Moteris Liūtas ir vyras Ožiaragis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris liūtas ir ožiaragis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą liūtą ir ožiaragio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Ožiaragio poros santykių puslapyje.

Liūto ženklo moteris yra gimusi lydere ir traukia visų aplinkinių dėmesį. Ožiaragis vyras ją greitai pastebės, bet iš karto neprisileis. Vietoj to jis stebės. Tik surinkęs pakankamai informacijos, jis nusprendžia su ja pasikalbėti. Ožiaragis neturi įpročio skubėti – jis mėgsta žinoti, į ką eina.

Tai esminis skirtumas tarp šių dviejų Zodiako ženklų. Moteris Liūtas visada veržiasi į priekį. Ji nesislapsto ir ilgai negalvoja. Ji iš karto metasi į gilų vandenį. Ji mėgsta išeiti į miestą ir mėgautis gyvenimu, o Ožiaragis mėgsta vakarus leisti namuose.

Jei Liūto ženklo moteris ir Ožiaragio ženklo vyras susitinka, tai tik todėl, kad ją traukia jo brandumas ir atsakomybė – daugumai moterų svarbios savybės. Savo ruožtu jis mėgaujasi šmaikščiais ir protingais pokalbiais. Deja, meilės suderinamumas šiuose santykiuose yra vidutinis.

Liūto moters ego reikalaus iš partnerio daug dėmesio, ir tai gali pasirodyti per aukštai iškelta kartelė. Ožiaragis mano, kad užkelti žmogų ant pjedestalo nėra rimta. Juk jis jau paskelbė apie save – to turėtų pakakti. Deja, Liūto moteriai reikia nuolat įsitikinti savo unikalumu.

Jos natūralus polinkis į konfliktus skatina Ožiaragio galios poreikį. Taigi šie santykiai yra nuolatinė valios kova – abu stengiasi išlaikyti dominavimą. Ožiaragio vyras turės atsipalaiduoti, o Liūto moteris turės pasitenkinti kukliu partnerio meilės demonstravimu.

Ožiaragis jaučia, kad jo partnerė yra per daug trumpalaikė ir neatitinka jo konservatyvaus skonio. Jis niekaip negali visiškai kontroliuoti Liūto moters. Galiausiai jų keliai išsiskirs. Anksčiau ar vėliau.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.