Moteris Jautis ir vyras Svarstyklės

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris jautis ir svarstyklės vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą jautį ir svarstyklių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Svarstyklių poros santykių puslapyje.

Nors Svarstyklės nuolat siekia harmonijos, jos visada stengiasi palenkti persvarą į savo pusę. Žinoma, jis išklausys partnerės argumentus, bet nenorės pripažinti jos nuomonės. Tai nėra gerai, nes Jaučio moteris yra labai užsispyrusi. Kai reikalai klostosi ne taip, kaip ji nori, ji pasiruošusi pradėti tikrą pilietinį karą, kad tik pasiektų savo.

Santykiuose jie puikiai papildo vienas kitą. Jaučio moteris vertina lengvą Svarstyklių vyro charakterį, nes jis leidžia jai šiek tiek atsipalaiduoti, o to dažnai reikia, kad ji būtų laiminga. Dėl įprasto atsargumo jai labai sunku tiesiog mėgautis gyvenimu. Be to, Svarstyklės yra patikimas žmogus, todėl visada galite pasikliauti jo geru patarimu.

Kai Jaučio moteris ir Svarstyklių vyras susitinka, viskas sukasi apie romantiškas vakarienes žvakių šviesoje ir kitas pramogas prabangiai įrengtuose kambariuose. Abu yra žavūs ir negali vienas nuo kito atitraukti rankų. Taigi nuo pat pradžių tai gali būti patogūs ir harmoningi santykiai. Su sąlyga, kad jie abu supranta vienas kito stipriąsias ir silpnąsias puses.

Tačiau pradinis žavesys greitai išblėsta, kai išryškėja Svarstyklių vyro organizuotumo stoka ir neryžtingumas. Jaučio ženklo moterims tai tikrai nepatinka. Dar blogiau yra tai, kad Svarstyklės yra linkusios į… žemas asmens higienos lygis. O tai jau nepakeliama Jaučio moteriai.

Dar vienas Svarstyklių vyro bruožas – ryžtingumo stoka. Dažnai pasitaiko, kad jis nesiima iniciatyvos, taip sugėdindamas Jaučio moterį. Nors ji mėgsta priimti sprendimus, santykiuose ji labiau paklūsta. Ypač todėl, kad jai reikia laiko išanalizuoti visus iškilusios problemos aspektus. Jai patinka, kai partneris turi savo nuomonę ir gali nedvejodamas imtis veiksmų. Deja, Svarstyklės su tuo turi nemažai problemų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.