Moteris Jautis ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris jautis ir skorpionas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą jautį ir skorpiono ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Priešingybės traukia. Šis paplitęs įsitikinimas puikiai tinka Jaučio moteriai ir Skorpiono vyrui. Jei jiems pavyks įveikti tam tikrus asmenybės skirtumus, jie sukurs harmoningus santykius, pagrįstus aistringu troškimu ir bendrais siekiais. Tačiau jei jiems nepavyks suderinti savo charakterių, dėl užsispyrusio Jaučio moters temperamento ir bekompromisio Skorpiono vyro charakterio kils didelis karas.

Jaučio moteris ir Skorpiono vyras turi vieną bendrą bruožą – norą daryti pelningą karjerą, kuri tiesiogiai susijusi su asmeninio saugumo jausmu. Jei jiems abiem gerai sekasi darbe, jie jaučiasi saugūs. Tuomet jie gali pradėti kurti patogų namų gyvenimą nebijodami ateities.

Jie abu yra stiprūs ir išradingi, todėl yra darni pora. Jie gali neatsilikti vienas nuo kito ir nė vienas iš jų neatsiliks. Taigi jų santykiuose greitai atsiranda harmonija. Ir tai susiję ne tik su profesiniais ir buitiniais, bet ir su seksualiniais ar emociniais klausimais. Jaučio moteris ir Skorpiono vyras yra darni komanda.

Deja, tarp jų yra ir reikšmingų skirtumų. Jaučio ženklo moteris yra atviresnė ir nuoširdesnė su savo partneriu, o Skorpiono ženklo vyras išlieka paslaptingas ir slepia daugumą savo jausmų. Dėl tokio požiūrio kyla nesusipratimų ir trūksta pasitikėjimo. Todėl Jaučio moteris dažnai jaučiasi pasimetusi ir nė už ką negali suprasti Skorpiono vyro poreikių.

Jei Jaučio ženklo moteris nori laimės šiuose santykiuose, ji turi susitaikyti su tuo, kad niekada nežinos visko apie savo partnerį. Deja, jos įgimtas užsispyrimas gali tapti neįveikiama kliūtimi. Galiausiai gali susiklostyti situacija, kai Jaučio moteris tiesiog sprogs, nebegalėdama kontroliuoti savo emocijų. Žinoma, karingas Skorpiono vyras tokioje situacijoje neliks skolingas ir taip pat smarkiai užpuls.

Konfliktai tarp Jaučio moters ir Skorpiono vyro dažniausiai baigiasi pastarojo manipuliacijomis. Taip yra todėl, kad Skorpionas nori sumažinti situaciją, kol ji neišsiplėtė iki milžiniško masto. Tačiau dar blogiau, jei Jaučio moteris sužino apie jo intrigas. Tada… geriau pabėgti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.