Moteris Mergelė ir vyras Svarstyklės

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris mergelė ir svarstklės vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą mergelę ir svarstyklių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Mergelės ir Svarstyklių poros santykių puslapyje.

Labiau tikėtina, kad Mergelė moteris atstums, o ne pritrauks Svarstyklių vyrą prie savęs. To priežastis – jos analitinis mąstymas ir gana griežta kritika. Šie du gali puikiai jaustis per ilgus pokalbius kavinėje, tačiau jie nebus geri gyvenimo partneriai vienas kitam. Jie tikrai nėra sielos draugai.

Mergelė geba pastebėti smulkmenas. Ji puikiai tinka bet kokiam projektui, kuriam reikia komandinio darbo, nes suteikia kitiems naują požiūrį į sprendžiamus klausimus. Nenuostabu, kad ji dažnai sulaukia Svarstyklių vyro dėmesio. Jis tikrai su ja flirtuos. Tačiau, kai jis geriau ją pažins, pastebės, kad jos protas yra artimas – konkretus ir kruopštus. Jam bus sunku susitaikyti su tokiu dalyku.

Mergelės moters perfekcionizmas taip pat kelia problemų Svarstyklių vyrui. Kai ji rūpinasi namais, viskas yra (per daug) tvarkinga ir švaru. Dar blogiau tai, kad Mergelė moteris laisvalaikį mieliau leidžia namuose, o Svarstyklės vyras nori eiti į miestą ir linksmintis. Čia iškyla dar viena problema.

Dėl savo diplomatiškos prigimties Mergelė dažnai kritikuoja Svarstyklių vyrą dėl jo pramoginio gyvenimo būdo. Be kita ko, ji baiminasi, kad jos partneris nesugebės išlaikyti šeimos finansinio stabilumo. Be to, jis linkęs vengti bet kokių konfliktų, todėl gyvenimo sunkumų akivaizdoje yra nepatikimas partneris.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.