Moteris Ožiaragis ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris avinas ir ožiaragis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą ožiaragį ir avino ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Ožiaragio poros santykių puslapyje.

Šiai porai kažkas negerai. Jie nuolat kovoja tarpusavyje. Kiekvienas iš jų siekia savo ir jokiomis aplinkybėmis nenusileidžia. Jie kovos vienas su kitu iki paskutinio kraujo lašo. Prireikus (žinoma, jų nuomone) gali būti panaudotas net fizinis smurtas. Jie įnirtingai gina savo interesus ir neatskleidžia partneriui giliausių savo paslapčių, nes bijo, kad šis ateityje tuo pasinaudos. Tokiomis sąlygomis neįmanoma užmegzti brandžių ir ilgalaikių santykių.

Šiai porai galima šiek tiek padėti suvokiant savo trūkumus. Jei Avinas vyras ir Ožiaragis moteris sąžiningai pažvelgs į save ir pripažins savo trūkumus (užuot nurodinėję partnerio klaidas), jie turi mažai šansų pasiekti paliaubas. Galbūt jiems net pavyks sukurti trapią jėgų pusiausvyrą, tačiau jų santuoka vis tiek primins Šaltąjį karą, o ne romaną iš moteriško romano.

Avinas yra nepaprastas žmogus ir tai gali padaryti įspūdį Ožiaragiui. Be to, jis yra bekompromisis ir ambicingas, o tai visada patinka Ožiaragio ženklo moterims. Nenuostabu, kad jos širdis dėl jo gali plakti greičiau. Tačiau problema ta, kad Ožiaragis yra labai disciplinuotas ir laikosi savo principų. Tuo tarpu Avinas yra gana impulsyvus ir chaotiškas. Kaip ką nors planuoti su tokiu žmogumi? Ponia Ožiaragis dažnai užduoda sau šį klausimą.

Kita vertus, Avinas turi neginčijamo asmeninio žavesio, ir Ožiaragė lengvai jam pasiduoda. Kurį laiką ji leidžia savo išrinktajam daug ką daryti. Jis pats kartais nustemba, ką ji leidžia jam daryti. Ponia Ožiaragis kartais net jaučiasi šiek tiek įbauginta pono Avino charizmos. Reikia pasakyti, kad tai nėra natūralus jos elgesys. Paprastai ji būna ta, kuri įbaugina vyrus.

 

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.