Moteris Liūtas ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris liūtas ir vyras žuvys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą liūtą ir žuvų ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Liūto ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Ir Liūto moteris, ir Žuvų vyras turi gana ekstravagantišką skonį, bet, deja, tai nepadės jiems meilėje. Iš pradžių jie gali pajusti susidomėjimą vienas kitu, tačiau mažai tikėtina, kad Žuvų vyras norės vesti Liūto moterį. Ji paprasčiausiai nėra jo sielos draugė.

Kad ir ką rašytumėte apie šiuos santykius, viena yra aišku. Tai truks neilgai. Keli pasimatymai, kelios svaiginančios naktys ir… viskas baigta. Liūto moteris ir Žuvų vyras greitai pavargs vienas nuo kito ir net pradės vienas kito nuoširdžiai nemėgti. Vienintelis dalykas, kuris jiems vienas kitame patinka, yra jų fizinė išvaizda, bet tuo remiantis negalima kurti rimtų santykių.

Liūto ženklo moteris nuolat juda. Jai patinka naujos idėjos, padedančios siekti tikslų, kuriais ji gali pasigirti kitiems. Kita vertus, Žuvų vyras negalės suprasti, kodėl ji taip pasikliauja aplinkiniais žmonėmis. Jos elgesys jam visiškai netinka. Užuot ėjęs į miestą, žuvis vyras mieliau leidžia laiką namuose, mėgaudamasis savo asmenine erdve.

Jiems sunku rasti bendrą kalbą. Liūto ženklo atstovės protas yra gana analitinis, o Žuvų ženklo žmogus yra labiau emocionalus ir dvasingas. Dėl to jie abu beveik visą laiką praeina vienas pro kitą gyvenime.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.