Moteris Dvynys ir vyras Jautis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris dvynys ir jautis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą dvynį ir jaučio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Dvynių poros santykių puslapyje.

Šių dviejų dalykų santykį tikrai sunku nuspėti. Jų bendras likimas gali pakrypti tiek daug krypčių, kad jo neįmanoma iki galo suvokti. Ar jiems lemta būti kartu? Kartais atrodo, kad taip ir yra. Tačiau kartais jie abu atrodo kaip žmonės, kurie turėtų laikytis atokiau vienas nuo kito.

Jų pažinties pradžia labai jaudinanti. Jie abu atrodo paslaptingi ir mėgsta atskleisti vienas kito paslaptis. Jie neįtikėtinai traukia vienas kitą, nes abu savyje turi keletą sričių, kurios kitiems žmonėms paprastai yra neprieinamos. Tačiau šį kartą jie su džiugia nuostaba pastebi, kad jų partneris gali pasiekti šias sritis. Todėl patinas bulius ir patelė dvyniai gali būti labai arti vienas kito.

Vyras Jautis turi tam tikrų – gana didelių – lūkesčių savo partnerei. Deja, ponia Dvynė galiausiai ne visada gali pateisinti šiuos lūkesčius. Ji pernelyg nepriklausoma ir mėgsta linksmintis. Tuo tarpu ponas Jautis norėtų, kad ji rūpintųsi namais.

Apskritai Jaučio patino požiūris į gyvenimą yra gana ribotas. Dvynių lengvabūdiškumas jį labai erzina, nes jis net neįsivaizduoja, kad būtų bent menkiausia tikimybė, jog partnerė jį apgaudinėtų. Jam labai svarbus ištikimybės klausimas.

Deja, Dvynių moteris mėgsta linksmintis. Taip pat vyrų kompanijoje. Nenuostabu, kad ji dažnai kelia įtarimų Jaučio vyrui. Ypač todėl, kad jai reikia jo psichologinės ir emocinės paramos, kurios ji dažnai negauna. Ji atvirai priekaištaus jam dėl to, lygindama jį su savo draugais.

Ponia Dvyniai taip pat turi tam tikrų charakterio bruožų, dėl kurių ji gali greitai susipykti su ponu Jaučiu. Ji turi savo asmeninį pasididžiavimą. Todėl, kai ji apkaltinama neištikimybe, nors ir neteisingai, ji net nebando gintis ar įrodinėti savo nekaltumo. Ji verčiau įsižeis ir pati nutrauks santykius, nei leis, kad ją taip žemintų.

 

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.