Moteris Liūtas ir vyras Skorpionas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris liūtas ir skorpionas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą liūtą ir skorpiono ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Skorpiono poros santykių puslapyje.

Liūto ženklo moteris ir Skorpiono ženklo vyras yra aistringa ir labai valdinga pora. Tai puikus derinys vienos nakties nuotykiui – nuotykiui, kuris išliks maloniu prisiminimu. Kai kalbama apie ilgalaikius santykius… prognozės nėra geros.

Skorpionas nori ištikimos ir į partnerį orientuotos moters, tačiau Liūto moteris tokia nėra. Jos mintys sukasi apie asmeninę sėkmę ir didelį draugų ratą. Todėl ji visada kels Skorpiono Vyro pavydą, kuris ilgainiui jį išves iš proto.

Liūto ženklo moteris yra labai kūrybinga ir, kaip ir visi kiti, dažnai patraukia Skorpiono vyro dėmesį. Iš pradžių jis bus sužavėtas jos elgesiu, bet tai truks neilgai. Greitai paaiškės, kad jos požiūris į gyvenimą yra toks skirtingas, kad jo neįmanoma priimti. Skorpionas tik keiksis, kad sugaišo tiek daug laiko.

Dėl dosnios Liūto moters prigimties ji dažnai ieško žmonių, kuriems galėtų kaip nors padėti. Ji yra dosnus žmogus ir dažnai galima ja pasikliauti ištikus rimtai bėdai. Deja, dažniausiai ji siūlo savo pagalbą tik tam, kad sulauktų kitų susižavėjimo. Jei ji bandys savo triukus su Skorpiono vyru – jai teks nusivilti. Tai ne tas žmogus, kurį galima taip lengvai įtikinti.

Yra tik vienas dalykas, kuris gali suartinti Liūto moterį ir Skorpiono vyrą. Tai seksas. Jie abu labai aistringi ir alkoje puikiai dera vienas prie kito. Jie tikrai daug laiko praleis mylėdamiesi. Labai tikėtina, kad jau per pirmąjį susitikimą jie atsidurs lovoje.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.