Moteris Jautis ir vyras Dvynys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris jautis ir dvynys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą jautį ir dvynių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Dvynių poros santykių puslapyje.

Šiems dviem bus sunku užmegzti ilgalaikius santykius. Tiesa, jie gali praleisti šiek tiek laiko kartu, bet vargu ar tai bus metai. Greičiausiai partneriai kartu išbus kelias savaites, geriausiu atveju – mėnesius. Tačiau jie tikrai ne visą gyvenimą praleis kartu. Tai nėra neįmanoma (kiekviena taisyklė turi išimčių), bet taip mažai tikėtina, kad tikrai negalite to tikėtis.

Pažinties pradžioje Jaučio ženklo moteris paprastai labai gerai sutaria su Dvynių vyru. Jie abu įsitikinę, kad turi daug bendro. Pokalbiai vyksta stebėtinai sklandžiai ir visada randama įdomių temų. Tačiau netrukus paaiškėja, kad visi šie dalykai yra smulkmenos. Svarbiais gyvenimo klausimais jie labai skiriasi.

Jaučio ženklo moteris yra labai valdinga ir nori kontroliuoti savo partnerį kiekviename žingsnyje. Vyrams Dvyniams tai gali net paglostyti širdį, bet tik iš pradžių. Jis greitai pradės išsivaduoti iš Jaučio moters glėbio. Jis yra paslaptingas žmogus ir nenori dalytis visomis savo paslaptimis. Jie yra jo prigimties dalis.

Jaučio ženklo moteris nori būti kuo arčiau savo mylimojo ir neleidžia jam daug laisvės ar nepriklausomybės. Taip ji, deja, gali greitai atbaidyti vyrus dvynius, kurie, supratę situaciją, neabejotinai norės kuo greičiau nutraukti santykius. Jam toks susitarimas atrodo toksiškas, todėl nėra prasmės jo tęsti.

Problema ta, kad išlaikyti atstumą yra kažkas nepriimtino Jaučio moteriai. Ji negali vertinti jo kaip visaverčio partnerio, jei, jos nuomone, jis neduoda iš savęs visko, ką gali. Laikui bėgant ponia Jautis tikrai pradės įtarinėti savo mylimąjį neištikimybe. Dar blogiau, kad jis mėgsta leisti laiką toli nuo namų, nebūtinai jos draugijoje. Ar tai nėra signalas, kad kažkas vyksta ne taip? Bent jau taip mano Jaučio ženklo moteris, ilgą laiką palaikiusi santykius su Dvynių vyru.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.