Moteris Jautis ir vyras Vandenis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris jautis ir vandenis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą jautį ir vandenio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Vandenio poros santykių puslapyje.

Jaučio moters ir Vandenio vyro santykiai gali būti ilgalaikiai, jei partnerė sugebės nuleisti savo išrinktąjį ant žemės. Dėl jo noro pakilti į dangų (perkeltine prasme) gali būti labai sunku sukurti šeimą. Kita vertus, verta paminėti, kad Vandenio vyras tikrai paskatins Jaučio moters protą. Tai tikras sprogstamasis mišinys.

Jaučio moteris turi labai tvirtai apibrėžtą moralę, o Vandenio vyras turi gana tvirtus idealus. Jei jie susivienija, gali sukurti nepaprastai dinamiškus santykius. Dvasinė Vyro-Varianto patirtis kartu su Moters-Moters pragmatiškumu duoda rezultatų, kurie nepanašūs į kitų Zodiako porų pasiektus rezultatus.

Vyras Vandenis vertina stabilią buitį, kurią moteris Jautis sukuria visai šeimai. Saugiuose namuose jie gali ramiai susėsti ir pasikalbėti, o tai jiems labai svarbu. Diskusijos yra vienas iš tų dalykų, kurie jiems abiem puikiai sekasi – jie puikiai jaučiasi atlikdami abipusio stimuliavimo vaidmenį.

Kadangi Jaučio moteris yra pragmatiška, jai gali būti sunku bendrauti su Vandenio vyru pasimatymų metu. Taip yra todėl, kad jis tik trumpą laiką aktyviai dalyvauja kokioje nors veikloje, o paskui pereina prie visai kitos. Be to, jo pažiūros laikomos pernelyg ekstravagantiškomis ar ekscentriškomis, o tai gali būti nepakeliama praktiškai Jaučio ženklo moteriai.

Vandenio vyrui Jaučio moteris atrodo pernelyg vienmatė ir nuobodi. Taigi pažinties pradžioje jam tenka gerokai pasistengti, kad įžvelgtų joje ką nors, kas galėtų tapti nuolatinių santykių pagrindu. Tik geriau ją pažinęs, jis supranta, kad tai gali būti tariamasis koziris.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.