Moteris Liūtas ir vyras Svarstyklės

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris liūtas ir svarstklės vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą liūtą ir svarstyklių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Svarstyklių poros santykių puslapyje.

Liūtas greičiausiai pirmasis pastebės Svarstykles. Jis labiau bendraujantis ir ryžtingas, todėl jam lengviau prieiti prie nepažįstamo žmogaus. Ir Liūtas, ir Svarstyklės yra gana protingi žmonės, ir tai tikrai bus vienas iš lemiamų veiksnių, padedančių užmegzti pokalbį.

Svarstyklių ramus charakteris atsveria Liūto ekstravagantiškumą, todėl ši pora galės puikiai sugyventi. Ypač tada, kai Liūtas tampa pagrindiniu sprendimų priėmėju santykiuose. Taip yra ne tik todėl, kad jam patinka vadovauti. Taip pat todėl, kad Svarstyklėms dažnai sunku priimti sprendimus. Todėl šiuo požiūriu Liūtas jai yra beveik idealus partneris.

Svarstykles valdo Venera, o Liūtą – Saulė. Pagal astrologinę simboliką Venera susijusi su meile, o Saulė – su savimi. Taigi, kai Liūtas ir Svarstyklės įsimyli vienas kitą, jų santykiai grindžiami abipusiu suderinamumu. Partneriai vienas kitam suteikia šilumos ir aistros. Venera ir Saulė gerai sutaria.

Be to, Veneros planeta atstovauja moteriškai energijai, o Saulė – vyriškai energijai. Dėl šios priežasties Svarstyklių ir Liūto santykiai išlaikys pusiausvyrą tarp vyriškų ir moteriškų savybių. Nenuostabu, kad ši pora gali būti laiminga daugelį metų.

Ir Liūtas, ir Svarstyklės nori būti su protingu žmogumi – jie abu intelektą laiko itin patraukliu bruožu ir visada jo ieško potencialiame gyvenimo partneryje. Nenuostabu, kad jie labai lengvai ir greitai užmezga draugystę. Gilesni santykiai – romantiški – šiems dviem taip pat klostosi be menkiausių sunkumų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.