Moteris Liūtas ir vyras Jautis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris liūtas ir jautis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą liūtą ir jaučio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Liūto poros santykių puslapyje.

Yra nedidelė tikimybė, kad jų santykiai bus suderinami. Tačiau tam tikrai reikės nemažai įsipareigoti ir dirbti su savimi. Jei nori ko nors kartu pasiekti, tiek Jaučio vyras, tiek Liūto moteris turi konkrečiai pakeisti savo elgesį.

Šiai porai visada teks kovoti su sunkumais. Jaučio vyras niekada negalės pakęsti Liūto moters ekstravagancijos, o ji negalės suprasti jo požiūrio į finansinius reikalus ir neabejotinai laikys jį šykštuoliu. Dėl to jie dažnai ginčysis.

Be to, jų santykiams dar labiau pakenks noras dominuoti prieš partnerį. Jie abu turi šį bruožą, todėl nesunku atspėti, kokie bus kasdieniai Jaučio vyro ir Liūto moters santykiai. Tai bus nuolatinis karas į kalną, kurio tikslas – įgyti pranašumą prieš varžovą ir pasinaudoti kiekvienu vertingu laimėjimu.

Dviem žmonėms, kurie nori, kad jais žavėtųsi ir gerbtų, nėra lengva susitarti. Nė vienas iš jų nenori nulenkti galvos ir atsitraukti nė per žingsnį. Taip nesukuriama laiminga ir džiaugsminga šeima.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.