Moteris Mergelė ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra avinas moteris ir mergelė vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie aviną moterį ir mergelės ženklo vyrą santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Mergelės poros santykių puslapyje.

Avinas vyras ir Mergelė moteris turi tiek daug skirtumų, kad jiems praktiškai neįmanoma užmegzti harmoningų santykių. Nuo pat pažinties pradžios jų laukia daug kliūčių. Tačiau dauguma šių problemų kyla dėl jų asmenybių ir pasaulėžiūrų susidūrimo. Kartu svarbu nepamiršti, kad abu yra vienodai kalti dėl visos situacijos. Nėra taip, kad tik vienas iš jų yra visiškai atsakingas už santykių problemas.

Avinas veikia impulsyviai. Jis negalvoja apie ilgalaikį savo veiksmų poveikį. Jam svarbiausia – smagiai leisti laiką ir siekti savo svajonių. Jis neplanuoja savo gyvenimo ilgalaikėje perspektyvoje. Tai erzina Mergelę, kuri iš prigimties yra labai kruopšti. Ji nori, kad jos gyvenimas vyktų pagal iš anksto parengtą planą. Ji nekenčia, kai kas nors ją išmuša iš pusiausvyros.

Avinui toks elgesys nesuprantamas. Kaip galite gyventi tokioje rutinoje? – jis susimąsto, pažvelgęs į savo partnerį, ir… išeina iš namų susitikti su draugais išgerti alaus arba eina į lauką žaisti futbolo ar teniso. Jis negali leisti, kad Mergelė primestų jam savo griežtą discipliną, nes paprasčiausiai užspringtų.

Kita vertus, Mergelė žavi Aviną savo nežemišku moteriškumu. Jis dažnai negali liautis apie ją galvojęs, nors ji yra visai kitokia asmenybė nei jis ir erzina jį kiekviename žingsnyje. Dėl šios priežasties mažai tikėtina, kad jis nuspręs su ja išsiskirti. Jis negalėjo ramiai sėdėti, ilgėdamasis jos seksualių apvalumų.

Tuo tarpu Moteris-vaikas nedvejodama išmes Vyrą-vaiką. Ypač kai ji pradeda įtarinėti jį neištikimybe. Ir tokiems įtarimams bus daug priežasčių. Tačiau jei ji nuspręs išsaugoti santykius, ji bandys įtikinti savo partnerį labiau paklusti namų ruošos darbams. Jei tai pavyks, jie turi (vis dar nedidelę) galimybę gyventi kartu daugelį metų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.