris anksčiau ar vėliau pradės jį graužti iš vidaus.

Šie du asmenys turės labai sunkiai dirbti, kad rastų tinkamą kompromisą. Be to, net jei tai pavyks, bendri santykiai geriausiu atveju bus vidutiniškai patenkinami. Kurį laiką partneriai gali būti patenkinti, bet galiausiai jie prieis prie išvados, kad tai neturi prasmės.

Atidžiai stebėdamas savo finansus, Skorpionas rūpinasi jais kaip įmanydamas. Jis nori visada būti mokus ir jaustis saugus. Deja, Skorpiono moteris nepritaria tokiam požiūriui. Pinigus ji leidžia lengva ranka, o tai visada erzina jos partnerį. Jai sunku suprasti, kad negali nusipirkti visko, ko nori. Ginčas garantuotas.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.