Moteris Liūtas ir vyras Vandenis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris liūtas ir vandenis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą liūtą ir vandenio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Vandenio poros santykių puslapyje.

Vandenį valdo Saturnas ir Uranas, o Liūtą – Saulė. Šių dangaus kūnų energijos gerai sąveikaus ir sukurs draugišką ciklą. Jie puikiai tinka, kai reikia dirbti kartu siekiant konkrečių tikslų, pavyzdžiui, verslo. Liūtui ir Vandeniui niekada nepritrūks idėjų.

Problema ta, kad šie du žmonės yra puiki pora tik tada, kai kalbama apie draugystę ar profesinį bendradarbiavimą. Meilėje jie nelabai dera vienas prie kito. Vandenis yra oro ženklas, o Liūtas – ugnies ženklas. Oras leidžia liepsnoms augti ir palaiko jų judėjimą. Todėl Vandenio draugijoje Liūtas gali išskleisti sparnus tokiu mastu, kokio kituose santykiuose dar nėra buvę.

Šių dviejų žmonių santykiai gali skatinti jų asmenybes. Kartu jie gali skatinti savo asmeninį augimą ir padėti vienas kitam plėtoti pomėgius. Liūtas norės sužibėti prieš Vandenį, kuris savo ruožtu pateiks jam daug naujų idėjų.

Deja, tai dar ne gerų naujienų šiai porai pabaiga. Dėl Leo elgesio kyla didelė problema. Jis dažnai elgiasi kaip karališkosios šeimos narys, reikalaujantis garbinimo ir dėmesio. Tuo tarpu Vandeniams reikia daug laisvės. Jis norės ją išsaugoti, kad ir kokia būtų situacija. Jis negali įsipareigoti tiek, kiek reikalauja jo partnerė.

Liūtui tikrai imponuoja Vandenio intelektas, bet jis nė už ką jo nepripažins. Atvirkščiai, jis pradės iš jo reikalauti dar daugiau ir gali persistengti šiuo klausimu, taip atstumdamas Vandenį nuo savęs. Galiausiai santykiai gali visiškai nutrūkti. Jei Vandenis pajus, kad jo laisvei gresia pavojus, jis paprasčiausiai atsiribos.

Verta paminėti, kad Vandenis daug daugiau laimės santykiuose su Liūtu. Vandeniui nereikia Liūto – jis gali puikiai susitvarkyti pats. Tuo tarpu Vandenio įtakoje Liūtas iš tiesų žydi. Kaip ugniai reikia oro, taip Liūtui reikia Vandenio. Todėl santykiai gali būti gana vienpusiški.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.