Moteris Liūtas ir vyras Vėžys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir liūtas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą liutą ir vėžio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Liūto poros santykių puslapyje.

Nelengva suderinti ugnies ženklą su vandens ženklu. Šie elementai meilėje visiškai nesuderinami. Įdomu pastebėti, kad Liūto ženklo moteris ir Vėžio ženklo vyras tam tikru būdu papildo vienas kitą. Tačiau norint, kad tai galiausiai pavyktų, reikia daug kantrybės ir kompromiso.

Moteris-Liūtė ir Vyras-Vėžys gerai sutaria dėl abipusio gerumo ir paramos, kurią jie vienas kitam rodo. Ji gerbia jo įžvalgumą ir nepriekaištingas manieras, o jis žavisi nesuvaržytu gyvenimo būdu, kuris dažnai būna kupinas sėkmės. Taip abu gali patirti stabilumo jausmą, kurio ieško partnerio.

Vėžys vyras yra emocionalesnis, o tai kartais trikdo Liūto moterį, nes ji yra labiau įsitikinusi savo jausmais. Tačiau ji gali įžvelgti nesavanaudišką savo išrinktojo prigimtį ir tyrą atsidavimą. Žinoma, ji mainais siūlo lygiai tą patį. Rūpestinga Vėžio vyro prigimtis verčia Liūto moterį jaustis ypatinga ir dievinama. Tai patenkina jos ego ir daro ją laimingą santykiuose.

Deja, Moteris-Liūtas turi polinkį dominuoti, kuriuo ji tikrai priblokš savo išrinktąjį. Galbūt Vėžys patirs stiprų sukrėtimą, kai supras, kaip stipriai jis priklauso nuo mylimosios sprendimų. Tiesa, jis tiki jos patikimumu, tačiau visiškai nenori atsisakyti savo nuomonės.

Liūtaitė turės nuolat kontroliuoti savo ego, jei nenori sugriauti trapios šių santykių pusiausvyros. Kita vertus, Vėžiui teks ne kartą susidurti su jos emociniais protrūkiais. Jei jis nenori kentėti, turės juos atremti. Kiekvieną kartą. Jis neturi kapituliuoti, nors konflikto akivaizdoje norėtų iš karto pabėgti. Galų gale jiems abiem tikriausiai nusibos gyventi kartu.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.