Moteris Dvyniai ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris dvyniai ir vyras žuvys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą dvynį ir žuvų ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Dvynių ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Nors abu mėgsta eiti su srove, Dvynių ženklo moterys yra ypatingai yra laisvos dvasios, gyvenančios nerūpestingą ir lengvą gyvenimą. Tuo tarpu Vyras-žuvis paklūsta kitiems, nes stengiasi išvengti konfliktų. Taip jis siekia užsitikrinti savo saugumo jausmą. Kaip matote, šių dviejų žmonių požiūris į gyvenimą labai skiriasi.

Nepaisant to, Dvyniai ir Žuvys lengvai susižavi vienas kitu. Juos vienija bendras troškimas – daugiau sužinoti apie pasaulį, save ir egzistencijos prasmę. Jis nuolat ieško gilesnės savo egzistencijos prasmės ir stengiasi gyventi kuo geriau. Tas pats pasakytina ir apie Dvynes, tačiau jos motyvai visai kitokie. Ji paprasčiausiai nori plėsti savo žinias ir tuo pat metu smagiai praleisti laiką.

Galimą šių dviejų žmonių suderinamumo problemą daugiausia kelia Dvynių jaučiamas nepriklausomybės poreikis. Jai reikia laisvės. Kartkartėmis ji nori išvykti ieškoti naujų nuotykių. Deja, Vyras ir Moteris tokių poreikių neturi. Jis mieliau sėdi namuose, kur jaučiasi saugus. Jis gali būti nervingas ir nesaugiai jaustis santykiuose, todėl jam reikia mylimosios paramos. Tačiau jis dažnai jos negauna pakankamai.

Vietoj to moterys Dvyniai gali griežtai kritikuoti savo partnerį, ir šis tikriausiai pasitrauks, norėdamas taikiai išspręsti problemą. Ji gali net įsižeisti. Tuomet jam prireiks daug laiko, kad pasiektų emocinę pusiausvyrą.

Jei Dvyniai ir Žuvys susitelks į savo meilę vienas kitam ir visa tai, kuo jie vienas kitą papildo, jiems pavyks įveikti daugybę kliūčių kelyje į laimę. Vis dėlto mažai tikėtina, kad jie liks kartu. Laikui bėgant jie supras, kad tai nėra tai, apie ką jie iš tikrųjų svajoja.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.