Moteris Jautis ir vyras Šaulys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris jautis ir šaulys vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą jautį ir šaulio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Šaulio poros santykių puslapyje.

Norint išlaikyti patenkinamus Jaučio moters ir Šaulio vyro santykius, reikia dirbti, bet tai įmanoma. Daugiausia dėl apsauginės Jaučio moters prigimties. Jos rūpinimasis namais ir šeima gali būti naudingas nuolat judančiam Jaučio ženklo atstovui. Šeimoje jaučiasi saugus, todėl Šaulys gali atsiduoti darbui ir pomėgiams. Taip bus sukurta gana tradicinė tvarka: ji rūpinasi namais, jis – darbu ir… išvykos su draugais. Pavyzdžiui, kelionės baidarėmis.

Jaučio moteris, sutikusi Jaučio vyrą, pirmiausia ieško įsipareigojimų, o jis labiau trokšta patirti malonumą. Ar tai didelė problema draugystės pradžioje? Nebūtinai, nes Jaučio ženklo moteris taip pat mėgsta save palepinti. Nors jos atveju tai labiau susiję su rafinuotomis pramogomis, nei paprastai siūlo Jaučio vyras.

Jaučio moteris turi gerai išvystytą intelektą, tačiau Šaulio vyras nėra prastesnis – jis yra aktyvus ir jaučia poreikį nuolat gilinti savo žinias. Taigi jie tikrai gali bendrauti šiuo lygmeniu. Ilgos jų diskusijos svarbiomis temomis tikriausiai įeis į istoriją ir labai sustiprins jų santykius.

Didžiausia problema tarp Jaučio moters ir Jaučio vyro yra jos savininkiškumas ir jo nekontroliuojama prigimtis. Kai jie įsimyli vienas kitą, prasideda pašėlęs emocijų ir išgyvenimų (daugiausia seksualinių) sūkurys, tačiau laikui bėgant santykiai ima lėtėti ir pereina į brandesnį etapą. Tuomet Jaučio Moteris yra patenkinta, tačiau Jaučio Vyras pradeda ieškoti būdų, kaip išsilaisvinti.

Šiuo metu daugiau dėmesio reikia skirti solidžiam darbui su santykiais ir savo asmenybėmis. Priešingu atveju niekada nesusiklostys sveiki santykiai ir partneriai vienas kitą kankins.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.